Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #826
    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    otsi, tallinnas on kohalkasutus ja tähtajad peal http://tallinn.ester.ee/search~S1*es...ORT=D&3%2C3%2C
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #827
      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

      Linnaks on Võru :)

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #828
        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

        siis otsi tartu omadest ja lase raamatukogul postiga saata, tasuta on
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #829
          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Soovitasingi talle seda raamatut, kuna kunagi ise sirvisin ja üsna algtõed olid sees. Ta ütles, et vaatab raamatukogudest, et seal peaks vist ikka olema?
          Hehe, mõni aeg tagasi mõtlesin ka, et loeks selle raamatu läbi ja olin raamatu ootejärjekorras mingi 2 kuud vist, vandid lihtsalt laenavad ja ei too tagasi seda, viivis tiksub :D ju siis on tulemused nii head olnud pärast selle raamatu lugemist et balla elu on lahti läinud. Kiired naised, ilusad autod, klubid pubid, s.itta see raamatukogu.

          Aga jah nüüd on üks neist minu käes. Julgen soovitada inimesele, kes pole pokkeriga varem kokku puutunud, suht algteadmistest hakatakse pihta seletama.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #830
            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Linnaks on Võru :)
            Ma liigun järgmine nädalavahetus Võrru ja saaks ideeliselt laenata või maha müüa mingi sümboolse summa eest kui soovi on.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #831
              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

              lol PTR search siia lehele ka pandud .. sheriff peab vist silmad peast nyyd välja torkama ..

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #832
                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                lol PTR search siia lehele ka pandud .. sheriff peab vist silmad peast nyyd välja torkama ..
                mõtlesin jah seda kritiseerida, sest kes PokerStarsis mängib EI TOHI seda kasutada. samas olen aru saanud, et siin enamus (eriti HU mängijad) sülitavad selle pokkeritoa poolt reegli peale ja alati toimib ju keskerakonna poolt vist juba patenteeritud vabandus, et "aga teised teevad ju ka". üldiselt suht tuuleveskitega võitlemine see, sest kui inimene petab ja samas endale sisendab, et sellega tegelikult midagi halba ei tee, siis selline ei hakkagi peeglisse vaatama ja tunnistama, et midagi valesti teeb, enne kui Stars kontosid blokkima hakkab. ja kujutan juba ette, mis nutt siis lahti läheb kui pettuse abiga võidetud tuhandeid dollareid enam kätte ei saa.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #833
                  Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Nii kaua kuni hommikuse kohvi ajal maja eest muru pealt kedagi ära ei pea ajama orgia pärast on suht savi mis orientatsiooni keegi eelistab.
                  mul ka üldiselt "suht savi" ja usun et gay olemine pole mingi haigus vaid looduse poolt lihtsalt natuke teisiti programmeeritud inimene. aga on teatud asjad mis nõmedad on. ja üks nendest on see, kui inimene on gay, aga varjab seda mingi "jou-jou räpp ja tshikid ruulivad" imidzi taha. selles suhtes meenutab see defrage potipea alpa chinot tropic thunderist. see vend ka kogu aeg laulis bootydest ja pussydest kuni lõpuks kogemata välja rääkis, et tegelikult meeldib teiste meestega seksimõnu teha. miks siis üldse varjata ja endale ja teistele valetada?

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #834
                    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    mõtlesin jah seda kritiseerida, sest kes PokerStarsis mängib EI TOHI seda kasutada. samas olen aru saanud, et siin enamus (eriti HU mängijad) sülitavad selle pokkeritoa poolt reegli peale ja alati toimib ju keskerakonna poolt vist juba patenteeritud vabandus, et "aga teised teevad ju ka". üldiselt suht tuuleveskitega võitlemine see, sest kui inimene petab ja samas endale sisendab, et sellega tegelikult midagi halba ei tee, siis selline ei hakkagi peeglisse vaatama ja tunnistama, et midagi valesti teeb, enne kui Stars kontosid blokkima hakkab. ja kujutan juba ette, mis nutt siis lahti läheb kui pettuse abiga võidetud tuhandeid dollareid enam kätte ei saa.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #835
                      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      mõtlesin jah seda kritiseerida, sest kes PokerStarsis mängib EI TOHI seda kasutada. samas olen aru saanud, et siin enamus (eriti HU mängijad) sülitavad selle pokkeritoa poolt reegli peale ja alati toimib ju keskerakonna poolt vist juba patenteeritud vabandus, et "aga teised teevad ju ka". üldiselt suht tuuleveskitega võitlemine see, sest kui inimene petab ja samas endale sisendab, et sellega tegelikult midagi halba ei tee, siis selline ei hakkagi peeglisse vaatama ja tunnistama, et midagi valesti teeb, enne kui Stars kontosid blokkima hakkab. ja kujutan juba ette, mis nutt siis lahti läheb kui pettuse abiga võidetud tuhandeid dollareid enam kätte ei saa.
                      like a broken record .. kas sa ise saad aru et selle vastu on võimatu võidelda? Ainuke asi on kõikide laudade tegemine anonymuseks =)

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #836
                        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        like a broken record .. kas sa ise saad aru et selle vastu on võimatu võidelda? Ainuke asi on kõikide laudade tegemine anonymuseks =)
                        Suht.
                        2 kuud olin foorumist eemal ja nüüd kui tagasi tulin räägib Pokkerisheriff täpselt ikka sama juttu iga kord kui PTR mingil moel teemaks tuleb. Lihtsalt nagu kaua võib inimesel aega minna endale fakti selgeks tegemisega, et PS'i ei koti absoluutselt (jah ma tean väga hästi mis nende ToS'is kirjas on ja sa ei pea seda uuesti mainima) PTR'i/SharkScope'i kasutamine. Kas kedagi on on iial puhtalt kummagi nende kahe saidi kasutamise pärast ära bännitud? Ei ole ju. Vaevalt, et tulevikus kedagi _ainuüksi_ PTR'i/SS'i kasutamise pärast ka "risti lüüakse" ja inimesed oma tuhandete dolalrite pärast nutma hakkavad. Kui PS'i nii väga nende saitide kasutamine reaalsuse häiriks, siis oleks datamining tunduvalt raskemaks tehtud (märksõna: FTP 2011 aasta alguses) või oleks juba inimesi ära bännitud.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #837
                          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          like a broken record .. kas sa ise saad aru et selle vastu on võimatu võidelda? Ainuke asi on kõikide laudade tegemine anonymuseks =)
                          alustuseks aitaks selle vastu võidelda see, kui ise ei kasuta seda. nii on muidugi võimatu võidelda kui kasutad ja teed seda ettekäändega, et "kõik teised kasutavad niikuinii ka". lihtsalt kahju, et pokkeriprod veel agiteerivad PTR-i kasutama selle otsinguvormi üles riputamise näol. samas võimalik, et ranka või kes iganes selle siia pani,tegi seda lihtsalt minu ja teiste PTR-i kritiseerijate närvi ajamiseks. ju siis "aus pokkerimängija" on saanud selliseks naljanumbriks, et selliste üle irvitatakse ja neid naeruvääristatakse juba avalikult ka foorumi eestvedajate poolt.

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #838
                            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                            kes need teised on, keda see närvi ajab :D ja imo nonsense juttu ajad, miks see sind närvi peaks ajama, kui teised kasutavad?
                            Kas sa üldse ise mängidki pokkerit? Pole kunagi näinud sind ühtegi kätt üless laadimas or graafikut or whatever.
                            Imo oled sa lihtsalt sõbralik troll:D
                            Samas on värskendav näha, et kellegil nii suur õiglustunne on aga natuke tühja koha pealt.

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #839
                              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                              keegi thunderit müüb tallinnas?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #840
                                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                aus pokkerimängija
                                Misasi? Sa oled vist nii aus mees, et ei blufi ka kunagi. Või ikka teed väikse semiblufi vahest, aga siis ei saa öösel südametunnistuse piinade tõttu hästi und?

                                Comment

                                Working...