Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #61
    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Ise võtaks ka selle 27'' mis Gh0st pakkus aga puhtalt rahalistel põhjustel ja kuna reso vahe eriti palju pole 30'' võrreldes.
    Samas andu mis sul 2-3 buyini selle 30'' alla lükata on mis on tegelikult pokkerimängijal üks põhilisi tööriistu, et saaks mugavalt mängida.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
      Mul on hetkel 1920x1080 24" aga probleem selles, et jääb natuke väikseks, kui mängida näiteks 4 lauda, siis kattuvad mugava suurusega ja lobby oleks ka hea kui kõrval oleks näha. 2 monitori ei mahu ära vist lauale ja arvan et 1 oleks mugavam. Kas 1920x1080 on 27" kohta liiga vähe ? Suht ainuke asi mida vaadata ongi reso ?
      Ma ei ole 100% kindel ehk siin oskavad teised rohkem rääkida aga 27" pidi suht pask olema. Võta parem siis juba 30", peaks 10k eeki eest kätte saama ja kuvari pealt ma ise kokku ei hoiaks, võtaks maksimum kvaliteediga.

      Aga üldiselt üks kuvar on pask. Näiteks kui ma tilen 30" peale siis ikka jääb lobby taha, võid teha küll oma layoudi aga see ei ole päris see. Mugavam alati nii, et lobby ühel monitoril ja lauad teisel, kuidagi paremini kategoriseeritud. Vähemalt mulle meeldib nii rohkem, maitse asi kindlalt tho.

      EDIT:10k eest vist siiski 30" ei saa ;(

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #63
        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

        Ma ise ka kahe fan, endal mul kaks 24 tollist delli http://www.galador.ee/catalog/produc...200-ips-ultras

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

          Reso jep ainuke mis loeb. Kui sul hetkel 24" 1920x1080 ja tahad vahetada 27" 1920x1080 vastu siis sisuliselt midagi ei muutu, rohkem ruumi ei teki, lihtsalt tekst on suts suurem.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #65
            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Miks ma peaks midagi ette võtma? "Vangis" on mugav ja hea. Kui selle eest kompensatsiooni kah veel makstakse, siis miks ma peaks tahtma "vabaks" saada. Ega ma loll ei ole.
            ok, mida iganes, olgu sul lõbus oma mullis.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #66
              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma ei ole 100% kindel ehk siin oskavad teised rohkem rääkida aga 27" pidi suht pask olema.
              Üldiselt ongi, hv järgi on see ainuke suure resoga 27" monitor hinnaklassis 200-850€. Ülejäänud 27" on 1900x1080 resoga, mis on ajuvaba kooslus pokkerimängija jaoks...

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #67
                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                Mina sain Nozzu jutust väga hästi aru. Kas lollid on need, kes ei saanud aru?
                Lollid on need, kes teise mõttest/jutust aru saamata või seda mõistmata teise poole automaatselt lolliks tembeldavad. Seega osaliselt on sinu küsimuse vastuseks "jah" ja osaliselt "ei".

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #68
                  Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Lollid on need, kes teise mõttest/jutust aru saamata või seda mõistmata teise poole automaatselt lolliks tembeldavad. Seega osaliselt on sinu küsimuse vastuseks "jah" ja osaliselt "ei".
                  Mhmh nõus. Seetõttu tegingi väikse iroonilise kommentaari.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #69
                    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Üldiselt ongi, hv järgi on see ainuke suure resoga 27" monitor hinnaklassis 200-850€. Ülejäänud 27" on 1900x1080 resoga, mis on ajuvaba kooslus pokkerimängija jaoks...
                    miks 1900x1080 halb on? ise ostsin umbes aasta aega tagasi 23'' 1920x1080 ja olen väga rahul. sain arvutikeskusest 129 euroga.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #70
                      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                      Pigem mõelda seda, et mis mõttega osta suurema tolliga monitor mis on tõenäoliselt isegi kallim kui resolutsioon on ikka sama.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #71
                        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                        pokkeri mängimiseks kõige minimaalsema resoga..

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #72
                          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          miks 1900x1080 halb on? ise ostsin umbes aasta aega tagasi 23'' 1920x1080 ja olen väga rahul. sain arvutikeskusest 129 euroga.
                          Sain enda oma 128 euroga AK'st. Problem?

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #73
                            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            miks 1900x1080 halb on? ise ostsin umbes aasta aega tagasi 23'' 1920x1080 ja olen väga rahul. sain arvutikeskusest 129 euroga.
                            Ei olegi halb, lihtsalt 27" ja selline reso ei sobi kokku...

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #74
                              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              Ei olegi halb, lihtsalt 27" ja selline reso ei sobi kokku...
                              +zilllion

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #75
                                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                TV3 pealt juhtusin nägema selgeltnägijate tuleproovi, üks mees sealt suht sarnane Little Brittain Andy-le

                                Comment

                                Working...