Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1

    Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    1-st
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    2nd

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

      ahjaaa, märtss

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

        lol, olin spetsiaalselt kella 6ni üleval täna, et ärkaks hilja ja oleks õhtul puhanud.
        Kell 9 otsustas kõrval paraadnast naaber hakata teed rajama meie korterisse, asetades mootorsaagi vaheldumisi iga 3 sekundi tagant vastu minu magamistoa seina ja siis selle kõrval olevasse spetsiaalselt kaasa toodud titaaniumtorusse, mis eales ei puruneks.

        lolõismägiments.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #5
          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

          Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
          2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
          Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
          Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
          Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

          nozzu jutu jätkuks: Ma ei saa aru täpselt, mida sa sihid oma jutuga. Me ei ole vabad reaalses elus, kui peame 9-17 tööl olema ning võrdled seda kongis passimisega, kus nagu võiks vaba olla? Mis selle mõte on, mida sa proovid meile seletada? Et see mees peaks olema õnnelik, et sai 9 kuu "vaba" olla ??

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

            See kui sa kodus diivanil istud on su vaba valik. Kui kellelegi öeldaks: "hey dere, why dont u take a seat over there for 9 months, we pay €3.5k/month to u" ja ta seda teeb on teine asi.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #7
              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
              Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
              2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
              Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
              Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
              Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

              nozzu jutu jätkuks: Ma ei saa aru täpselt, mida sa sihid oma jutuga. Me ei ole vabad reaalses elus, kui peame 9-17 tööl olema ning võrdled seda kongis passimisega, kus nagu võiks vaba olla? Mis selle mõte on, mida sa proovid meile seletada? Et see mees peaks olema õnnelik, et sai 9 kuu "vaba" olla ??
              Just. Vabadus on tunnetuse küsimus. Mitte ainult reaalsed, betoonist valatud müürid, ei ole need, mis meie vabadust piiravad. Ja mitte ainult nende müüride puudumine ei tähenda vabadust.
              Ja õnnelik? Muidugi oleks ju suurepärane, kui mees suudaks ja oleks pärast seda üheksat kuud õnnelik. või oleks sinu arvates siis parem kui ta oleks raevunud ja depressioonis ja laseks ennast protesti märgiks sadams õhku.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #8
                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Way to go: "loll on ikka loll olla."
                "Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada. "

                Veits lasteiaiatasemel argumentatsioon: "Sa oled loll!"
                Millist argumentatsiooni sa ootasid nii lollile jutule (jah, kasutan uuesti sõna loll)?

                Lasteaiatasemel mõttekäik on võrrelda ebaõiglaselt võetud vabadust 8-17ni töökohaga, kuhu sind pole keegi sundinud minema.

                Pole mõtet hakata demagoogilist jura ajama teemal "kas 8 päevased tööpäevad sprotiliini taga ja peale seda teleka vaatamine on ikka vabadus". Teleka vaatamine on sinu enda vaba tahe, mitte kellegi poolt peale sunnitud tegevus. Kui sa ei suuda oma vaba aega ise konstruktiivselt ära kasutada siis saad päeva lõpuks ainult iseennast süüdistada, mitte sõpru ega naabrimeest.

                Samuti on üldjuhul võimalus valida endale töökoht või teha selleks eelnevad õiged valikud haridusteekonnal, et sa ei peaks lõpetama kusagil konveierliini taga.

                Kokkuvõttes pole mõtet võrrelda olukordi, mida sa suudad mõjutada ning olukordi, mille resultaat ei sõltu kuidagi sinu tegudest.

                Endale tundub natuke kurb, et osad inimesed ei saa sellistest elementaarsetest asjadest aru.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
                  2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
                  Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
                  Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
                  Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

                  täitsaputsis

                  kuidas saab üldse võrrelda vägisi üheksaks kuuks võetud vabadust ja argielu orjaks olemist.
                  Last edited by IamAllin; 01.03.12, 10:20. Põhjus: ük ssõna oli ainult

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #10
                    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Just. Vabadus on tunnetuse küsimus. Mitte ainult reaalsed, betoonist valatud müürid, ei ole need, mis meie vabadust piiravad. Ja mitte ainult nende müüride puudumine ei tähenda vabadust.
                    Ja õnnelik? Muidugi oleks ju suurepärane, kui mees suudaks ja oleks pärast seda üheksat kuud õnnelik. või oleks sinu arvates siis parem kui ta oleks raevunud ja depressioonis ja laseks ennast protesti märgiks sadams õhku.
                    Aga kas sa ei leia, et igal inimesel peaks olema ise võimalus valida oma vabadust? Inimene ei saa olla kuidagi vaba, kui ta on sundkorras kuhugi lukutaha pistetud ja ta peab terve aja mõtlema, mis nüüd juhtus, kuidas ma siit minema saan? Vabadus on minu arvates siiski see, kui sa vabatahtlikult jätad kõik ja kõnnid lihtsalt loodusesse. Selle parim näide oleks Into the Wild- Jon Krakauer.

                    Antud asjas ei mõista ma iial vist sinu mõttekäiku, tundub nii ebaloogiline minu jaoks, aga inimesi on erinevaid.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #11
                      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Samuti on üldjuhul võimalus valida endale töökoht või teha selleks eelnevad õiged valikud haridusteekonnal, et sa ei peaks lõpetama kusagil konveierliini taga.
                      Mees, mis maailmas sa elad?
                      Mine räägi oma valikuvabaduse juttu kusagil Tallinna, Tartu või Pärnu getodes ja tõenäoliselt saad nuga.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #12
                        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                        lol..kus Tartu geto on ?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #13
                          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          lol..kus Tartu geto on ?
                          Ma usun, et sa saad aru, et see pole oluline.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #14
                            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Mees, mis maailmas sa elad?
                            Mine räägi oma valikuvabaduse juttu kusagil Tallinna, Tartu või Pärnu getodes ja tõenäoliselt saad nuga.
                            sa esitad valesi küsimusi. õige oleks küsida, et mis maailmas sina hoopis elad?

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #15
                              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                              Mina sain Nozzu jutust väga hästi aru. Kas lollid on need, kes ei saanud aru?

                              Comment

                              Working...