Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Mul on hetkel 1920x1080 24" aga probleem selles, et jääb natuke väikseks, kui mängida näiteks 4 lauda, siis kattuvad mugava suurusega ja lobby oleks ka hea kui kõrval oleks näha. 2 monitori ei mahu ära vist lauale ja arvan et 1 oleks mugavam. Kas 1920x1080 on 27" kohta liiga vähe ? Suht ainuke asi mida vaadata ongi reso ?
Algselt postitas Ghost0
Vaata postitust
Comment