Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #46
    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Isiklikult eelistan igakell 24" 1920x1200 resoga. Mahutab rohkem asju ekraanile ja ei pea pead liigutama nii palju , aga kui see pole oluline ja filme vaatad pidevalt vms siis on ok imo.
    Sellele 27" olen ma isegi mõelnud, aga hind päris krõbe:
    http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...-Height-100489
    Mul on hetkel 1920x1080 24" aga probleem selles, et jääb natuke väikseks, kui mängida näiteks 4 lauda, siis kattuvad mugava suurusega ja lobby oleks ka hea kui kõrval oleks näha. 2 monitori ei mahu ära vist lauale ja arvan et 1 oleks mugavam. Kas 1920x1080 on 27" kohta liiga vähe ? Suht ainuke asi mida vaadata ongi reso ?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #47
      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

      Kui juba 27" võtta, siis ma võtaks kõrgema resoga. Mul endal 23" sama resoga :D

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #48
        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        Suht ainuke asi mida vaadata ongi reso ?
        mhmh

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

          30'' dellar peaks olema mingi paarsada sellest kallim vist see uuem mudel (veits prosta välimus on võrreldes eelmise aparaadiga aga see savi tglt) ja ei pea vast aastaid välja enam vahetama.
          2560x1600 peaks reso olema.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #50
            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            30'' dellar peaks olema mingi paarsada sellest kallim vist see uuem mudel (veits prosta välimus on võrreldes eelmise aparaadiga aga see savi tglt) ja ei pea vast aastaid välja enam vahetama.
            2560x1600 peaks reso olema.


            seda mõtled ? See €450 kallim

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #51
              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

              Seda yep. Huvitav ma nägin seda sama kuskil mingi 750-800€-ga.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #52
                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Seda yep. Huvitav ma nägin seda sama kuskil mingi 750-800€-ga.
                oleks 30" dell sellise hinnaga võtaks insta ära vist, ei usu et nii odavalt saab:(
                See 27" 2560 x 1440 on üsna mõistliku hinnaga imo. Kui võrrelda, et 30" reso on 2560x1600

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #53
                  Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                  Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                  oleks 30" dell sellise hinnaga võtaks insta ära vist, ei usu et nii odavalt saab:(
                  See 27" 2560 x 1440 on üsna mõistliku hinnaga imo. Kui võrrelda, et 30" reso on 2560x1600
                  selle DELLi 27" ostangi suure tõenäosusega ty

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #54
                    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Mis tähendab "paremaks"? Millest paremaks? Milliste parameetrite järgi paremaks? Kelle jaoks paremaks?

                    Ja ma ei võrdle. Pigem üritasin juhtida tähelepanu sellele, et maailmataju ei pea olema nii mulitifilmilikult primitiivne:

                    Trellid - uuuu, vabadust ei ole.
                    Trelle pole - jeee, vabadus.
                    Aga sa ju võrdlesid, sellest kogu arutelu alguse saigi. Veelkord, see oli loll võrldus ja siiani on.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #55
                      Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Veelkord, see oli loll võrldus ja siiani on.
                      See on sinu arvamus ja arusaam. Jäägu see sulle.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #56
                        Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                        Nozzu, selleasemel, et siin rääkida ja proovida seletada, kui piiratud meie elu ikka on, miks sa sa siis midagi ette ei võta? Miks sa allud paikapandud reeglitele ja elad "vangis". Kas sul pole tulnud tahtmist "vabaks" saada ?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                          Fuck all and everything ja into the wild minek mis seal ikka.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #58
                            Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Nozzu, selleasemel, et siin rääkida ja proovida seletada, kui piiratud meie elu ikka on, miks sa sa siis midagi ette ei võta? Miks sa allud paikapandud reeglitele ja elad "vangis". Kas sul pole tulnud tahtmist "vabaks" saada ?
                            Miks ma peaks midagi ette võtma? "Vangis" on mugav ja hea. Kui selle eest kompensatsiooni kah veel makstakse, siis miks ma peaks tahtma "vabaks" saada. Ega ma loll ei ole.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #59
                              Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Äkki oli üldse mingi naisepeksja, et naine nii kergesti maha jättis?
                              Ok, ma out, seda teemat võib lõputult keerutada siin ilma kuhugile jõudmata.
                              Kui naisele ikka öeldakse, et mees on 20 aastat narkokuritegude pärast kinni ja enne välja ei saa, siis ma küll ei usu, et eestis oleks palju naisi kes selle 20 aastat ära ootaksid.

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #60
                                Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                Endale ei ostaks, kuid üsna OK. Parem valik oleks 1900x1200 resolutsiooniga 24" või 30" 2560x1600 (kui tahad just suurt monitori - 27" vs 30").



                                Last edited by Kloonike; 01.03.12, 12:50.

                                Comment

                                Working...