Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Yeah.
Ega see chipstar1 vms ka, vaatad küll, et mees paugutab NL2 ja NL5 jne meeletult tunde, tglt samal ajal teenis ka midagi taolist tunnis. Decent liinitöö, ainult anna hagu :)
Yeah.
Ega see chipstar1 vms ka, vaatad küll, et mees paugutab NL2 ja NL5 jne meeletult tunde, tglt samal ajal teenis ka midagi taolist tunnis. Decent liinitöö, ainult anna hagu :)
TC
Comment