Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #16
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Täna öeldi mulle, et pokkerit hakatakse mängima sellepärast, et ollakse laisk. Ma olen kuulnud igasuguseid naeruväärseid asju alates hasartmängusõltlastest jne. kuni narkomaanideni välja aga see vist küll kõige absurdsem ja debiilsem asi mida ma kuulnud olen, miks keegi hakkab pokkerit mängima.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #17
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas antnx Vaata postitust
      Täna öeldi mulle, et pokkerit hakatakse mängima sellepärast, et ollakse laisk. Ma olen kuulnud igasuguseid naeruväärseid asju alates hasartmängusõltlastest jne. kuni narkomaanideni välja aga see vist küll kõige absurdsem ja debiilsem asi mida ma kuulnud olen, miks keegi hakkab pokkerit mängima.
      See pole veel midagi. Mulle väideti, et pokkerimängijatel pole naist. Muidugi väitja sample oli ca 2 mängurit.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Aga tegelt miks keegi mängima hakkas Enamus hakkas kadedusest nagu ma aru sain. Mina hakkasin seepärast kuna mulle ei meeldi tööl käia ja tahan olla oma aja peremees.

        EDIT: to antx - hasartmängusõltlane küll nüüd rumal vastus ei ole. enamus sõltlasi ei ole võitvad.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #19
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aga tegelt miks keegi mängima hakkas Enamus hakkas kadedusest nagu ma aru sain. Mina hakkasin seepärast kuna mulle ei meeldi tööl käia ja tahan olla oma aja peremees.
          Tuleb nõustuda :)

          Comment

          • vass
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 181

            #20
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Okei, ma annan siinkohal lubaduse, et sellel kuul üritan vähemalt 2 õhtul Camule naist sebida. Olgu see siis Tlnas v Tartus:) Kuupäevad jätan Härra otsustada.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Algselt postitas vass Vaata postitust
              Okei, ma annan siinkohal lubaduse, et sellel kuul üritan vähemalt 2 õhtul Camule naist sebida. Olgu see siis Tlnas v Tartus:) Kuupäevad jätan Härra otsustada.
              Sebida? Camu sebib sulle ise naise, ta alati klubis liikunud suure naistepuntraga ringi. Aga naisel ja naisel on väga suur vahe sees.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #22
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sebida? Camu sebib sulle ise naise, ta alati klubis liikunud suure naistepuntraga ringi. Aga naisel ja naisel on väga suur vahe sees.
                Just. Talle vaja sellist, kellele meeldivad automehhaanikud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Just. Talle vaja sellist, kellele meeldivad automehhaanikud.
                  Kelle naist nüüd täpsemalt pakud?

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #24
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    nooo kuu ajaga peaks ikka naise leidma juba ju kui otsida:D või peavad mingid erilised tundemärgid ja harjumused olema?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                      nooo kuu ajaga peaks ikka naise leidma juba ju kui otsida:D või peavad mingid erilised tundemärgid ja harjumused olema?
                      Nagu ütlesin: naisel ja naisel on vahe sees. Naise võid saada igaõhtu/pidu aga õige naise korra elus.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #26
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Üritan mb-se juba pikemat aega depot teha aga igakord selle asemel, et visata see leht ette nagu tavaliselt deposiiti tehes viskab peale summade panemist otse panka... lihtsalt pangalehele, milles asi võib olla?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #27
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Üritan mb-se juba pikemat aega depot teha aga igakord selle asemel, et visata see leht ette nagu tavaliselt deposiiti tehes viskab peale summade panemist otse panka... lihtsalt pangalehele, milles asi võib olla?
                          Niipalju kui olen swedist insta depo moodust kasutanud, viskabki pangalehele, kus pean sisse logima ja manuaalselt siseriikliku makse ise sooritama.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Nvm kjmrc, mul tuli raha üle juba pole vaja PM-ida :)
                            tegin manuaalselt.

                            Krt ma sitaks deponud mb-se, vanasti läks ikka automaatselt nagu pokkerisaidile depodes jne, viska pw ja kasutajanimi ja olemas...
                            Last edited by qbj0hn; 01.02.12, 18:27.

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #29
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Aga tegelt miks keegi mängima hakkas Enamus hakkas kadedusest nagu ma aru sain. Mina hakkasin seepärast kuna mulle ei meeldi tööl käia ja tahan olla oma aja peremees.

                              EDIT: to antx - hasartmängusõltlane küll nüüd rumal vastus ei ole. enamus sõltlasi ei ole võitvad.
                              Endise sõltlasena võin öelda,et pokker annab mingil määral sama adrekalaksu.Ise olen tänu pokkerile aastaid suutnud kasiinodest eemale hoida.Aga samas ma tean ka praegu,et kui kasiinosse sisse astuks,hakkaksid jamad jälle pihta.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Pokker tõesti andis mingil määral sama adrekalaksu, kuid praegusel nittide ajastul on see siiski välistatud. Praegused 50%+ VPIP-iga tüübid on postflop samasugused nagu kunagised regularid. Kogu mängu ilu on kadunud. :(

                                Comment

                                Working...