Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Täna öeldi mulle, et pokkerit hakatakse mängima sellepärast, et ollakse laisk. Ma olen kuulnud igasuguseid naeruväärseid asju alates hasartmängusõltlastest jne. kuni narkomaanideni välja aga see vist küll kõige absurdsem ja debiilsem asi mida ma kuulnud olen, miks keegi hakkab pokkerit mängima.
Täna öeldi mulle, et pokkerit hakatakse mängima sellepärast, et ollakse laisk. Ma olen kuulnud igasuguseid naeruväärseid asju alates hasartmängusõltlastest jne. kuni narkomaanideni välja aga see vist küll kõige absurdsem ja debiilsem asi mida ma kuulnud olen, miks keegi hakkab pokkerit mängima.
Comment