Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik
    Jube Noob
    • May 2011
    • 124

    #106
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!



    Koit Toome teeb ka siin kõikidel piltidel ühte nägu. :)

    Kunagine Eestimaa seltskonnareporter Carola Madis (25), kes juba aastaid LAs resideerinud, tundis hiljuti omal nahal, kui maagilised on ikka eestlannad välismaa meeste jaoks.

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #107
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Poker Stars $3.30+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds + t10 - 6 players - View hand 1622553
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP: t5740 M = 27.33
      Hero (CO): t1370 M = 6.52
      BTN: t4090 M = 19.48
      SB: t1085 M = 5.17
      BB: t1480 M = 7.05
      UTG: t1235 M = 5.88

      Pre Flop: (t210) Hero is CO with K A
      2 folds, Hero raises to t1360 all in, 2 folds, BB calls t1260

      Flop: (t2830) 9 7 J (2 players - 1 is all in)

      Turn: (t2830) Q (2 players - 1 is all in)

      River: (t2830) T (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t2830
      Hero shows K A (a Royal Flush)
      BB shows A 8 (a straight, Eight to Queen)
      Hero wins t2830



      Teine Royal elus 3-4 mil käe jooksul elus

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #108
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Nii palju käsi mänginud? ja ma mõtlesin, et olen nolifer.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #109
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Keegi teab, kas kuskil on mingi charti või tabelit, kui palju erinevates tubades mingite perioodide jooksul mängitakse käsi ja kui palju selle eest rakei kasseriti.

          Pika sorimise peale leiab küll mingeid revenue numbreid, aga midgai täpsemat ei suutnud leida.

          Lootsin, et PTRis on seal midagi, kust hh-sid saab osta, aga ikka ei leidnud.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #110
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            http://www.pokertableratings.com/top-countries annab imo sulle rahalaudade üldise käte arvu ja rake summa.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #111
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              tänud!

              selle peale poleks kindlasti tulnud, et sealt otsida

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #112
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                tra mai saa aru. 15 minti käis teise autoga ühenduses. no mitte kui midagi. wtf.
                jalski iga hommik 5 km või. traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                panen sinu murele diagnoosi

                aku on kaotanud mahtuvuse ja on väga tühi (aku võib ka külmunud olla, mis juhtub väga kergersti siis kui sõidetakse vähe laetud akuga) siis sa ei saagi seda hiljem oma auto geneka varale tööle jätta. sellise miinusega nagu hetkel väljas on kaotavad akud väga palju oma mahtuvusest ja võivad ära külmuda st kui aku on juba omajagu tühjaks saanud/mahtuvuse kaotanud, siis sa ei saa seda akut enam oma auto geneka varal enam täitsa täis laadida ei saa (isegi kui sa 2h ringi paarutad) ja järgmisel hommikul kordub sama protsess.

                kui akulaadijat lähed ostma, siis vaata kindlasti, et oleks sobiva võimusesega (nõrgem aku ei lae jällegi akut täitsa täis). maksavad mingi 30- 75 eurini. kui aega on siis kiirlaadimist väga ei soovita kasutada ja sõltuvalt aku suurusest ja tühjusest võib laadmine aega võtta 2- 3 päeva. kui aega pole, siis pane kiirlaadimist tegema.

                võid osta akulaadija/boosteri, aga jällegi peab olema sobiv võimsus. maksavad mingi 120-300 euri.

                hea asi on muidugi defa akulaadija, aga odavam variant nõuab 220v olemasolu. maksab mingi 200 euri.

                alaska nagu vihjas, et sul on bmw ja autohooldusrahvas räägib, et nende uutematel mudelitel ei maksa akut ise maha katkuda... aga noh kui juba uus masin, siis automanikud ju akudega ise ei tegelegi.
                Last edited by eluvaatleja; 03.02.12, 20:03.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #113
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Talvel üldiselt hoidke paak enam vähem täis ka koguaeg kütust.
                  Pool kuiva paagiga ringi littida siis kondets tekib paaki ja sadestub sinna sisse. Pika peale keerab filtrid ja muud asjad nahka ja hommikuti külmaga läheb sitemalt käima ka obv.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #114
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Mida teha, kui autouks enam ei sulgu? Tagumine, niiet õli lukuauku ei saa valada.

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #115
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      helsingis mingeid kohti 24h ka lahti on?
                      homme öösel nagu tühi auk enne laeva ja hotelli ei võtnud :D

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #116
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        suure linnamehed saavad oma masina ju paariks h mõnda hotelli all asuvasse sooja parklasse ajada (üks selline hea soe parkla on mere pst otsas ühes hotellis. kohe viru ringi pealt paremale A terminali poole). vaesemad mehed peavad riskima ja autopesulast läbi käima kuigi hiljem saab kindlasti nalja kui uksed sellepärast liiga kinni jäävad

                        kruvikaga seda uksesulgurit sudida ei anna või kui autost seest poolt tõmmata linki ja samal ajal autouks mürtsuga kinni?

                        kui võimalik, siis vii soojapuhur autosse, väiksema pinna puhul võta naisterahva föön, ise peab muidugi kogu aeg seda protsessi jälgima. loodetavasti ei põleta sa auto maha ja puhuri poolt soojaks köetud autosse magama ei jää. nii et omal vastutusel.

                        ei taha küll mure puhul eriti nalja teha, aga väike mõte võib alati abiks olla... seo nööriga tagumised uksed omavahel kokku või pargi autouks vastu maja seina...
                        Last edited by eluvaatleja; 03.02.12, 21:41.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #117
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Mida teha, kui autouks enam ei sulgu? Tagumine, niiet õli lukuauku ei saa valada.
                          endal sama probleem ja avastasin, et minul tekib see selle pärast, et sisemine ukselink omal jõul täitsa lõpuni ei sulge ja siis tuleb lihtsalt natukene kaasa aidata ja teha kindlaks, et ukselinki tõmmates see tagasi algsesse asendisse jõuab. kui on sellises "pool kinni pool lahti" olekus, siis uks ei sulge. vaata ehk sul sama probleem.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #118
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Keskkonnaagentuur tagab ilmainfo ja turvatunde ning on teie jaoks olemas. Meilt saad ilmaprognoosi, vaatlusandmed 108-st seirejaamast üle Eesti. Meie ilmaradarid aitavad jälgida sajupilvede liikumist.


                            and counting...

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #119
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Hea on küll soojas toas kükitada.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #120
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Mingi pilt oli enne FB-s kus terve euraasia lääneosa õhumassi südamik on eesti kohal praegu.

                                Comment

                                Working...