Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #826
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas oTT Vaata postitust
    Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata ?
    "Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
    kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?
    50-50

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #827
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas oTT Vaata postitust
      Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata ?
      "Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
      kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?
      0.5.

      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
      Lisan ka siis ühe. Ehk oskab keegi aidata :)

      Kui tõenäosusruum Ω lõik pikkusega L ja elementaarsündmused on selle lõigu punktid, siis on kõik sellel lõigul paiknevad lõigud ja vahemikud sündmused. Iga sündmuse A tõenäosus on määratud valemiga P ( A ) = l ( A )/ L , kus l ( A ) tähistab lõigu A pikkust.

      Kas võimalike sündmuste hulk on lõplik?
      Vali üks:
      Tõene
      Väär
      Kuna lõigul L on lõpmata palju punkte (kui ei usu, siis proovi lugeda kokku punktid näiteks lõigul [0,1]), siis on seal (L peal) kõiki võimalike lõike (mis on määratud punktide poolt) ka lõpmata palju ja seega on ka 'A moodi' sündmusi lõpmata palju. Lõpmata palju välistab lõpliku. Seega vastus peaks väär olema.

      Kas said targemaks ka või panid ainult vastuse kõrvataha? :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #828
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        0.5.



        Kuna lõigul L on lõpmata palju punkte (kui ei usu, siis proovi lugeda kokku punktid näiteks lõigul [0,1]), siis on seal (L peal) kõiki võimalike lõike (mis on määratud punktide poolt) ka lõpmata palju ja seega on ka 'A moodi' sündmusi lõpmata palju. Lõpmata palju välistab lõpliku. Seega vastus peaks väär olema.

        Kas said targemaks ka või panid ainult vastuse kõrvataha? :)
        ei niisama vastusest ju üldjuhul kasu ei ole, sest kui töös tuleb natuke teistmoodi ülesanne, siis sellest kasu ei ole :) jajah, ma saan nüüd aru, et lõigul L on lõputult punkte ning iga punkti vahe tähistab ühte sündmust ehk sündmuste hulk on lõpmata. Järelikult ei saa sündmuste hulk olla lõplik(kindel arv sündmuseid). Järelikult peab see väär olema. Sain ma vist õigesti aru?

        Igatahes suurimad tänud sulle vastamast :)

        E: aga oTTi küsimuse kohta, et ma ise panin ka alguses peast 0.5 ehk 5/10 ehk 1/2, aga siis hakkasin mõtlema, et 0: 0,1: 0,2: 0,3: 0,4: 0,5 ning 0,6: 0,7: 0,8: 0,9: 1 ja sain vastuseks 5/11 ehk 0.45.
        Last edited by IamAllin; 28.02.12, 12:21.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #829
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Kas keegi siit Soome tööseadustest oskab midagi rääkida? Inimene on Soome firmas tööl olnud 11 kuud ja ühel päeval tuleb ülemus sinna ja ütleb tööd ei ole anda ja minge koju, kolme kuu pärast võite tagasi tulla. Töölepingut ära ei lõpetata ja mingit tasu tööandja maksnud ei ole.
          Kui tööline pöördus ametiühingusse, küsiti kohe töölepingu lõpetamise paberit mida firma sugugi saata ei tahtnud, läks veel paar päeva mööda ja tööandja helistab, et tulge tööle kolmeks nädalaks. Tööline ütleb, et aga ma olen ju koondatud, et mul pole rahagi, et praegu tulla. Sellepeale öeldakse, ei ole probleem ja mõne tunni pärast on xxx summa kontol (tundub nagu hakati kartma midagi?)
          Keegi oskaks ehk nõu anda kui tööandjal pole tööd anda ja saadabv lihtsalt inimese minema, siis mis õigused/võimalused tal tegelikult on?

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #830
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            omaha flip anyone 150$ PS?

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #831
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              omaha flip anyone 150$ PS?
              yes plz, mis su username ?
              istun lauas: chucknorrisq

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #832
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                lol, oleks pidanud yhega piirduma. a missa ikka teed, drunken gamblers gonna gamble

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #833
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  kaotasid yhe asemel 10?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #834
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Algselt postitas vennike Vaata postitust
                    lol, oleks pidanud yhega piirduma. a missa ikka teed, drunken gamblers gonna gamble
                    mitu flippi kaotasid ?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #835
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      ega kellegil ei ole olemas stephen kingi raamat kolm saatusekaarti? Hea meelega ostaks ära krt ei leia kuskilt seda

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #836
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        irw.. lasti just koolitööna välja uurida enda autole täispikkuses tutikas "originaal" summuti.

                        93a Opel - 1096€ kokku. Auto väärtus u 600€ kanti

                        Sai ise tutikas sumps just mõned kuud tagasi alla topitud...peale väljalaske kollektorit taha välja ja maksma läks 80€ seal siis ka keevitus, mis tehtud ilmselt eesti parima sumpsikeevitaja juures.
                        Kui väljalaske kollet vajanuks, siis võtnuks selle lammarist 20€ eest.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #837
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Kus see keevitaja asub ? Meie Escordi sumps vajab ka lähiajal parandamist.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #838
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            OÜ sumpsimees. Kui löögile saad, siis teeb töö kiirelt,korralikult ja mõistliku tasu eest. Venna kogemus sellel alal on metsik.
                            Asub tallinna mustamäe arki lähedal.

                            edit: hind ei ole mõistlik, vaid tegelikult väga odav. Ostsin talt tutika suka +lasin selle alla panna + sumpsi "täisring" keevitus ühest kohast + kokkupanek ja läks 35euri.

                            ntx oü autosummutid tahab ainult suka+selle alla panemise eest saada juba 50€
                            Last edited by k2snakalle; 28.02.12, 23:29.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #839
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Swedbank võtab iga kuu 5 eeki kaardi hooldustasu. Täna märkasin, varem oli mingi aastatasu imo

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #840
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                minu mäletamistmööda on nii, et alaealistelt ei võeta tasu. 18+ on koguaeg vist viis krooni kuus olnud.

                                Comment

                                Working...