Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Lapse näide ei ole kõige parem aga point taken.
Mõnikord tekib endal kahtlus, et äkki ma olen kahestunud isik ja postitangi kommentaare pokkerisheriffi alt ja 'õige' rankaga lihtsalt ei mäleta, et ma ka teise kasutajaga postitan.
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
Mõnikord tekib endal kahtlus, et äkki ma olen kahestunud isik ja postitangi kommentaare pokkerisheriffi alt ja 'õige' rankaga lihtsalt ei mäleta, et ma ka teise kasutajaga postitan.
Comment