Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #796
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    lol vaatasin inside online irc. bunch of wannabe tegelasi seal. opid ei jaga simple commandegi. gg at hacking :D

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #797
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      irc käsud on obv kõige olulisemad häkkeri arsenalis?

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #798
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        not. my bad anyway. mängisin ja ei süvenenud. mingi random public chat lihtsalt.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #799
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Lol. Olles turvunud suht lähedalt Kirby tolmuimeja asjaoludega, siis veel 2008. a (majandusbuum) oli keskmine sisseostuhind 5k krooni ning neid müüdi "klientidele" kuni 60k.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #800
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Who the fk ostab tolmuimeja 60k eest, sick life.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #801
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              lol vaatasin inside online irc. bunch of wannabe tegelasi seal. opid ei jaga simple commandegi. gg at hacking :D
              Wannabe hackerid ei suuda DDOS'e toppida FBI ja .gov serveritesse ja selle üle koormata ja sait maha jooksutada:)

              Need lehed :" http://www.justinbieberweb.com/ , http://selenagomezweb.com/ " peaaegu terve päev juba maas olnud. anonymous'i töö . Hilarious imo :D

              E: erinevad hackerid hackivad e-maile . Just vaatasin ise ka faili üle, kus üle 100k e-maile+nende paroolid(israeli e-mailid ainult). haigus
              Last edited by TaistoJ; 22.01.12, 00:35.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #802
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                Wannabe hackerid ei suuda DDOS'e toppida FBI ja .gov serveritesse ja selle üle koormata ja sait maha jooksutada:)
                Nay. DDoS on just see mida wannabe hackerid teevad. See kujutab endast ju serverile suure hulga päringute saatmist, mida server mingil hetkel enam ära händlida ei suuda ning seetõttu maha läheb. Teisisõnu loeb seal just kvantideet, mitte kvaliteet.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #803
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Nay. DDoS on just see mida wannabe hackerid teevad. See kujutab endast ju serverile suure hulga päringute saatmist, mida server mingil hetkel enam ära händlida ei suuda ning seetõttu maha läheb. Teisisõnu loeb seal just kvantideet, mitte kvaliteet.
                  Ja FBI ning USA govermendi saidid on samamoodi turvatud DDoSi vastu nagi iga teine sait. Right.

                  + näide "wannabe" hackerist :
                  Hello, this is known as a hacker Hannibal keeps the state of Israel.
                  I published until now hundreds of thousands of emails and Facebook accounts of Arabs .. Today I published another 100,00 accounts of Arabs.
                  I post this 100k accounts list because i want show the my huge strength. The Arabs should learn a lesson and know not to mess with me.
                  Jewish people named me as the general of Israel’s hackers.
                  I have about 30 million email accounts, 10 million bank accounts, 4 million cerdit cards of Arabs from all over the world
                  I received thousands of emails from Arabs who are begging me to stop publishing their bills and hurt them.
                  Because I noticed that lately the Arab hackers are gone, I declare cyber war termination.
                  Israeli hackers, stop! Cyber war stops until further notice I will post again if they attack the State of Israel.
                  If they appear again, I again come to save Israel. Trust me. I’ll always be around.
                  Thanks, Hannibal.
                  Last edited by TaistoJ; 22.01.12, 00:46.

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #804
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    sony attacki lükati 5h edasi :(

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #805
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Keegi võiks siiski teha eraldi teema kogu selle kohta. Väga huvitav imo. Teeks ise, aga aeg mängima hakata

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #806
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                        Ja FBI ning USA govermendi saidid on samamoodi turvatud DDoSi vastu nagi iga teine sait. Right.
                        AFAIK on selle vastu võimalik ennast turvata kas:
                        A)Piisavalt võimsa serveriga mis jõuab rohkem päringuid vastu võtta kui neid sisse tuleb
                        B)Veebisait ise vabatahtlikult maha võtta, et ükski ühendus saidile siseneda ei saaks

                        DDoS'i puhul pole mingit tähtsust mitu turvaauku su serveril on või kui vinge tulemüüriga see kaitstud on. Seni kuni inimestel saidile ligipääs on, saab seda vabalt DDoS'ida.
                        Last edited by Fabulous; 22.01.12, 01:00.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #807
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Keegi võiks siiski teha eraldi teema kogu selle kohta. Väga huvitav imo. Teeks ise, aga aeg mängima hakata
                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...508#post402508

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #808
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            mingeid tolmuimejaid müüakse, käiakse uksetagant ukse taha ja äri pidavat minema. mul ühe sõbra ema ostis mõned aastad tagasi oma 3k eek palga juures 45k eeki maksva tolmuimeja. nüüd ka kuulsin, et keegi oli ohvriks langenud. on kellelgi kogemusi, et mis moodi selline asi võimalik on? hüpnoosiga või kurikaga või mismoodi mai mõista!
                            Mis see ka ei oleks, see töötab. Näide ühe tuttavaga. Sattusin kokku ja tuli jutuks, et tal tuleb keegi tasuta kodu koristama. Mul asi selge, seletasin talle pikalt, et asi scamm jne. Leppisime ilusti kokku, et ta ei osta midagi.
                            Järgmine kord kokku saime siis muidugi tuli välja, et tal uus tolmuimeja. Eriti ta sellest rääkida ei tahtnud, aga pinnimise peale tuli välja, et maksis 17kEEK, allahindlust teha ei tahetud. Kirby see polnud, nimi on meelest läinud. Tegu naisterahvaga, pensionieelik, mitte üksik. Üks müüginipp olevatki olnud, et peres on allergik ja see tolmuimeja päästab ta elu vms. Kusjuures ise oli ta jube õnnelik oma ostu üle. Täielik transformatsioon ühesõnaga.
                            Kõige mõnusam on muidugi, et ta abikaasa ostis paar kuud enne poest korraliku tolmuimeja (4kEEK maksis, kõige kallim poes vms) kus kõik allergikute filtrid jne olemas.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #809
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              And I was there when Cali cartel lawyers were allowed to rewrite our national constitution to outlaw extraditions of Colombian traffickers to the United States. You may be skeptical when I tell you, but no true Colombian could have watched that spectacle of democracy for sale without suffering some heartache.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #810
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                lol, wat. Eile öösel just sattusin seda artikklit lugema ja 3h hiljem avastasin, et olen tonni materjali läbi lugenud cali cartelli kohta ja paar random dokki läbi vaadanud. Loeks vist ka heameelega selle raamatu läbi.

                                ---
                                tuli meelde veel samuti cnn leidsin ühe artikkli ja vid mis läks viral. thoughts?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...