Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Esita oma mure siin lehel... http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/1.html ja küsi kas sel firmal on selline õigus teha mootorsõiduki omanikule (tuvastamatta isikut ennast) see leppetrahv pelgalt selle põhjal, et neil on auto reg nr(maybe ka pilt autost).
Pead oma mure täpselt seal kirjeldama.... ma liiga "kaine" ja ebapädev, et viitsiks/suudaks täna seadustes enam tuhnida ja neid tõlgendada:D
Algselt postitas k2snakalle
Vaata postitust
Pead oma mure täpselt seal kirjeldama.... ma liiga "kaine" ja ebapädev, et viitsiks/suudaks täna seadustes enam tuhnida ja neid tõlgendada:D
Comment