Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #196
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Trahvilipiku teine pool:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Esita oma mure siin lehel... http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/1.html ja küsi kas sel firmal on selline õigus teha mootorsõiduki omanikule (tuvastamatta isikut ennast) see leppetrahv pelgalt selle põhjal, et neil on auto reg nr(maybe ka pilt autost).
    Pead oma mure täpselt seal kirjeldama.... ma liiga "kaine" ja ebapädev, et viitsiks/suudaks täna seadustes enam tuhnida ja neid tõlgendada:D
    Last edited by JaanusX; 07.01.12, 00:11.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #197
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!


      keegi teab, kuskohast seda vaadata saab?
      Last edited by con; 07.01.12, 00:44.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #198
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas con Vaata postitust
        http://www.tv3.ee/content/view/8914/823/
        keegi teab, kuskohast seda vaadata saab?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #199
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          Kuskohast saaks tallinnas odava ülikonna? Mingeid ugo bosse ja tommi ilfigere ei ole mõtet pakkuda, isegi kui oleks finantsi ei ostaks ühe korra jaoks sealt ülikonda.

          Saaks mingeid tehasepoodide aadresse või mingeid urkapoode. Ja seda juttu, et korralik ülikond kapis olemas peab olema ei ole mõtet kirjutada, ma usun et järgmine aasta ma enam samas kaalus ei ole kui praegu ja 1 korra jaoks ei taha küll mingit megapappi alla laduda.
          Anna teada kas ja kust said! Kui said!

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #200
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
            Tänud, küsimus esitatud ja vastus peaks tulema enne 11jaanuari.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #201
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Kuskohast saaks tallinnas odava ülikonna? Mingeid ugo bosse ja tommi ilfigere ei ole mõtet pakkuda, isegi kui oleks finantsi ei ostaks ühe korra jaoks sealt ülikonda.

              Saaks mingeid tehasepoodide aadresse või mingeid urkapoode. Ja seda juttu, et korralik ülikond kapis olemas peab olema ei ole mõtet kirjutada, ma usun et järgmine aasta ma enam samas kaalus ei ole kui praegu ja 1 korra jaoks ei taha küll mingit megapappi alla laduda.
              Mina otsisin eelmine suve algus ülikonda Tallinna linna pealt ja tulemus oli täiesti null. Poest ei olnud küll midagi osta, kui kaal korras siis ma võin sulle anda väga hea rätsepa numbri aga niikaua laenutus vist...

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #202
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Mul tuleb see semester VBA. Pidi omajagu keeruline olema ikka.
                Mis on aine täpsem nimetus? Mul on täna mingi visual basicu eksam, kus aines ma pole kohalgi käinud...

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #203
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Anna teada kas ja kust said! Kui said!
                  Kunagi sai korbi pidude jaoks ostetud ülikond kaubamaja küljel stripibaari kõrval olevast kasutatud riiete poest, alla 10 euri vist maksis siis mõni aasta tagasi ja asusalt õeldes oli ülikond soliidsem, kui kooli lõpetamise puhul baltmanist ostetud odavamapoolne ülikond.

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #204
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    One kreisi madafaka
                    Mark Webb - The Webbie Show - TotalBMX
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • MrRiver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 735

                      #205
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Kanepi-Hantuchova Eurosport2

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #206
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Tänud, küsimus esitatud ja vastus peaks tulema enne 11jaanuari.
                        ˇviska prügikasti see lipik. kuni pole postkasti sinu nimele trahviteadet tulnud ei pea midagi tegema. kui ka tuleb postkasti võid ära visata ja öelda, et pole teadet kätte saanud.
                        sellised trahviteated on nõrganärvilistele.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #207
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          ˇviska prügikasti see lipik. kuni pole postkasti sinu nimele trahviteadet tulnud ei pea midagi tegema. kui ka tuleb postkasti võid ära visata ja öelda, et pole teadet kätte saanud.
                          sellised trahviteated on nõrganärvilistele.
                          +1 :P.

                          A ja 35 euri ka veel. Wtf kus üritavad ikka röövida.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #208
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Kurat, ma vist lähen ikka laenutuse teed, on mul sel ühel õhtul vähemalt korralikust riidest ja hästi õmmeldud ülikond seljas ja võib-olla see on selline üritus kus kõige stiilsem oleks välja näha smokingus mida ma kindlasti ostma ei hakka endale. Rendis osatakse kindlasti soovitada ka.


                            E: see 35€ ja röövimine, ise korra olen pidanud nutma ja maksma kui äiapapa autoga cityparkile ette jäin. Tol hetkel tundus mõistlikum see 35€ kui, et hakkavad mingeid nõudeid saatma talle

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #209
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Kanepi crushib ikka kenasti vastast praegu.

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #210
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Kahju et Kaia nagu Jaapani merekoletis välja näeb.

                                Comment

                                Working...