Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
ta ütleski, et poleks last, oleks kõvasti kergem.
Algselt postitas Madis Very
Vaata postitust
. Alkoholiga üle liialdamine oleks kõige idiootsem lahendus. Keep it up dude. Peamine, et ennast ka välja räägiks nii et see foorum siin isegi kindlasti aitas sul pingeid leevendada. Ning mingi naine pole väärt taga "igatsemist", kui ise nii käitub.
Comment