Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #931
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    IMO laps teeb asja küll keerulisemaks. Kuid kuna naine sind ei vääri ja on selline ¤"#¤"#? Siis ole õnnelik, et sul on vähemalt oma laps jne . Alkoholiga üle liialdamine oleks kõige idiootsem lahendus. Keep it up dude. Peamine, et ennast ka välja räägiks nii et see foorum siin isegi kindlasti aitas sul pingeid leevendada. Ning mingi naine pole väärt taga "igatsemist", kui ise nii käitub.
    GL
    ta ütleski, et poleks last, oleks kõvasti kergem.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #932
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      ostsin eile selle paki. sõin kella 13 paku ühe tableti ära ja pole siiamaani und tulnud (kusjuures teisipäev vastu kolmapäeva magasin vaid kolm tundi, st praegu peaks räme unekas olema).
      Siis sul muud probleemid, ei taha kohe ütlse uskuda ,et see nendest vitamiinidest tingitud on. Sest ise nüüd kaugelt üle nädala iga päev võtnud. Ja saan normaalselt välja puhatud ennast. Tegelt peaks seda võtma hommikul peal sööki. Ma olen nüüd sellepärast hommikuti sööma ka hakkanud, et saaks neid võta.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #933
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Nice proovin ka kindlasti need energiapommid järgi. Endal sama teema praegu, et magan liialt palju, ei viitsi midagi teha ja keskendumisraskused on metsikud + lähen vaikselt närvi/turtsun iga pisiasja peale.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #934
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Niipalju siis et naised petavad mehi?:http://www.naine24.ee/717066/miks-so...naisi-petavad/

          Ise loomulikult artiklit ei lugenud/kedagi solvata ei kavatsenud.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #935
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Enamusel noorematel meestel on ikka kuradi raske ei öelda ja võimaluse tekkides saab mingi ürginstinkt ikka võitu. Mõistlik oleks ainult sigakoledate naistega suheleda, siis on kergem välja keerutada ennast ja ei ole vaja karta, et petma hakkaks.

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #936
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              +1 Esimesele poolele *-), kuid selleks peab nö esimese suhtega ka midagi korrast ära olema. Muidu nii ei juhtuks.
              -1 Teisele poolele :P

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #937
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Nice proovin ka kindlasti need energiapommid järgi. Endal sama teema praegu, et magan liialt palju, ei viitsi midagi teha ja keskendumisraskused on metsikud + lähen vaikselt närvi/turtsun iga pisiasja peale.
                Me vist kaksikud :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #938
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Vaadake peeglisse ka. (point@naised petavad). Ei kaitse ega süüdista kedagi, on mõlemal pool erandeid.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #939
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                    Nice proovin ka kindlasti need energiapommid järgi. Endal sama teema praegu, et magan liialt palju, ei viitsi midagi teha ja keskendumisraskused on metsikud + lähen vaikselt närvi/turtsun iga pisiasja peale.
                    This! Teen sama.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #940
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Vaadake peeglisse ka. (point@naised petavad). Ei kaitse ega süüdista kedagi, on mõlemal pool erandeid.
                      Suur enamus mehi on vähemalt ühte enda naist/tüdruksõpra petnud. Isegi kui mees on mingi kirvenägu metslane, siis on midagi mis teeb juba "kinni" oleva mehe teistele naistele atraktiivseks. Mingi alpha male teema kuskilt ürgajast, mingid animal planeti või BBC tüübid on kindlaks teinud

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #941
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Ma tunnistan käsi südamel, et pole kunagi ühtegi oma tüdruksõpradest petnud. Kuigi neid 'peaaegu murdumise' momente on omajagu olnud. Kui ülimalt atraktiivne neiu ikka salamisi mööda su reit käega ülespoole liigub on üpris raske iseendaks jääda.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #942
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Forever with my cats and dogs!

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #943
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #944
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Mõtle parem nii, et inimene pole sind väärt siis lihtsalt.
                              sorry, aga see on täielik bullshit. see on täpselt see imal möga, mida sõbrad sulle õlale patsutades räägivad pärast lahkuminekut, et "blaablaablaa, ta ei olnudki sind väärt, sa väärid kedagi paremat, blaablaablaa". parem öeldagu ausalt, et "jah, sulle löödi nuga selga ja sellest on kahju". ma ei kritiseeri sind, kube, vaid lihtsalt üleüldiselt kõrini nendest pehmetest lohutustest, mida sa tead et inimesed sulle ütlevad lihtsalt sellepärast, et mingis olukorras on nii kombeks, aga mille kohta ütleja ise teab ka et tegelikult sellest pole antud hetkel suurt abi (umbes nii, et kui su laps kaotab kuskil võistlustel siis ütled pohuilt et "aga ega tähtis ei olegi ju võit vaid osavõtt" ja siis pead ennast heaks lapsevanemaks kes oma rolli korrektselt välja mänginud on). kunagi hiljem võibla jah mõtled, et ta ei olnud sind väärt, aga ffs näita mulle inimest kes hoolib teisest ja kellele see teine haiget teeb ja kes ennast seejärel 24 tunniga niimoodi ümber programmeerida suudab.

                              P.S. backdoorile edu ja loodetavasti on sul võimalust rääkida mõne hea sõbraga kes sind kuulata viitsib.

                              Comment

                              • DaBeat
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 404

                                #945
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                ostsin eile selle paki. sõin kella 13 paku ühe tableti ära ja pole siiamaani und tulnud (kusjuures teisipäev vastu kolmapäeva magasin vaid kolm tundi, st praegu peaks räme unekas olema).

                                Ma proovisin ka neid ja magasin 4h, kui tavaliselt olen 9-10h maganud.

                                Comment

                                Working...