Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #706
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    How the f see ei ole mõrv?
    Aggrevated assault, mis lõppes surmaga. See on mõrv. Ta ründas inimest põhjusega talle kehavigastusi tekitada. Tekitas piisavalt suured, et inimene sureks.

    Mõrv ei ole siis kui kehavigastuste tekitamine on tahtmatu.
    Ilmselgelt ei olnud eesmärk nii tõsiseid kehavigastusi tekitada ja selline asi juhtub ÜLIharva, et keegi sellisest asjast ära sureb. Seekord läks väga õnnetult.

    Mõrv on inimese tahtlik ebaseaduslik tapmine.


    Btw, ma arvan, et karistus sellise asja eest võiks küll suurem olla... Aga 'mõrvaks' nimetada küll ei saa.
    Last edited by Codecci; 19.01.12, 20:42.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #707
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Oleks minu sõber niimoodi maha löödud, nõuaks 10a. Oleks mu sõber kedagi löödud, kes talle näppu näitas, oleks karistus ok.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #708
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ilmselgelt ei olnud eesmärk nii tõsiseid kehavigastusi tekitada ja selline asi juhtub ÜLIharva, et keegi sellisest asjast ära sureb. Seekord läks väga õnnetult.

        Mõrv on inimese tahtlik ebaseaduslik tapmine.
        http://et.wikipedia.org/wiki/M%C3%B5rv
        enamasti inimesed ei sure ka pussitamise tagajärjel, aga kui keegi kedagi pussitab eesmärgiga vaid kehavigastusi tekitada, aga inimene ikkagi sureb, siis see läheb ju ka mõrva alla.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #709
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Kindlasti ei lähe. Näiteks naine lööb abikaasale kööginoa jalga ja tabab arterit.
          Last edited by alaska; 19.01.12, 20:55.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #710
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Ma arvan, et see postitatud lingi teema läheb Manslaughter alla mitte murder.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #711
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Deitimisnõuandeid meestele

              [YOUTUBE]129coOVXfqQ[/YOUTUBE]

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #712
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Ilmselgelt ei olnud eesmärk nii tõsiseid kehavigastusi tekitada ja selline asi juhtub ÜLIharva, et keegi sellisest asjast ära sureb. Seekord läks väga õnnetult.

                Mõrv on inimese tahtlik ebaseaduslik tapmine.


                Btw, ma arvan, et karistus sellise asja eest võiks küll suurem olla... Aga 'mõrvaks' nimetada küll ei saa.
                Sorry, aga mis eesmärk, siis oli inimesel kedagi jalaga pähe lüües?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #713
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Poker - Rémi Gaillard

                  [YOUTUBE]kKR1rrjvq-I[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #714
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                    Sorry, aga mis eesmärk, siis oli inimesel kedagi jalaga pähe lüües?
                    kere peale anda? jalalöök pähe ei tee tõsist midagi anyway, kuklaga asfaldile kukkumine teeb

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #715
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      kere peale anda? jalalöök pähe ei tee tõsist midagi anyway, kuklaga asfaldile kukkumine teeb
                      Mis see kere peale anda on? Joodiku kaklus või? A la kukkun perseli kaklus läbi ja pärast räägin iga kord täis peaga, et olen kõva ''fighter'' vana?...

                      Tõesti mingi tahtlik tapmine ta küll ei ole, aga 6 kuud on lihtsalt lollus.. Eesti on üldse imeriik selle koha pealt.. Tuleb meelde ka juhtum kus mingi ametnik tellis teise ametniku palgamõrva ja sai 1 aasta tingimisi...

                      See ''jalalöök pähe ei tee tõsist midagi anyway'' jutt tuleb vist teadmatusest, aga jah kukkumine on ka väga ohtlik... Rõve lugu igal juhul.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #716
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        olen üsna kindel, et jalalöögiga pähe võib ka inimese surnuks lüüa, aga obv tahtis molli panna mitte tappa

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #717
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                          Mis see kere peale anda on? Joodiku kaklus või? A la kukkun perseli kaklus läbi ja pärast räägin iga kord täis peaga, et olen kõva ''fighter'' vana?...

                          Tõesti mingi tahtlik tapmine ta küll ei ole, aga 6 kuud on lihtsalt lollus.. Eesti on üldse imeriik selle koha pealt.. Tuleb meelde ka juhtum kus mingi ametnik tellis teise ametniku palgamõrva ja sai 1 aasta tingimisi...

                          See ''jalalöök pähe ei tee tõsist midagi anyway'' jutt tuleb vist teadmatusest, aga jah kukkumine on ka väga ohtlik... Rõve lugu igal juhul.
                          Su esimesest lausest jääb mulje nagu ma kiidaks heaks kaklusi vms - kindlasti mitte. Vastasin lihtsalt su küsimusele.

                          Kui jalalöök pähe oleks jube ohtlik ja surmav siis kuidas sinu arust saavad sellised spordialad nagu kikkpoks, taipoks, sportlik vabavõitlus, täiskontaktne karate jms eksisteerida?

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #718
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Üldiselt on inimestel täiskontaktsetes alades kaitsmed + täiskontaktne jalalöök pähe on haruldus mitte igapäevane nähtus.

                            Ja on selleläbigi inimesi surnud ja muude löökide läbi ka... Lihtsalt mulle ei meeldinud see sõnastus, et ei olnud soovi tekitada tõsiseid kehavigastusi - kui kellegile ikkagi füüsiliselt kallale tungida, siis soovitakse teha viga ja kui inimene peaks selle läbi surema peaks olema ka karistus kõvasti suurem-

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #719
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              this

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #720
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Üldiselt on inimestel täiskontaktsetes alades kaitsmed + täiskontaktne jalalöök pähe on haruldus mitte igapäevane nähtus.

                                Ja on selleläbigi inimesi surnud ja muude löökide läbi ka... Lihtsalt mulle ei meeldinud see sõnastus, et ei olnud soovi tekitada tõsiseid kehavigastusi - kui kellegile ikkagi füüsiliselt kallale tungida, siis soovitakse teha viga ja kui inimene peaks selle läbi surema peaks olema ka karistus kõvasti suurem-
                                Enamasti ainult amatööridel on kaitsmed.

                                Tõsiseid selles mõttes, et jäädavaid vigastusi vms - peab ikka f*cked up inimene olema kes näpu näitamise eest kellelegi selliseid asju tahab tekitada ja ei ole mingit põhjust arvata, et antud juhul tahtis. Olen 100% nõus, et karistus peaks suurem olema, eriti kui kombineerida surma põhjustamine kehalise väärkohtlemisega.

                                Analoog selle ja purjus peaga sõitmise ja kellegi surnuks sõitmisega on päris tabav imo.

                                Comment

                                Working...