Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #556
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Mul ka omanikuga vedanud. Pea 4 aastat juba samas korteris ja on kokkulepe, et kui midagi häda on, siis parandan kas ise või kutsun töömehe ja kõik kulud võtan üürist maha. Maja remondifondi ja hoolduskulud maksab ka omanik ise.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #557
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      madise teema lugemine on facepalm kuubis. üks asi on kergelt kreisi eksnaine, aga teine asi on sellise olukorra lahendamine täiskasvanud inimese kombel. kolmas asi on loomulikult teemas postitavad fanboyd, kes jätavad lihtsalt lollaka mulje.

      kasvata munad ja lahenda asi privaatselt. veidi võiks ju olla austust teise vastu.

      in before: OMG LOLOLOOLLOL WTFFFF OMG SUREN NAERU KÄTTE TROLOLOL. KÕIK JU ILMSELGELT TEATE MIND :DDDDD
      Väike huumor käib ikka ju asja juurde. Inimene ise tuli attention whorima. Muud midagi eriti sellega ei saavuta siin kui kommuunile huumorit teha.
      Viimane koht maamunal kus siukest asja ajada mingis pokkeri foorumi staking teemas, beyond me. Tänapäeval kõik võimalused olemas kuidas inimest kätte saada. Kõige lihtsam viis telefonitsi ühendust võtta, peale seda üks jalg teise ette panna ja tipa tapa oma asjad ära tuua. Vaevalt, et madis lükkab telefoni välja ja hakkab siukse asja pärast huiama. Kiusu pärast lihtsalt vaja inimestel kuskil 3ndas kohas oma probleemidega lagedale tulla, et inimese repi üritada hävitada.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #558
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        madise teema lugemine on facepalm kuubis. üks asi on kergelt kreisi eksnaine, aga teine asi on sellise olukorra lahendamine täiskasvanud inimese kombel. kolmas asi on loomulikult teemas postitavad fanboyd, kes jätavad lihtsalt lollaka mulje.

        kasvata munad ja lahenda asi privaatselt. veidi võiks ju olla austust teise vastu.

        in before: OMG LOLOLOOLLOL WTFFFF OMG SUREN NAERU KÄTTE TROLOLOL. KÕIK JU ILMSELGELT TEATE MIND :DDDDD
        aga mis sa arvad, mis siis oleks pidanud juhtuma? Et tuleb tema stake teemasse teda maha tegema ja siis saab oma asjad kohe tgaasi? Oli ju näha, et ta tuligi tähelepanu saama ja sai seda. Kui asjad juba niiviisi algasid, siis pisut nalja käib asja juurde ju:P

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #559
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Hmm, üht juhtumit uurides kerkis esile selline nimi nagu XXXXXXXXX. Vaatasin Facebookist, et tegelase lemmikmeeskond on FC Pokkeriprod. Mis lubab oletada, et XXXXX on selle foorumi kasutaja. Teab keegi äkki tema siinset kasutajanime? Või äkki, XXXXXX, võtad ise ühendust?

          EDIT: OK, sain mingi kontakti ja kasutan teisi kanaleid.
          Ranka, kui viitsid, kustuta minu tsiteeringust kõnealuse isiku nimi. Või siis üldse need postitused. Tänan.
          Tehtud.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kui mul üürikorteris köögikraani toru vaikselt lekib, kelle asi on see korda ajada, minu või korteri omaniku?
          Helistad omanikule ja ütled, et kraan tilgub ning lepid temaga paranduse kokku. Kas tema tuleb või saadab kellegi torudesse ronima või teed selle ise ära ning pärast esitad omanikule arve, kes teeb üüriarvest tasaarvelduse.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #560
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Naiste käitumine ongi ettearvamatu.Mehed peaks asju teistmoodi ajama.Lihtsalt ütlen.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #561
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Codecci ja teised pokkeriga rikkaks saanud kes siin üürivad - miks eelistate üürida kui iseenesest pokkerist nii palju raha teenitud, et saaks ka korteri osta? kas üürimine tundub majanduslikult mõistlikum praegusel ajahetkel?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #562
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Phil Galfond mõtteid avaldamas praeguse pokkeri olukorra ja tuleviku parandamise suhtes: http://www.philgalfond.com/lets-make-some-changes/. Pooldan tema ideid ja vajaks see uut teemat?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #563
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  lugesin ka just läbi. pani mõtlema küll
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #564
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Phil Galfond mõtteid avaldamas praeguse pokkeri olukorra ja tuleviku parandamise suhtes: http://www.philgalfond.com/lets-make-some-changes/. Pooldan tema ideid ja vajaks see uut teemat?
                    HU laudade soovitus suckib kahesajaga, samas pole mul ka paremat ideed.. aga see, et saad 6max või FR lauas suvalisele mehele muudkui popupisid visata, et teeme HU'd.. see on lollus.. nii saab ainult arvata/rääkida puhas HU-pede (no offence)..

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #565
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      + highstakes vend imo (just see hu popup, kuigi mõlemad peavad ise vajutama)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #566
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        ontopic: camul esimesed edusammud naise otsingul, topita naised kiidavad :)
                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Tegelt ma saan aru neidistest ka. Asi pole rahas vaid põhimõttes ning gentelmen üldiselt nii ei käitu, vaid asju saab ajada ka igati normaalse inimese kombel.
                        Algselt postitas xzw Vaata postitust
                        wow, esimene mees siin!

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #567
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas runnar Vaata postitust
                          ontopic: camul esimesed edusammud naise otsingul, topita naised kiidavad :)

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #568
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas runnar Vaata postitust
                            ontopic: camul esimesed edusammud naise otsingul, topita naised kiidavad :)
                            LOL
                            Ma ise jälle ei tundnud võimalust ära ja lasin hetke mööda.
                            :(

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #569
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              HU laudade soovitus suckib kahesajaga, samas pole mul ka paremat ideed.. aga see, et saad 6max või FR lauas suvalisele mehele muudkui popupisid visata, et teeme HU'd.. see on lollus.. nii saab ainult arvata/rääkida puhas HU-pede (no offence)..
                              See pop-up idee veits jama jah, ma usun, et regularid hakkaks kõvasti spammima chatis, et "lets play HU". Aga King of The Hill süsteem on nuts, Partys on 1000NL ja kõrgemal, kõva võitlus käib laudade, imidži ja enese kehtestamise pärast. Sitad regularid peavad ka actionit andma, muidu nad 1000NL ja kõrgemal kunagi ühtegi tühja lauda ei saa üle 30 minuti hoida. Palju parem lahendus sellele, et 2 keskpärast regulari saaks omavahel mängida oleks Starsi home-game süsteem või siis mingi privaatlaud mida lobbys ei näita, aga searchiga leiab.

                              Ainult see max 5 lauda per limiit, ma ei tea... Partys on 1000NL 40 lauda ja 1 mängija saab avada kuni 18, see on üsna fun süsteem minu arust, aga lobby võib ikka tunduda f*cked up. Mingi kuldne kesktee ehk leida - 1 inimene saab istuda kuni 6-s sama taseme HU lauas, ükskõik kas täis või tühi (kes ikka rohkem kui 6-tableb HU-d peale Isilduri), kokku ehk mingi 30 lauda per limiit kõige tihedamates limiitides ja vähem laudu kõrgemates limiitides.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #570
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                madise teema lugemine on facepalm kuubis. üks asi on kergelt kreisi eksnaine, aga teine asi on sellise olukorra lahendamine täiskasvanud inimese kombel. kolmas asi on loomulikult teemas postitavad fanboyd, kes jätavad lihtsalt lollaka mulje.

                                kasvata munad ja lahenda asi privaatselt. veidi võiks ju olla austust teise vastu.

                                in before: OMG LOLOLOOLLOL WTFFFF OMG SUREN NAERU KÄTTE TROLOLOL. KÕIK JU ILMSELGELT TEATE MIND :DDDDD
                                Kui väidetavalt oli mängus ka § 121, siis mis austusest siin veel rääkida saab ? Loodetavasti on tõenäolisem siiski see, et suures neti- ja pokkerituhinas on inimeste ja nende emotsioonide mõistmine väljaspool seda maailma oodatust natuke keerulisemaks osutunud.

                                Comment

                                Working...