Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Ilmselgelt ei olnud eesmärk nii tõsiseid kehavigastusi tekitada ja selline asi juhtub ÜLIharva, et keegi sellisest asjast ära sureb. Seekord läks väga õnnetult.
Mõrv on inimese tahtlik ebaseaduslik tapmine.
Btw, ma arvan, et karistus sellise asja eest võiks küll suurem olla... Aga 'mõrvaks' nimetada küll ei saa.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Mõrv on inimese tahtlik ebaseaduslik tapmine.
Btw, ma arvan, et karistus sellise asja eest võiks küll suurem olla... Aga 'mõrvaks' nimetada küll ei saa.
Comment