Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Nojahh, ei ole päris nii et mõrv on mõrv aga kui sa lähed füüsiliselt inimesele kallale siis pead juba sellega arvestama, et tegemist ei ole a-rühma sarjaga kus keegi kunagi tõsiselt viga ei saa vaid elu on väga habras.
See kui inimene läheb sellise asja pärast kellegile kallale näitab, et ta on psüühiliselt ebastabiilne ja peaks teistest eraldatud olema.
6 kuud on imo ka vähe, samas mingit eluaegset või surmanuhtlust ka sellise asja puhul ei poolda lihtsalt paar aastakest oma parimast east peaks selline inimene trellide taga veetma küll.
Muide mul naaber läks ka tallinnas parkides ors kellegiga tülli. Tulemus oli sama ainult et naabrimees lasi püssist inimese maha ja sai ainult tingimisi ilma reaalse karistuseta kuna tegemist oli "õnnetusjuhtumiga" ja relv läks ise lahti.
Paistab, et seadused ikka endiselt sinnapoole, et riigi reetmine on suurem patt kui inimelu võtmine.
Nojahh, ei ole päris nii et mõrv on mõrv aga kui sa lähed füüsiliselt inimesele kallale siis pead juba sellega arvestama, et tegemist ei ole a-rühma sarjaga kus keegi kunagi tõsiselt viga ei saa vaid elu on väga habras.
See kui inimene läheb sellise asja pärast kellegile kallale näitab, et ta on psüühiliselt ebastabiilne ja peaks teistest eraldatud olema.
6 kuud on imo ka vähe, samas mingit eluaegset või surmanuhtlust ka sellise asja puhul ei poolda lihtsalt paar aastakest oma parimast east peaks selline inimene trellide taga veetma küll.
Muide mul naaber läks ka tallinnas parkides ors kellegiga tülli. Tulemus oli sama ainult et naabrimees lasi püssist inimese maha ja sai ainult tingimisi ilma reaalse karistuseta kuna tegemist oli "õnnetusjuhtumiga" ja relv läks ise lahti.
Paistab, et seadused ikka endiselt sinnapoole, et riigi reetmine on suurem patt kui inimelu võtmine.
Comment