Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Mul ka omanikuga vedanud. Pea 4 aastat juba samas korteris ja on kokkulepe, et kui midagi häda on, siis parandan kas ise või kutsun töömehe ja kõik kulud võtan üürist maha. Maja remondifondi ja hoolduskulud maksab ka omanik ise.
Mul ka omanikuga vedanud. Pea 4 aastat juba samas korteris ja on kokkulepe, et kui midagi häda on, siis parandan kas ise või kutsun töömehe ja kõik kulud võtan üürist maha. Maja remondifondi ja hoolduskulud maksab ka omanik ise.
Comment