Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
mu meelest oli suur osa foorumlastest nagu lamba kari selles teemas. Kõigest paar mõistlikku mõtet võis postide vahelt leida.
mu meelest oli suur osa foorumlastest nagu lamba kari selles teemas. Kõigest paar mõistlikku mõtet võis postide vahelt leida.
Comment