Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #406
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Vga on jap igal arvutil küljes.
    ...
    RS är den ledande leverantören av industriella och elektroniska lösningar. Säker onlinebeställning, leverans samma dag och gratis leverans tillgänglig.


    hdmi to scart aga peab vist postiga tellima ja suht soolane hind ühe kaabli kohta.

    edit: on ikka edasimüüjaid päris palju üle eesti tegelt.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #407
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      A mõttetu siis ju otsida ja maksta kallimat hinda kui saab ka vga to scartiga asjad ära aetud.. a noh maitse asi :P

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #408
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        vga'd ei ole igal arvutil, mul DVI ja HDMI, aga DVI'st saab vga teha.

        tegelt, kas siin pole mitte loogiline viga.. DVI = digitaalne signaal, scart = analoog signaal, seega kuskil vahel peaks olema konvertor, juhtmest juhtmesse otse signaal liikuda ei saaks.
        Last edited by Rage; 12.01.12, 20:56.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #409
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
          See on VGA to SCART juhe. VGAd peaks ikka iga arvuti mõistma (va Mac, aga ka sellele on vahejupp olemas).
          uurisin juba välja, vga scarti ei sobi, sagedused erinevad.. võibolla osadel videokaartidel saab mingite hack driveritega väljundsagedusi tuunida, aga suht riskibisness... kokuvõttes on mõtekam osta uus telekas.

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #410
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
            Vga on jap igal arvutil küljes.
            ...
            RS är den ledande leverantören av industriella och elektroniska lösningar. Säker onlinebeställning, leverans samma dag och gratis leverans tillgänglig.


            hdmi to scart aga peab vist postiga tellima ja suht soolane hind ühe kaabli kohta.

            edit: on ikka edasimüüjaid päris palju üle eesti tegelt.
            kas sa lihtsalt ei loe, mis kirjas on või ei saa lihtsalt aru?
            HDMI - DVI on see ju

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #411
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Chuck Bass postitas uue osa

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #412
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                http://www.landoverbaptist.net/forumdisplay.php?f=24
                Krdi epic foorum. Pool tööpäeva juba lugenud :D
                Last edited by Oliverk; 13.01.12, 11:21.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #413
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  see ju vana leveli foorum, aga tekst on tõesti kuldne.

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #414
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Käisin üksinda shootersis, võtsin jope seljast, suutsin turvamehega tülli minna. Enam mind sisse ei lasknud. Kas on võimalus, et mu jope võib seal alles olla???
                    Last edited by Relamz; 13.01.12, 11:26.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #415
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Käisin üksinda shootersis, võtsin jope seljast, suutsin turamehega tülli minna. Enam mind sisse ei lasknud. Kas on võimalus, et mu jope võib seal alles olla???
                      Kui riidehoidu panid ja seal normaalne valve vms, siis ma arvan küll, et on lootust.. Need joped, mis peale pidu klubisse/pubisse jäävad, eks need pannakse kuskile ära ja hiljem saad kätte vms, kui just keegi roodi ei lase :D

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #416
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Siit siis järgmine küsimus. Kas shootersis on riidehoid? Nii palju kui mina seal käinud olen pole kordagi sellist asja näinud.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #417
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          Siit siis järgmine küsimus. Kas shootersis on riidehoid? Nii palju kui mina seal käinud olen pole kordagi sellist asja näinud.
                          Ma olen ka seal 1-2 jopet kaotanud. Või vähemalt seal piirkonnas, ei saa päris kindel olla.

                          Lihtsalt üritan optimismi süstida.

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #418
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Ma olen ka seal 1-2 jopet kaotanud. Või vähemalt seal piirkonnas, ei saa päris kindel olla.

                            Lihtsalt üritan optimismi süstida.
                            Praegu tundubki kogu see teema natuke naljakas. Hiljem tuleb nagunii kass peale.


                            Mälusopist korjasin sellise informatsiooni ülesse, et ikkagi lasti sisse...aga jopet ei leidnud. Äkki ma käisin hoopis nimetas ja läksin shootersisse jopet otsima .

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #419
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Täpselt nagu helkur on jope külge seotud tuleb ka jope enda külge siduda, siis see tolkneb sul ka kõige suurema mällariga kaasas.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #420
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Keegi oskab soovitada kustkohast saaks viisakat mantlit normaalse hinnaga?

                                EDIT: Tallinnast
                                Last edited by Relamz; 13.01.12, 12:39.

                                Comment

                                Working...