Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #181
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    rendi kuskilt. Näiteks Salocenter.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #182
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      montonis ja kaubsis olid päris korralikud allahindlused täna.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #183
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        rent kuskil 70+€, võtaks pigem viimase variandina, aga see on ka variant alati

        käin vaatan montonis homme

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Viska jah montonitele ja mosaicidele pilk peale. Seal tihti allahindlusi. Sain paar aastat tagasi montoni oma 700 eekiga ja mosaici oma 500-ga.

          EDIT: pergala rääkisin pintsakust.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #185
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Tseki sealt http://www.baltikakvartal.ee/

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #186
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Kui keegi MS exceli VBAs on natukenegi osav ja on nõus sümboolse tasu eest aitama, siis PM!

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #187
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Mul tuleb see semester VBA. Pidi omajagu keeruline olema ikka.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #188
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!



                  ei tea, mis siit nüüd välja imbub.
                  nii fking korrumpeerunud kogu see riik ikka.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #189
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Mul on väike probleem. Nimelt elan Lasnamäel (jah juba see on probleem:D) ja parkisin auto kõrvalmaja ette.
                    Täna auto juurde minnes avastasin kojamehe ja klaasi vahelt toreda lipiku: http://www.upload.ee/image/1959845/IMG_1125.JPG
                    Samas pole tegemist MUPO-ga, kes parkimistrahvi väljastas vaid mingi erafirma OÜ ReformFinancial (www.parkit.ee)

                    Nägin ka pärast, et on tekkinud tee ette silt, et eravaldus(sinine) ja lubatud parkimine Mahtra 72elanikel. Samas oli see sama kviitung ka neil, kes minu arust seal tõesti elavad, s.t näen neid autosid seal tihti.

                    Kas seda trahvi peab üldse maksma, sest minu arust oli kuskil uudis, et maanteeamet ei väljasta erafirmadele infot ja seega nad ei saa auto omaniku andmeid kätte.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #190
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Imo see on täiesti kehtetu kviitung, sest sa ei parkinud parkimiseks mitte lubatud kohal ju. Seal oli parkla olemas, lihtsalt mitte sulle. Või?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #191
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Jah..jooned maas ja puha

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #192
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          In be4 kellegil jäi võtust puudu printis välja ja viskas kojamehe vahele :D.

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #193
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Sõidukit Mahtra 72 ette parkides sõlmisid Sina kui sõiduki juht põhimõtteliselt sealset parkimist haldava firmaga parkimislepingu. Kui firma on tuvastanud, et olid lepingu teiseks pooleks, siis sulle parkimistingimuste rikkumise eest määratud leppetrahvi sissenõudmiseks peavad nad pöörduma vastava nõudega kohtu poole. Peale leppetrahvi maksmiseks kohustava kohtuotsuse saamist, võib kohtuotsuse anda sundtäitmiseks kohtutäiturile. Leppetrahvi puhul nõuet otse ja vahetult kohtutäiturile anda ei saa. Kohtumenetlusele võib eelneda mõne võlgade sissenõudmisega tegeleva ettevõtte sekkumine.

                            Üldiselt on asi natuke keeruline kuid üldiselt peavad nad siiski tuvastama, et just sina parkisid auto sinna.
                            Autoomanik või reg. tunnistusel märgitud (vastutav) kasutaja ei ole leppetrahvi nõude eest automaatselt kohustatud isikuks.
                            Pead ei anna aga kui õieti aru saan siis peavad nemad tõestama et just SINA parkisid sinna ja seega sõlmisid nö "lepingu"
                            ... nii et võib pikalt saata nad... kuigi igaks juhuks võid kuskilt veel järgi küsida...


                            PS.

                            Krt õlle ja Jäger sai otsa... ainus mis alles - on pudel peeti... kaineks nagu saada ei taha ja juurde ka tuua ei saa... tasub see vein lahti teha või mitte... (pole tegelt just suurem veini sõber kah)
                            Last edited by JaanusX; 06.01.12, 23:42.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #194
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Trahvilipiku teine pool:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #195
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Parkla infotahvel on ilmselt selline mikromõõtmetes kuskil peidus, olemas, aga peidus nagu väikekirjas hoiatus mõnes ravimireklaamis or smth.

                                Comment

                                Working...