Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #151
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    irf. ülemus pani uude kohta. Seal 2 negro töötavad. Kohvi pausidel ühel kruusi peale kirjutatud THE SLAVE :D. lolisin pihku selle peale.
    300 000 muna päevas pakime :D tra mis speed taga koguaeg.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #152
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Munamies Tate - Tate the eggman
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • MrRiver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 735

        #153
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Eesti-Soome käsipall ETV2'st, feat. Dener.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #154
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Kommentaar ajab tilti mind, ei suuda vaadata

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #155
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!



            irw, kas see episood oli 4 real või.
            Täitsa ******.
            Tony G endast väljas, kuna netiheero mõtleb liiga kaua ja kutsub kella talle iga hand.
            Daniel ei mõtle vabsee. Bluffib A. Roblit nii obv handis, et mai saa aru, kas ta üldse mõtleb ka. Praktiliselt 0%, et A. Robl selles käes foldib. Aga jah. A. Robl foldib wtf.... xDDDDDD

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #156
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              backdoorsex su kaks viimast postitust on nii keerulised, nagu räägiks sa mingis mulle tundmatus keeles.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #157
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                tra mai saa isegi aru, mida ma räägin.
                ei võta enam peale okei..........

                pmst, mida ma öelda tahtsin oli see, et kõik selles episoodis mängisid täiesti kohutavalt ja huvitavaid hande, kus ''prod'' teevad kohutavaid vigu oli peris palju. + muud põnevat.

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #158
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  ka viimane post oli päris segane:D

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #159
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Politseisse on mõtet avaldust teha, kui varastatud eseme väärtus on ~€300? Ajalugu on näidanud, et mingite väikeste summade pärast nad ennast eriti liigutada ei viitsi ju.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #160
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      tra mai saa isegi aru, mida ma räägin.
                      ei võta enam peale okei..........

                      pmst, mida ma öelda tahtsin oli see, et kõik selles episoodis mängisid täiesti kohutavalt ja huvitavaid hande, kus ''prod'' teevad kohutavaid vigu oli peris palju. + muud põnevat.
                      Võta pigem ikka rohkem peale. Siis tuleb teiste jaoks kohe vägagi arusaadav tekst, ainult ise ei mäleta hommikul eriti seda, mida sa täpselt kokku kirjutasid.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #161
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Politseisse on mõtet avaldust teha, kui varastatud eseme väärtus on ~€300? Ajalugu on näidanud, et mingite väikeste summade pärast nad ennast eriti liigutada ei viitsi ju.
                        Nad ei viitsi end suuremate summade pärast ka liiigutada.
                        Mis tuuri lasti?????

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #162
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          tra mai saa isegi aru, mida ma räägin.
                          ei võta enam peale okei..........

                          pmst, mida ma öelda tahtsin oli see, et kõik selles episoodis mängisid täiesti kohutavalt ja huvitavaid hande, kus ''prod'' teevad kohutavaid vigu oli peris palju. + muud põnevat.
                          Oled kõvasti live nosebleed cashi mänginud, et sellist asjalikku analüüsi teha oskad?

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #163
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Nad ei viitsi end suuremate summade pärast ka liiigutada.
                            Mis tuuri lasti?????
                            Läppar.
                            Mul on sellest summast suhteliselt suva, aga ma soovin lihtsalt, et vargale selle eest märk külge jääks ning kui keegi tema kohta netist tulevikus informatsiooni otsima peaks, oleks aru saada mis sorti isikuga tegelikult tegu on.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #164
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Kus kohast siuke asi veel tuuri pandi? Chillisid kohvikus kuskil läksid kohvi tooma ja läinud? Või kuidas siuke asi varastatakse.
                              Last edited by qbj0hn; 05.01.12, 21:36. Põhjus: mõtlesin, et kodus mitte kuna siis oleks midagi veel ju läind

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #165
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Avalduse võid ikka ju teha, kahtlane on, et midagi tagasi saad, aga kaotada ei ole sul midagi ju

                                Comment

                                Working...