Jep see laud on epic, minuarust on eriti tähtis just mugav ja suur laud, et saad jalgu sirutada ja oleks ruumi...Sinna juurde hea tool ja ekraanid ja ongi valma :D
Äkki oskab keegi öelda,milles viga võib olla.Õhtul läks elekter ära.Alajaam on 100m majast.Mul ainus majapidamine selle alajaama peal.Alajaamas elekter olemas,kõik kaitsmed sees.Käisin liini läbi,ühtegi puud peal pole,aga elekter voolumõõtjani ei jõua.Müstika!Genekas hakkas ka jupsima,eks valges vaatan.Kahtlustan,et ühe maja pärast enne esmaspäeva elektrikuid välja ei saadeta.
Comment