Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Thats fkn nice...
Aga paistab, et jäid jõulusoovidega hiljaks :D Ja pead hakkama oma rahakotti kergendama...
Sellega meenub üks vana mälestus, kui olin 4 aastane ja tahtsin mingit hullult kallist lego saada, vanemad ütlesid, et see liiga kallis ja et seda ei saa :D siis ükspäev olin nende juurde läinud ja öelnud, MA TEAN, mul tuli hea idee, saan ju jõuluvana käest küsida, siis ei pea ju midagi maksma selle eest :D
Thats fkn nice...
Aga paistab, et jäid jõulusoovidega hiljaks :D Ja pead hakkama oma rahakotti kergendama...
Sellega meenub üks vana mälestus, kui olin 4 aastane ja tahtsin mingit hullult kallist lego saada, vanemad ütlesid, et see liiga kallis ja et seda ei saa :D siis ükspäev olin nende juurde läinud ja öelnud, MA TEAN, mul tuli hea idee, saan ju jõuluvana käest küsida, siis ei pea ju midagi maksma selle eest :D
TC
Comment