Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
jup
kala? kui jah, siis kala on pmst ainuke asi, mida ma ei söö. seekord saan andeks.
Algselt postitas Oliverk
Vaata postitust
kala? kui jah, siis kala on pmst ainuke asi, mida ma ei söö. seekord saan andeks.
Comment