Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #751
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Aga ükski terve mõistusega inimene sellist rämpsu ei tarbi
    Algselt postitas Rampage_Jackson Vaata postitust
    Yea, I have played under adderal
    vahest ikka võib

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #752
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
      vahest ikka võib
      vahel võib antsu ka teha. See, et tema seda teinud on ei muuda pointi.
      Last edited by con; 17.12.11, 14:14. Põhjus: vahest>vahel

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #753
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        No okei, kui sa korra elus proovid, mis siis ikka, aga igasuguste keemiliste droogide kasutamine on tervisele (nii vaimsele kui füüsilisele) pikas perspektiivis laastava toimega.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #754
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas con Vaata postitust
          vahest võib antsu ka teha. See, et tema seda teinud on ei muuda pointi.
          Ma ei tea kas sa mõtlesid esimest lauset sarkasmiga või mitte, aga minu arvates pole selles midagi taunimisväärset, kui ebaseaduslikke aineid ühe korra proovida ( lihtsalt selleks, et uudishimu ära rauldada ja teada saada mis tunde tekitab ). Teine asi on aga see, kui tarvitamine muutub regulaarseks ja ilm läbiajamine raskeks.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #755
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
            Is it hard too see so much soccer around you ?
            ei hakkanud welli teemat risustama aga tõsiselt v? SOKKER?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #756
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Sa fabulous ei jõua oma poindile pihta. Kui sina arvad, et elus võib kõike proovida ja teha mõistuse piiras (mina arvan ka nii!) siis see ei tähenda, et seda peab avalikult propageerima või vähemalt nii otsekoheselt.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #757
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Ma ei tea kas sa mõtlesid esimest lauset sarkasmiga või mitte, aga minu arvates pole selles midagi taunimisväärset, kui ebaseaduslikke aineid ühe korra proovida ( lihtsalt selleks, et uudishimu ära rauldada ja teada saada mis tunde tekitab ). Teine asi on aga see, kui tarvitamine muutub regulaarseks ja ilm läbiajamine raskeks.
                tõin võrdluse, sarkasm.
                Eks vaatenurgad on erinevad, ei võta seisukohta. Sõprade ringis võib seda arutada aga avalikus foorumis kahte sorti suhtumist näha ei taha. Vähemalt ühte neist mitte.
                Last edited by con; 17.12.11, 14:22. Põhjus: jõudis ette

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #758
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Diktaator con

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #759
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kokkuvõtvalt võib vist öelda "Elagu silmakirjalikkus!"

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #760
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Kui mu postitus tundus propageerimisena siis vabandust, ma ei mõlenud seda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #761
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Codecci
                        Ma ei saa aru miks siin foorumis iga hinna eest üritatakse vältida teemasid Adderallist, valiumist jms ainetest mida mõned kasutavad pokkeri mängimiseks (mõni aeg tagasi kustutati selline teema ära). Kardate, et äkki meedias siis kirjutatakse, et parimad pokkerimängijad kasutavad amfetamiini? So what? Kui see tõsi on, siis las kirjutavad, me ei ela Põhja-Koreas, kus kõik halb tuleb maha vaikida.

                        Korralik arutelu ja teadmiste jagamine sel teemal tuleks kindlasti kasuks. Kui me teame mida head ja halba teatud "doping" teeb siis igaüks suudab ise oma riski-rewardi hinnata ja otsustada, kas seda kasutada. 2+2 's on suur teema nt Adderallist, high-stakes pokkerimängija ja Harvardi ülikooli õppejõud Brandon Adams väidetavalt kiidab/promob Adderalli, HSNL foorumis räägitakse pidevalt psühhedeelsete narkootikumide kogemustest ja plussidest, inimesed ei varja ja vaiki maha vaid harivad ennast. Mis selles halba on?
                        Äkki siis teeme ka kanepist (ok see on veel kuidagi mõeldav), kokaiinis, amfist, heroiinis ja üleüldse ametliku narko teema *** otsin/pakun diilerit/ainet ***?

                        Saan vist aru, mida sa öelda tahad, et pea liiva alla peitmine ei ole ka lahendus aga me ei suuda paremat lahendust leida. See viib ikka lõpus selleni, et "kust seda saab" ja siis keegi teeb ära ning kiidab maani ja laeni ning siis 10 meest: "kust seda saab" ning siis keegi vastab neile kümnele: "saatsin teile PM-id". Siis ilmub juba teemasse AdderalliIgor, kes lisaks adderallile pakub varrukast veel sada muud ainet.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #762
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Äkki siis teeme ka kanepist (ok see on veel kuidagi mõeldav), kokaiinis, amfist, heroiinis ja üleüldse ametliku narko teema *** otsin/pakun diilerit/ainet ***?

                          Saan vist aru, mida sa öelda tahad, et pea liiva alla peitmine ei ole ka lahendus aga me ei suuda paremat lahendust leida. See viib ikka lõpus selleni, et "kust seda saab" ja siis keegi teeb ära ning kiidab maani ja laeni ning siis 10 meest: "kust seda saab" ning siis keegi vastab neile kümnele: "saatsin teile PM-id". Siis ilmub juba teemasse AdderalliIgor, kes lisaks adderallile pakub varrukast veel sada muud ainet.
                          Miks? Kas sinu arust on selle foorumi liikmed nii rumalad võrreldes 2+2 'ga, et ei suuda tarka objektiivset arutelu pidada ja tormavad kohe proovima kui 1 loll ees kiidab? Või millest tuleb vahe, et 2+2 's saavad sellised teemad eksisteerida ja siin foorumis mitte?

                          Ja saab väga range reegli OP-sse teha, et kes ütleb kus saab (kaasaarvatud post "PM") või küsib kust saada saab kohe nädal bänni ja post kustutatakse.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #763
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Teema on aus, arutan isegi sõprade ringis. Lihtsalt foorumis kahjuks või õnneks seda lubada ei saa.
                            Kahte suhtumist ei taha näha antud teema. Pole lihtsalt see koht.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #764
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Miks? Kas sinu arust on selle foorumi liikmed nii rumalad võrreldes 2+2 'ga, et ei suuda tarka objektiivset arutelu pidada ja tormavad kohe proovima kui 1 loll ees kiidab? Või millest tuleb vahe, et 2+2 's saavad sellised teemad eksisteerida ja siin foorumis mitte?

                              Ja saab väga range reegli OP-sse teha, et kes ütleb kus saab (kaasaarvatud post "PM") või küsib kust saada saab kohe nädal bänni ja post kustutatakse.
                              IMO sa ei saa võrrelda Two Plus Two foorumeid PokkeriProd.com foorumitega kui asi puudutab (pool)illegaalseid teemasid.

                              Two Plus Two on worldwide, selle kasutajad on worldwirde ja neid on palju. Sinna ei teki Igoreid, seal võtavad sõna inimesed, kellel on kogemusi ja fakte.

                              Meie foorum on lokaalne pisikeses Eestis. Iga kuulujutt levib kulutulena ning narkoteemad paratamatult meelitavad kohale igasugust rahvast - ülevaltpoolt võimuorganitest kui ka altpoolt 'põhjakihist'.

                              Samuti meil puuduvad inimesed, kellel on kogemused adderalli ja tsiteeritakse kolmandaid osapooli internetis, mis viibki selleni: oh proovime. Siis keegi on see esimene julge, teeb ära ja kui ta juhtub olema autoriteet (näiteks sina Codecci), siis viib see adderalli lainele. Mina isiklikult ei taha, et esimesed õnnetused või lained saavad alguse just siit.

                              Kui soovite võime arutada antud küsimust moderaatorite foorumis aga hetkel soovitan külastada toda 2p2 foorumit, mille lingi sa võiksid siia postitada.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #765
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Miks? Kas sinu arust on selle foorumi liikmed nii rumalad võrreldes 2+2 'ga, et ei suuda tarka objektiivset arutelu pidada ja tormavad kohe proovima kui 1 loll ees kiidab? Või millest tuleb vahe, et 2+2 's saavad sellised teemad eksisteerida ja siin foorumis mitte?

                                Ja saab väga range reegli OP-sse teha, et kes ütleb kus saab (kaasaarvatud post "PM") või küsib kust saada saab kohe nädal bänni ja post kustutatakse.
                                Panid minu mõtted kirja.

                                Näiteks kanep. info tegutseb vist juba aastaid ja pole kuulda olnud, et võimuesindajad seda kinni panna tahaksid.

                                Comment

                                Working...