Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #901
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    are you for real?
    jup

    kala? kui jah, siis kala on pmst ainuke asi, mida ma ei söö. seekord saan andeks.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #902
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      kuivatatud kala. see on nuts ju. muidugi vobla on ka samas hobuse riist, seda ma ei tea, mida pumps vobla all mõtleb aga ma pean silmas kuivakala.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #903
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        ammu olen mõelnud, et pean selle kalasöömise käsile võtma, aga seni pole nagu vedu võtnud...võibolla on alati sitt kala näpuvahele sattunud. peaks selle vobla ära proovima...beeru kõrvale sobib hästi?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #904
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Kuradi hea oleks kui paned mingid klemmid pea külge ja läätsed silma/prillid ette, mis projtseerivad sulle need 24 lauda ette ilma igasuguse delayta ja siis võid grindida rahulikult 24-s kasvõi teki all, joostes, trenni tehes etc. Ei tea kui raske selle teostamine oleks?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #905
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Kuradi hea oleks kui paned mingid klemmid pea külge ja läätsed silma/prillid ette, mis projtseerivad sulle need 24 lauda ette ilma igasuguse delayta ja siis võid grindida rahulikult 24-s kasvõi teki all, joostes, trenni tehes etc. Ei tea kui raske selle teostamine oleks?
            Wrong planet, dude :P

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #906
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Kannatust on vaja Vandalar.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #907
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Kuradi hea oleks kui paned mingid klemmid pea külge ja läätsed silma/prillid ette, mis projtseerivad sulle need 24 lauda ette ilma igasuguse delayta ja siis võid grindida rahulikult 24-s kasvõi teki all, joostes, trenni tehes etc. Ei tea kui raske selle teostamine oleks?
                No kui selline m2ngukonsool tegelikult ka olemas on nagu USA filmides mõnikord näeb, et mingid jõhkrad prillid ees ja sealt näed mingit hoopis teist maailma ja võitled mingite koletistega oma toas (call me stupid kui see mingi bs on ja ma nii lihtsameelne olen), siis ei tohiks eriti raske olla ju. Mingid konsoolikindad kätte ja hakkad diivanil lives 24-tablema. Aga palju loota, et selline asi lähima paarikümne aasta jooksul teoks saab.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #908
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Tegelt võiks olla häälkäsklused. Vahest ei viitsi seda hiirt käes hoida ja jube hea oleks ekraani jõlitada ja öelda: "fold", "raise 150", "call". See eeldab muidugi cascade/stack moodi või/ja tundliku ekraaniga kuvar. Hiire + häälkäskluse + tundliku ekraani miksimine teeks pokkerimängimise küll nauditavamaks.

                  EDIT: ja ei oleks midagi ulmet.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #909
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    õige "disainer" grindib obv sellise taga ..


                    peale 3h sessi oled pime ilmselt ..

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #910
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Tegelt võiks olla häälkäsklused. Vahest ei viitsi seda hiirt käes hoida ja jube hea oleks ekraani jõlitada ja öelda: "fold", "raise 150", "call". See eeldab muidugi cascade/stack moodi või/ja tundliku ekraaniga kuvar. Hiire + häälkäskluse + tundliku ekraani miksimine teeks pokkerimängimise küll nauditavamaks.

                      EDIT: ja ei oleks midagi ulmet.
                      Ja siis tuleb sõber tuppa ja karjub ALL INN ON ALL TABLES

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #911
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Ja siis tuleb sõber tuppa ja karjub ALL INN ON ALL TABLES
                        Siis sul head sõbrad :P

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #912
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Comment

                          • marcoloco
                            FPP Pro
                            • Nov 2010
                            • 203

                            #913
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Kuradi hea oleks kui paned mingid klemmid pea külge ja läätsed silma/prillid ette, mis projtseerivad sulle need 24 lauda ette ilma igasuguse delayta ja siis võid grindida rahulikult 24-s kasvõi teki all, joostes, trenni tehes etc. Ei tea kui raske selle teostamine oleks?
                            Manufacturers of AR smart glasses, waveguides, and optical displays for cutting-edge augmented reality solutions.


                            muidugi joostes h2sti ei t66ta, nendest "prillidest" ei n2e l2bi. ma eitea kas neil wireless connection arvutiga on, aga mingitel teistel mudelitel/tootjatel kindlasti on.

                            h22lk2sklused pole ka eriline probleem - tableninjas shortcutid paika ja siis h22lk2skluse saab kindlasti mingi softiga keyboard shortcutiks muuta.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #914
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              "Nii peaksid inimesed näiteks pangaautomaadist raha välja võttes ütlema vaid oma nime või vaatama spetsiaalsesse sensorisse."
                              Kujutan ette erinevaid tõhusaid mooduseid kuidas seda ära kasutada...

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #915
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                straight to my favourites =^.^=
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...