Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
ei ei, seal tuleb walljumpida räigelt, miski nii vähe jääb puudu
E: end on lihtne jah, ma loll ei proovinud seda esimest korda :D
ei ei, seal tuleb walljumpida räigelt, miski nii vähe jääb puudu
E: end on lihtne jah, ma loll ei proovinud seda esimest korda :D
Comment