Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #646
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Lahtiseid saiakesi ka super ja hypermarketite bake-off lettides pole või ?
    No need jah aga ma mõtlen seda originaal saia ikka mis kunagi oli ntx A&O poodides lahtiselt riiulite peal ja need paberid olid kohe kõrval millega kõik näppisid neid saiasid.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #647
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Ma tunnen puudust sellistest rasvastest moosipirkutatest. Mingi eriti hea moos oli sees. Oma 10 aastat pole neid vist saanud :(

      Sellised mõnusad ja kandilised olid.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #648
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Ma olen viimased 5 päeva põskkoopapõletikuga toas istunud. Nüüd ei julge eriti väga minnagi enam, saan kohe kõhugripi vms asja veel otsa ka.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #649
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Biorelv? Eraldi topic, newsflash!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #650
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Ma tunnen puudust sellistest rasvastest moosipirkutatest. Mingi eriti hea moos oli sees. Oma 10 aastat pole neid vist saanud :(

            Sellised mõnusad ja kandilised olid.
            Kandilised ? Muidu Viru Leib tegi pontšikuid oma tegevuse lõpuni 2005 aastal. Peale seda üritati samade seadmetega edasi teha aga hind ja/või kvaliteet ei kõlbanud tarbijale. Nüüd peab erinevate moosipallidega piirduma, taigen on neil muidugi kohevam.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #651
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              meh, ma oma mandlipõletikuga juba viis aastat olnud. homme arsti juurde, jee!
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #652
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Mul ka keskmisest vedelam. Loodan, et asi ei ole nii hull, kui teil.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #653
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  mul ka suht pehme, paberiga katsusin enne.

                  /lvl obv
                  dear god
                  Last edited by con; 15.12.11, 20:24.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #654
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Head isu!

                    Comment

                    • raaids
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 606

                      #655
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      Ma ei oska seda kuhugile mujale kirjutada, aga keegi äkki oskab soovitada 10M Sunday milli satikaid?
                      iga pühap. 19.30 VIP Satellite´ide all 2500fpp satikas(platinum+)

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #656
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Kuna mu päevikut ükski mode läbi ei ole vaatanud ikka ja lahtiseks ei ole muutnud siis pean siin uhkustama et sain ka 10m Sundayle pileti:)
                        FUCK YEAHHH:)
                        teise katsega siis 8.15 usd hyyber satikalt 36 inimest 1 saab pileti 5 saavad 15 usd ja 6-s 8 usd

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #657
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          kurat need kõva koorega seest pehmed saiad on parimad asjad ever.
                          Ilmselt kui saaks 100% iga isu korral neid osta oleks nõus ohverdama 1 päeva aastas kõhugripile.
                          Tartus peaks küll igas Selveris olema seda head ja õiget saia ja leiba(mingi aeg ostsin tihedalt), ainuke miinus, et kuivavad ruttu.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #658
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            no kui ruttu nad ikka kuivavad.. tavaliselt neid söödi 1 sai korraga :D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #659
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              No need jah aga ma mõtlen seda originaal saia ikka mis kunagi oli ntx A&O poodides lahtiselt riiulite peal ja need paberid olid kohe kõrval millega kõik näppisid neid saiasid.
                              Imo tuli veel 98 poodi selle veneaegse saiariiuliga tehasest neid. Tühjad läksid ja täis tulid asemele. Ega keegi siis kümneid kordi päevas käsi ka pesta jõudnud, kuid ega inimesed seepärast haigemad olnud. Steriilne keskkond on lihtsalt inimesed kõvasti nõrgemaks muutnud sõjas bakterite vastu.


                              Muidu Leiburi tehasepoest võib tõenäoliselt igasugu huvitavat kaupa saada, kui seda just kinni pole pandud.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #660
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Imo tuli veel 98 poodi selle veneaegse saiariiuliga tehasest neid. Tühjad läksid ja täis tulid asemele. Ega keegi siis kümneid kordi päevas käsi ka pesta jõudnud, kuid ega inimesed seepärast haigemad olnud. Steriilne keskkond on lihtsalt inimesed kõvasti nõrgemaks muutnud sõjas bakterite vastu.


                                Muidu Leiburi tehasepoest võib tõenäoliselt igasugu huvitavat kaupa saada, kui seda just kinni pole pandud.
                                Koplis oli tehas, kust sai värava taga kella lastes 2-3 eek eest pätsi värsket sooja Lavaši moodi saia.

                                Sarjast "Tänavalapse meenutusi". Music and lyrics by Kristjan Laas.

                                Comment

                                Working...