Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
No need jah aga ma mõtlen seda originaal saia ikka mis kunagi oli ntx A&O poodides lahtiselt riiulite peal ja need paberid olid kohe kõrval millega kõik näppisid neid saiasid.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Comment