Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #661
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    shippppppp.... Euroliiga tõi just uue BR koju :D

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #662
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      palju tuli siis, mis konfiga

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #663
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        palju tuli siis, mis konfiga
        Mõned sajad eurikud, koef oli vist 7,2. Neli mängu ja viimane mäng oli kõige riskantsem aga üllatavalt luttisid soliidselt vastastiimi isegi võõrsil olles..

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #664
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          norm, mul on viimased 3 ticketit jäänud ühe mängu pärast tulemata. AS Roma viik(wp totti oma naise penaltiga), üks hispaania cupi pilet ja täna AZ alkmar nussis ära oma miljoni võimalusega mida nad ära ei löönud:D

          Comment

          • raaids
            Grinder
            • Mar 2009
            • 606

            #665
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Kas keegi oskab öelda mis algstack ja leveli pikkus Suomiturnal on?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #666
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Võib rahuliku südamega magama minna teades, et järgmine nädal saab alustada grindiga :)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #667
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas raaids Vaata postitust
                Kas keegi oskab öelda mis algstack ja leveli pikkus Suomiturnal on?
                kurat ei mäleta, imo 10k ja 25-50 või 5k ja 25-25. Possibly isegi 10k ja 25-25. Alla 200bb kindlalt mitte.
                30min levelid vist.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #668
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas raaids Vaata postitust
                  Kas keegi oskab öelda mis algstack ja leveli pikkus Suomiturnal on?

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #669
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kuskilt midagi kuulsin et Isildur1 on high stakes poker saates mänginud. Võibolla panen hetkel väga puuse, ise päris palju erinevaid osasi vaadanud ja pole näinud teda, aga kui ei pane, siis mis hooajas ta mängib?

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #670
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      ei ole

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #671
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        kunas need pokkerisaated tulema hakkavad uuesti?
                        HSP
                        Big game
                        PAD etc

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #672
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          HSP-le tõmmati cancel peale, teisi ei tea

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #673
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            HSP-le tõmmati cancel peale, teisi ei tea
                            damn

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #674
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas qjet Vaata postitust
                              Mul ka keskmisest vedelam. Loodan, et asi ei ole nii hull, kui teil.
                              Piinlik. Teeks äkki ametliku pasa-paksuse reportimise teema, kus igaüks annab teada: "Ma lõuna-eestis, kõht kinni. Ma lääne-virumaal, vedel kui keefir."

                              Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                              Kuna mu päevikut ükski mode läbi ei ole vaatanud ikka ja lahtiseks ei ole muutnud siis pean siin uhkustama et sain ka 10m Sundayle pileti:)
                              FUCK YEAHHH:)
                              teise katsega siis 8.15 usd hyyber satikalt 36 inimest 1 saab pileti 5 saavad 15 usd ja 6-s 8 usd
                              Ütle mulle kust kohast sa võtad, et ei ole läbi vaadatud? Pigem ei ole luba antud.

                              Rage:
                              Unustasin eile aga kas ikka oled lugenud teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...sed-***/page16 ?

                              Tsiteerin viimast postitust:

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              FC Pokkeriprod värske alafoorumi omanik

                              FC Pokkeriprod on arenev ja populaarsust kogunev jalgpalliklubi ja ilmselgelt jäi neile ühest teemast väheks. PokkeriProd.com otsustas neid toetada alafoorumi näol: http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...FC-Pokkeriprod

                              Alafoorumisse võib postitada ka muud jalgpalli juttu. Seda alafoorumit külastavad ja loevad ka liikmed, kellele jalgpall on kohati suurem kirg kui pokker.

                              Moderaatoriteks on: muruntau (klubi juht) ja kaks abimoderaatorit nikitheone (raamatupidaja) ja pumper (peatreener). Ükski moderaator ei osale PokkeriProd.com üldises juhtimises, ei oma võimu teistes alafoorumites ega oma ligipääsu moderaatorite alafoorumile.


                              Alafoorumid «Küsi Pokkeri Prolt,» «Netipokker» ja «Audio/Video probleemid ja küsimused» kustutatud.

                              Pealkirjas nimetatud kolm alafoorumit olid juba kuid varjusurmas. Täna leidsid kustuvate tähtede teemad omale õigetes foorumites kodu ja eelmainitud foorumid eemaldati PokkeriProd.com igapäeva tööst.


                              Foorumi jalusesse lisatud detailsem statistika

                              Alates tänasest foorumi jaluses väga detailne statistikapaneel. Vaikimisi statistika sisaldab enim vaadatud teemasid, kõige suurema posituste arvuga kasutajad ja viimased teemad.

                              Kasutajad saavad statistikapaneeli seadeid muuta - bloki pealkirjale klikkides leiate omale sobivad statistlised näitajad või hoopis kogu statisika välja lülitada.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #675
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Ma tunnen puudust sellistest rasvastest moosipirkutatest. Mingi eriti hea moos oli sees. Oma 10 aastat pole neid vist saanud :(

                                Sellised mõnusad ja kandilised olid.
                                Müüakse vist hotell Tartu all kohvikus.

                                Comment

                                Working...