Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #631
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Mul õnneks nii hull pole, et oksendan YET, aga vett küll tuleb tagant nii mis kole.. söögiisu ka pole ja naisel ka söögiisu pole ning oksemaik kurgus juba tervepäev.. trademaa need sügisesed ja kevadised viirused, krt, ei söönud ka nagu midagi hullu musta v.a. viinamarjad aga neid pesen alati hoolikalt..

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #632
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Keegi veel vaevleb mingisuguse leebema kõhuviiruse aktsioonis?
      Ei ütleks just, et eriti leebe=)
      Panin ka eile öösel pakki ja magada sain alles täna õhtul pmst...
      Söögi isu ka täiesti 0.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #633
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Nojah, eks mõnel ka hullem see teema, panin enda seisukohalt praegu, aga vist võib öelda, et mingi viirus on praegu liikvel jah kui paljudel mingi sama pask on..

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #634
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Käsi tuleb korralikult pesta.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #635
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Käsi tuleb korralikult pesta.
            Kodust on mulle see komme külge jäänud jah, niiet probleeme pole.. Aga viirus sai siiski ml sabast kinni rsk :D

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #636
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Käsi tuleb korralikult pesta.
              yup. piisknakkused.

              Millalgi tehti dokk vene ühistranspordist, võeti sampleid käsipuudelt. Pmst paelussidest kuni eksootilite grippideni.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #637
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Sa võid ju käsi korralikult pesta aga kui sa nt. poest võtad saia, mida kellegi teise pesemata ja kes-teab-kus-käinud käsi on näppinud, siis sealt saad ikka oma nakkuse kätte??

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #638
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  tallinnas on saiad kiles

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #639
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    ei, kui sa tuled koju ja pesed käsi :)
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #640
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      tallinnas on saiad kiles
                      LOOOOOOOOOL

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #641
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Sa võid ju käsi korralikult pesta aga kui sa nt. poest võtad saia, mida kellegi teise pesemata ja kes-teab-kus-käinud käsi on näppinud, siis sealt saad ikka oma nakkuse kätte??
                        Polegi näinud ammu neid lahtiseid saiu kuskil müügil. Vanasti sai ikka näppida neid mingi paberiga mis letile pandud ja pehmema ära võtta.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #642
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Loen ja imestan :S.

                          September

                          Kell 3 öösel.
                          aastane laps ja naiseõde. Mõlemad täiesti erinevas toas ja läbi une oksendasid nii kuis torust tuli. Pojast oli sitaks kahju, ei saanud midagi teha ja aint vaadata, kuidas ta sisikonda välja oksendab. Kõige kahtlasem, et mõlemal täpselt samal ajal öösel. Siis läheb mööda 2 päeva. .Järsku tunnen poes olles, et terve maailm pöörleb ja sisikond tahab üles tulla. Nii ka naisel. Oksendasin peris korralikult ja kõht oli krampis. Just söödud söök ei tahtnud üles tulla ja kiskus nii hinge kinni kui kõhu. Siis ämm oli mingi 2 nädalat Soomes ( kõik korras sellel ajal ) , tema tuli tagasi ja põdes selle sama teema ka tema Eestis läbi. Nii kui jõudis.
                          Sick maailm :(

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #643
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Polegi näinud ammu neid lahtiseid saiu kuskil müügil. Vanasti sai ikka näppida neid mingi paberiga mis letile pandud ja pehmema ära võtta.
                            Lahtiseid saiakesi ka super ja hypermarketite bake-off lettides pole või ?

                            Comment

                            • doublemint65
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 695

                              #644
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              eks see lasteaiast pihta hakkas jälle

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #645
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Polegi näinud ammu neid lahtiseid saiu kuskil müügil. Vanasti sai ikka näppida neid mingi paberiga mis letile pandud ja pehmema ära võtta.
                                kurat need kõva koorega seest pehmed saiad on parimad asjad ever.
                                Ilmselt kui saaks 100% iga isu korral neid osta oleks nõus ohverdama 1 päeva aastas kõhugripile.

                                Tallinnas neid müügil pole enamasti. Tabiveres oli spetsiaalselt teada mis päevadel need saiad tulid ja käisin alati snap kohe ostsin paar tükki omale.

                                in b4

                                Comment

                                Working...