Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Mul õnneks nii hull pole, et oksendan YET, aga vett küll tuleb tagant nii mis kole.. söögiisu ka pole ja naisel ka söögiisu pole ning oksemaik kurgus juba tervepäev.. trademaa need sügisesed ja kevadised viirused, krt, ei söönud ka nagu midagi hullu musta v.a. viinamarjad aga neid pesen alati hoolikalt..
Mul õnneks nii hull pole, et oksendan YET, aga vett küll tuleb tagant nii mis kole.. söögiisu ka pole ja naisel ka söögiisu pole ning oksemaik kurgus juba tervepäev.. trademaa need sügisesed ja kevadised viirused, krt, ei söönud ka nagu midagi hullu musta v.a. viinamarjad aga neid pesen alati hoolikalt..

Comment