Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
prolly:P
Pumperiga tegime ühe sessi ka läbi skype, mäng muutus täielikult peale seda, ilmselgelt paremuse poole:P
roll nagu lubaks nl20 minna juba ammu, aga nii tore sess pooleli, et ei tõmba nl20 eriti.
888 fr-s pole seal laudu ka sittagi :(
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Pumperiga tegime ühe sessi ka läbi skype, mäng muutus täielikult peale seda, ilmselgelt paremuse poole:P
roll nagu lubaks nl20 minna juba ammu, aga nii tore sess pooleli, et ei tõmba nl20 eriti.
888 fr-s pole seal laudu ka sittagi :(
Comment