Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #616
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pumper must be pleased.
    prolly:P

    Pumperiga tegime ühe sessi ka läbi skype, mäng muutus täielikult peale seda, ilmselgelt paremuse poole:P

    roll nagu lubaks nl20 minna juba ammu, aga nii tore sess pooleli, et ei tõmba nl20 eriti.
    888 fr-s pole seal laudu ka sittagi :(
    Last edited by Poke; 15.12.11, 14:03.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #617
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Kuna nüüd on mul 8h päevas istuv töö siis on huvitav probleem välja löönud, nimelt üks pool istmikust muutub päeva lõpuks mega valusaks ja istuda on peaaegu võimatu, õhtul peale tööd istuda absull ei taha, lamaks ainult või oleks püsti. Autoga 2h+ sõita on ka muutunud võimatuks.
      Püstiseistes või lamades on kõik ok, aga istuda ei saa : /
      Iga tunni tagant teen küll miski 5-10 minutit pausi aga kasu ei miskit. Ei tundu olevat töö tooli probleem kuna muude toolide peal on sama jama.

      Mida teha? Padi perse alla toppida?


      inb4 "less buttsex" etc

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #618
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        mul 888 nl10 fr mingi 10k kätt session 8-l laual pooleli (8 on max kahjuks)
        aga+22bi session siiani, pole varem sellist sessi olnud.
        in b4 downer :D

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #619
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          in b4 downer :D
          kui +13 bi oli, siis keegi mainis ka siin seda juba:)

          eks see downswing tuleb siis, kui ta tahab tulla, peaasi, et mitte mingi hea shoti ajal. :P
          kuigi peale seda sessi on nl20 shotti vähe kergem ja kindlam võtta

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #620
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Kuna nüüd on mul 8h päevas istuv töö siis on huvitav probleem välja löönud, nimelt üks pool istmikust muutub päeva lõpuks mega valusaks ja istuda on peaaegu võimatu, õhtul peale tööd istuda absull ei taha, lamaks ainult või oleks püsti. Autoga 2h+ sõita on ka muutunud võimatuks.
            Püstiseistes või lamades on kõik ok, aga istuda ei saa : /
            Iga tunni tagant teen küll miski 5-10 minutit pausi aga kasu ei miskit. Ei tundu olevat töö tooli probleem kuna muude toolide peal on sama jama.

            Mida teha? Padi perse alla toppida?


            inb4 "less buttsex" etc
            Mis muud, kui tuleb närviarsti juurde aeg kinni panna. Imo on istmikus mingi närvipõimik, kust valu siis edasi levib.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #621
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Kusjuures mul on paar korda aastas õlas ka päris intensiivne närvipõletik, ei mõlenudki seda asja niipidi

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #622
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                See õla jama on mul endal ka olnud. Viimasel ajal pole õnneks tunda andnud. Kunagi haiglas olles spetsialist vaatas ja rääkis mingitest süstidest, kuid nö. oma arstid laitsid selle idee maha, võivat minu tervisliku seisundi puhul mujale halvasti mõjuda.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #623
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Keegi veel vaevleb mingisuguse leebema kõhuviiruse aktsioonis?

                  Comment

                  • Loksutaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jun 2010
                    • 448

                    #624
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Mitte isiklikult aga mõned tuttavad/sõbrad/töökaaslased küll, huh.

                    Pasandavad ja oksendavad nii kuis jaksavad : (

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #625
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Keegi veel vaevleb mingisuguse leebema kõhuviiruse aktsioonis?
                      olen 20% kindel, et see sai alguse minu perest:(
                      Kui keegi confirmiks, et varem põdes oleks rahu majas:D

                      Esimene keiss oli 11. detsember õhtul oli väike vend külas ja oksendas.
                      12dets öösel olin mina ja oksendasin kuskil 20x 3h jooksul. 13. detsiks oli kogu ülejäänud pere sama sandis seisus ja ka ülejäänud inimesed kellega 12. dets kokku puutusin. Ja nii see läks.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #626
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Linnas on sesmõttes jama elada, et igasugused nakkused levivad väga kergelt, inimesi palju, kokkupuuteid palju...

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #627
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          olen 20% kindel, et see sai alguse minu perest:(
                          Kui keegi confirmiks, et varem põdes oleks rahu majas:D

                          Esimene keiss oli 11. detsember õhtul oli väike vend külas ja oksendas.
                          12dets öösel olin mina ja oksendasin kuskil 20x 3h jooksul. 13. detsiks oli kogu ülejäänud pere sama sandis seisus ja ka ülejäänud inimesed kellega 12. dets kokku puutusin. Ja nii see läks.
                          bitch please, 7. oktoober - 12. oktoober :)

                          E: kõik sai alguse Lõuna-Eestist.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #628
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Linnas on sesmõttes jama elada, et igasugused nakkused levivad väga kergelt, inimesi palju, kokkupuuteid palju...
                            Jah....pluss metsast kuuse otsa ehitatud puuonnist ei leia FBI ka sind nii lihtsalt.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #629
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              siis ei ajagi sind FBI taga vaid metsavaht.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #630
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                siis ei ajagi sind FBI taga vaid metsavaht.
                                Millal sa viimati metsavahti nägid ja mis ained sa siis tarbinud olid ?

                                Comment

                                Working...