Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #796
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    LOOOOOOOOL, vinge joke LOOOOOOOOL
    pinguta, sa tuled sest tsüklist välja.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #797
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      LOOOOOOOOL, vinge joke LOOOOOOOOL

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #798
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Soovitage mõnda autoremondi kohta Tartus, kus saaks mõistliku hinna eest rehvid ära vahetada ja tulesid reguleerida.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #799
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          rehvivahetus on hea hinnaga võru tänavas, kastani risti juures, seal kus kunagi põrnikas katusel oli (ehk on siiamaani).

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #800
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Mul oleks 2005a VW Passatile 16" valuvelgi vaja, eelistaks mingeid VW originaalvelgi (ei pea justnimelt Passati ega selle aastakäigu omad olema tho). Kust ma võiks selliseid asju leida?

            Idee poolest võiks olla ka kasutatud, aga kust ma tean, et kõverad pole? Tundub natuke overkill müüjaga kuskile rehvitöökotta velgedega minna, või ei?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #801
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mul oleks 2005a VW Passatile 16" valuvelgi vaja, eelistaks mingeid VW originaalvelgi (ei pea justnimelt Passati ega selle aastakäigu omad olema tho). Kust ma võiks selliseid asju leida?

              Idee poolest võiks olla ka kasutatud, aga kust ma tean, et kõverad pole? Tundub natuke overkill müüjaga kuskile rehvitöökotta velgedega minna, või ei?
              http://foorum.vwklubi.eu/viewforum.php?f=67 Näiteks siit..

              Siin foorumis keegi tegeleb ka rehvidega mu teada, kindlasti ka velgedega siis.

              ------------------------

              Endal ikka vana case. Auto ei kävitu hommikuti esimese korraga. Läheb käima. Sureb välja. Ketrab ketrab ja hüppab käima.
              3 diagnostikut on visanud arvuti taha ja vaadanud näidud üle. Kõik on nagu tiptop ja mitte ühtegi veateadet.

              Ära sai vahetatud temp andur, mis ainukesena valetas. Eile sai visatud klapp vahele, et küte ei jookseks tagasi. Ei sittagi.

              Seega viga peab olema mehaaniline aga ükski töömees ei oska öelda, milles asi.
              Last edited by VisaHing; 23.10.13, 07:21.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #802
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Müü maha osta cc

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #803
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #804
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    oleks küsimus põhjavalgustuse kohta - kust saab kõige võimsamat ja palju maksab umbes. võib ka nö strobo olla.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #805
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      igaks juhuks mainin ära, et seaduse järgi seda ei tohi paigaldada ja kui vahele jääd saad trahvi + saadetakse sundkorras ka ülevaatusele.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #806
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        igaks juhuks mainin ära, et seaduse järgi seda ei tohi paigaldada ja kui vahele jääd saad trahvi + saadetakse sundkorras ka ülevaatusele.
                        :(

                        Comment

                        • Jazzyl
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 142

                          #807
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          igaks juhuks mainin ära, et seaduse järgi seda ei tohi paigaldada ja kui vahele jääd saad trahvi + saadetakse sundkorras ka ülevaatusele.
                          Kinni peetakse siis ütle et tulid just töökojast ja mehed unustasid lambi auto alla.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #808
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            igaks juhuks mainin ära, et seaduse järgi seda ei tohi paigaldada ja kui vahele jääd saad trahvi + saadetakse sundkorras ka ülevaatusele.
                            must be relevel.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #809
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              visa sul on küttefilter vett täis.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #810
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                visa sul on küttefilter vett täis.
                                Tundub endalegi, et kütusefiltris võib asi olla. Kõik siiski viitab sellele, et viga mehaaniline ja kütte juures. Kas just vett täis aga kahtlane tunne, et ahmib õhku kuskilt. Sai ennist uuritud, et polt, millega kütusefilter kinni on. Seal üks kummitihend, mille võiks ära vahetada igaksjuhuks. Proovin veel paari asja ja siis annan teada :)

                                Comment

                                Working...