Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #826
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    olen juke-s sees istunud, sisu plastmassine, üldiselt väike ja mõttetu punn. Naistekas.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #827
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Käisin ükskord maal poes A4-ga, parkisin Opel Omega universaali kõrvale ja tsikk roolis ütles, et mul ka naistekas... Insta tilt ja tahtsin joonele ajada.

      Comment

      • Matu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 284

        #828
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        rofel :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #829
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          eks ilumeel ja maitsed ole erinevad - kui privadorile juke meeldib, siis selles pole midagi halba. autode disaini osas olen pigem potsatajaga samas paadis. ilgelt närvi ajab, kui koledad on viimase 15a autod valdavalt. volvod kõige uuemad on ka ära s*tutud. asi läks eriti käest ära umbes 2000. alguses, kui bemm ka ära näpiti. teed ja tänavad on täis täiesti odavat hiina saasta. ausalt - isegi vene aja šiksid ja mossed olid coolimad

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #830
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Imo ka 00ndate klassikalised masinad kõige nutsimad. Vanemad Volvod, Audid jne. Mõnusalt range/kandilise välimusega, jupid odavad, kuhugi sisse sõites tood lammarist uue stange ja läheb pidu edasi. Tänapäeva masinad purunevad way too kergelt, iseenesest hea, et deformeeruvad ja neelavad löögi kuid liialt palju plastmassi. Sõidad ringi nagu NASA ufolaev, LED siin ja seal, plah, lihtsalt rõve. Üritatakse autosid kuidagi liialt futuristlikeks teha välimuselt, käiks justkui võiduajamine selle nimel, et kelle auto näeb tobedaim välja :D

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #831
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Saab on ilus auto :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #832
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Ameerika autod on nuts,aga lähevad kõvasti maksma (mõtlen vanemaid)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #833
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Pumbavahetuse jätan endal viimaseks asjaks, kuna see pole eriti odav lõbu. Uus pump ligi 300 EUR :S. Nutunevärk raisk.

                  Praegu ei jää muud üle kui igahommik katsetada erinevaid asju, et teada saada milles see anomaalia seisneb.

                  Ma nüüd ei saa aru, mis toimub aga üleeile sai korraks võetud kütusefilter lahti ja tagasi kokkupandud. Nüüd 2 hommikut jutti pole enam seda jama. Käivitub poolest pöördest AGA juhtuste kokkusattumisel läks ka ilm natuke soojemaks. Eile 10 kraadi ja täna 7,5 kraadi auto komp järgi. Tuleb jälle oodata külmemaid ilmasid, et teada saada mis toimub :(

                  Probleem seisnes pihustite tihendites, mis olid väga peetis. Tudnub, et selle mootori tüüpviga, kuna vw foorumis oli päris palju neid, kellel sama case.

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #834
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    100% nõus

                    maasturitest sümpaatsemad

                    Lexus RX
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Range Rover
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    VW Touareg
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ja just vanemad mudelid, uued mudelid samuti kõik ära s*tutud..
                    Last edited by Ecuador13; 07.11.13, 10:05.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #835
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #836
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                        Saab on ilus auto :)
                        just, ega ma muidu sellisega ei sõidaks

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.
                        võibki pohhui olla. mind ennast häirivad koledad asjad mu ümber. võimalusel valin alati ilusad. aga see on mu oma probleem.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #837
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Vahpeal mõtlesin, et ostaks Vaz2101 suveautoks(tuttav pakkus). plaan oli täiesti ära tuunida orig.osadega, aga loobusin, sest poleks teda kusgil hoida ja pole ka automehaanik. arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #838
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda
                            kusjuures - nii on. isegi praegu on heas seisus paraja kirvehinnaga

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #839
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                              Lexus RX
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Ainuke linnamaastur millega olen sõitnud ja täiesti ebareaalne kui mugav. Ka taga saab kui kunn istuda, ruumi on lihtsalt über palju. 3.0(vb oli ka 3,5) läks päris rahuldavalt juba edasi, tho veidi häiris see kohapealt üliäkiline minek esimestel meetritel ja siis järsku nagu hakkab lonkama. Ja jupid on ikka... a no kui sellele faktorile mõelda siis prolly pole lihtsalt piisavalt rahaboss. Kuidagi ökonoomne tundus ka oma ~200kw kohta. Hea masin :)

                              Mosse ja Šiguliga peaks iga mees korra oma elu jooksul sõitma imo, mõni pole ilma roolivõimuta massinat tundagi saanud.
                              Last edited by Dnbftw; 07.11.13, 12:36.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #840
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Nõukaaegsed auton on niivõrd sitad, ma ei kujuta ette kuidas nad hinda saavad minna. Kõige suurem mootor on 1,6, heliisolatsioon unustati panna, 80K on maks läbisõit, avarii korral pühitakse sind luuaga kokku.
                                Volga veel enamvähem midagi on, ülejäänud võiks juba kaduda maapealt. Mulle pakuti tasuta täiesti korras null viite, ütlesin viisakalt ära. Õudsad autod.
                                Kas te ikka reaalselt olete sõitnud vene autodega? Või seletage ära, miks nad peaks hinda minema?

                                Comment

                                Working...