Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #751
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Selline kruusaralli on tegelikult päris kino, aga ma valiks pigem sellised teelõigud, kus sa kurvi taha näed ka (juhul kui keegi vastu tuleb) või siis võtaks kiiruse oluliselt maha.

    Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Soovitan midagi sellist ikka osta :D

    http://www.youtube.com/watch?v=KFqzn...mbedded#at=279
    Täiesti haige, mis lennuga see vend kurve võtab.

    e: Korra elus tahaks küll proovida co-driverina metsakatset. Laitses saab teha, viisakat hinda küsitakse: 165€.
    Last edited by inward; 17.07.13, 17:39.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #752
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
      Suht head argumendid teiste eludega m2ngimiseks..
      Ei vaidle vastu. Olen 100% nõus sellega, et ohtlik.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #753
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Plaan ka auto soetada. Mis rahvas arvab bemmidest hinnaskaalas ca 8-12k. Hind hinnaks, aga mingeid erakorralsii remondiarveid nii paar k mu süda vastu ei peaks
        Ja 2 viimast kasuatatud autot, mis ma ostnud olen olen ma kogu aeg raha sisse tagunud. See on mu veidi hellaks teinud, mõlemad lõppenud pea mootori remondiga...


        Teine variant on osta uus auto väike sedaan,universaal. Äkki 15k-20k leian midagi. Äkki osta just aasta vanune auto, et saada nn salongihinnast paar k alla, aga olen vaadanud ja eriti need 1-aastased autod suurt hinnasula ei tee. Mõni müüb isegi salongi hinnast kallimalt!

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #754
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Ma ostaks selle raha eest 2nd gen Mazda 6 (nendel on põhi ja rattakoopad tehtud teisest materjalist ja ei roosteta nagu 1st gen mazda 6-d)

          B-varuosad on ka vabalt saadaval ja igasugune remont üldiselt väga odav.

          A la http://www.auto24.ee/used/1031721

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #755
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            igas eesti linnas, vallas, külas on oma visahing. loll, aga järjekindel.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #756
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Ma ostaks selle raha eest 2nd gen Mazda 6 (nendel on põhi ja rattakoopad tehtud teisest materjalist ja ei roosteta nagu 1st gen mazda 6-d)
              Plastmass ei roostetagi

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #757
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                mazda 6 täitsa soliidne jh

                Vaatsin ka kia-si, aga raisad jube kalliks läinud alla 15keuri pm sellsiedi aasta vanuseid ei leidnudki. Krt olid ajad kui hinnad olid mudelil pea odavamaid.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #758
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!



                  i40

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #759
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Plaan ka auto soetada. Mis rahvas arvab bemmidest hinnaskaalas ca 8-12k. Hind hinnaks, aga mingeid erakorralsii remondiarveid nii paar k mu süda vastu ei peaks
                    Ja 2 viimast kasuatatud autot, mis ma ostnud olen olen ma kogu aeg raha sisse tagunud. See on mu veidi hellaks teinud, mõlemad lõppenud pea mootori remondiga...
                    Teine variant on osta uus auto väike sedaan,universaal. Äkki 15k-20k leian midagi. Äkki osta just aasta vanune auto, et saada nn salongihinnast paar k alla, aga olen vaadanud ja eriti need 1-aastased autod suurt hinnasula ei tee. Mõni müüb isegi salongi hinnast kallimalt!
                    Passat CC ostaks mina...Kui ei häiri, siis autol 4 kohta. VW CC-l jällegi 5 kohta. Ehituse poolest on sama, mis b6 passat ja igati töökindel auto + pilkupüüdev.

                    http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                    Endale meeldib, sellepärast soovitan. / Mitte lihtsalt välimuse pärast aga tean, et tegu on üsnagi lollikindla autoga, millel erilisi tüüpvigu ei ole/

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #760
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Passat CC ostaks mina...Kui ei häiri, siis autol 4 kohta. VW CC-l jällegi 5 kohta. Ehituse poolest on sama, mis b6 passat ja igati töökindel auto + pilkupüüdev.

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                      Endale meeldib, sellepärast soovitan. / Mitte lihtsalt välimuse pärast aga tean, et tegu on üsnagi lollikindla autoga, millel erilisi tüüpvigu ei ole/
                      mis sa jaurad, sa ju iial ei osta sellist... 10 aasta pärast ehk

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #761
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        mis sa jaurad, sa ju iial ei osta sellist... 10 aasta pärast ehk

                        Mis selle posti mõte on?

                        Btw. plaan on soetada see järgmisel aastal ehk sest praegu jätkukski raha ainult ostu jaoks ja siis oleks bustoland.

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #762
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                          Mis selle posti mõte on?

                          Btw. plaan on soetada see järgmisel aastal ehk sest praegu jätkukski raha ainult ostu jaoks ja siis oleks bustoland.
                          Isegi Hannibal Smith ütles: Mulle meeldib kui plaanist asja saab

                          Comment

                          • pafka666
                            IP Olümspi
                            • Jul 2009
                            • 429

                            #763
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            mazda 6 täitsa soliidne jh

                            Vaatsin ka kia-si, aga raisad jube kalliks läinud alla 15keuri pm sellsiedi aasta vanuseid ei leidnudki. Krt olid ajad kui hinnad olid mudelil pea odavamaid.
                            Lexus is 250. Olen ise nyyd 3 aastat sõitnud ja olen sisuliselt vahetanud ainult klotse ja õli.Olemas kõikmõeldavad lisad. Hinnad 10-12k. Hetkel plaanin myya, kui tahad võta yhendust.

                            Kuna suvi on olnud edukas siis lähen see nädal saksa X6 järgi. Nii et teise variandina tule kaasa.

                            Comment

                            • doublemint65
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 695

                              #764
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ostke ära rallikas nüüd :D
                              250 EUR. minekut on.
                              https://www.facebook.com/photo.php?v...ideo_processed
                              ei näe

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #765
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                                ei näe
                                Nüüd public, peaks nägema.

                                Comment

                                Working...