Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #841
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Nõukaaegsed auton on niivõrd sitad, ma ei kujuta ette kuidas nad hinda saavad minna. Kõige suurem mootor on 1,6, heliisolatsioon unustati panna, 80K on maks läbisõit, avarii korral pühitakse sind luuaga kokku.
    Volga veel enamvähem midagi on, ülejäänud võiks juba kaduda maapealt. Mulle pakuti tasuta täiesti korras null viite, ütlesin viisakalt ära. Õudsad autod.
    Kas te ikka reaalselt olete sõitnud vene autodega? Või seletage ära, miks nad peaks hinda minema?
    päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #842
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?
      Tõsimeeli vist arvab :) . RX Lexus ja üleprahi linnamaastur. Super mugav ja väle.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #843
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Igapäeva autoks Šigulit obv ei taha, aga talvel üpriski soodne/praktiline masin millega jäärada nühkida.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #844
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?

          Sa päriselt küsid "päriselt küsid"? On autod, millel on mingi taastamisväärtus, enamasti on nad olnud omal ajal väga suured müügihitid, head mootorid või uuenduslikud keremudelid, filmides kuulsaks sõidetud jne. Vene autodel pole midagi sellist. See, et pereisa 40 kuupalka hakkama pidi panema mingi õnnetu seebikarbi eest, ei ole kindlasti väärtus, mille pärast ta 20 aasta pärast hinda peaks minema. Soomlased ütlesid hästi: LADA ainuke hea omadus on see, et miinus 30 on soe sõita. Kui sa hobiauto all pead silmas, et sõidad siis kui Passati diisel ära külmub, siis küll.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #845
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Sa päriselt küsid "päriselt küsid"? On autod, millel on mingi taastamisväärtus, enamasti on nad olnud omal ajal väga suured müügihitid, head mootorid või uuenduslikud keremudelid, filmides kuulsaks sõidetud jne. Vene autodel pole midagi sellist. See, et pereisa 40 kuupalka hakkama pidi panema mingi õnnetu seebikarbi eest, ei ole kindlasti väärtus, mille pärast ta 20 aasta pärast hinda peaks minema. Soomlased ütlesid hästi: LADA ainuke hea omadus on see, et miinus 30 on soe sõita. Kui sa hobiauto all pead silmas, et sõidad siis kui Passati diisel ära külmub, siis küll.
            nõukogude aja asjad on juba praegu ju nostalgia ja hinnas. tallinna antikvariaatides on kettaga vanad telefonid jms kõrvuti vanade küldlühtritega. see on igati loogiline, et ka vana ja üks kõige kehvemaid autosi maailmas on ja jääb lahedaks kogumisobjektiks. analoog trabant ida-saksas kasvõi jne

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #846
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Sa päriselt küsid "päriselt küsid"? On autod, millel on mingi taastamisväärtus, enamasti on nad olnud omal ajal väga suured müügihitid, head mootorid või uuenduslikud keremudelid, filmides kuulsaks sõidetud jne. Vene autodel pole midagi sellist. See, et pereisa 40 kuupalka hakkama pidi panema mingi õnnetu seebikarbi eest, ei ole kindlasti väärtus, mille pärast ta 20 aasta pärast hinda peaks minema. Soomlased ütlesid hästi: LADA ainuke hea omadus on see, et miinus 30 on soe sõita. Kui sa hobiauto all pead silmas, et sõidad siis kui Passati diisel ära külmub, siis küll.
              40 kuupalka küll ei maksnud need. Lagi pakuks 15 kuupalka

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #847
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                40 kuupalka küll ei maksnud need. Lagi pakuks 15 kuupalka
                80 ndatel maksis žiguli 01 7000 rubla, keskmine palk oli 220.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #848
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  nõukogude aja asjad on juba praegu ju nostalgia ja hinnas. tallinna antikvariaatides on kettaga vanad telefonid jms kõrvuti vanade küldlühtritega. see on igati loogiline, et ka vana ja üks kõige kehvemaid autosi maailmas on ja jääb lahedaks kogumisobjektiks. analoog trabant ida-saksas kasvõi jne
                  Võibolla tõesti. Ma isiklikult lihtsalt ei suuda ette kujutada olukorda, kus mul on auto restaureerimiseks raha ja ma hakkan valima Trabandi või mõne ameeriklase/bmw/mersu vahel. Isegi kui teha mõnele mossele nuts and bolts restoration, tahab ta ikka 80-nega sõites teelt ära lennata. Mõttetu.
                  Last edited by alaska; 07.11.13, 18:04.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #849
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    http://www.muhuklubi.ee/www/

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #850
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Isegi kui teha mõnele mossele nuts and bolts restoration, tahab ta ikka 80-nega sõites teelt ära lennata. Mõttetu.
                      Mosse kohta ei tea, aga Luaz 968m-iga oli 96km/h (gaas põhjas) sõites tunne, et kohe tõuseb lendu. 74-nda aasta 2106 võttis 170 kopikatega sisse ja mingi 110 km/h oli tavapärane liikumiskiirus.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      80 ndatel maksis žiguli 01 7000 rubla, keskmine palk oli 220.
                      Seda juhul, kui oli õnn olla auto ostuloa omanike seas. Kasutatud autod aga maksid uutest rohkem.
                      Last edited by Potsataja; 07.11.13, 18:41.

                      Comment

                      • Looper
                        Grinder
                        • May 2013
                        • 576

                        #851
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Olen pikka aega otsinud autot aga ei suuda ära otsustada.

                        mis arvate nendest?

                        http://www.auto24.ee/used/1577072

                        http://www.auto24.ee/used/1602749

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #852
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Minu jutt käib žigullide ja selle aja vene autode kohta, sellest ka privador rääkis. Vanad volgad, pobedad ja muud lääne autode koopiad ei lähe arvesse.
                          Mõttetu ajaraisk:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Umbes sama tase, kui veneaegne saepuruplaadist sektsioonkapp restaureerida.
                          Last edited by alaska; 07.11.13, 19:35.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #853
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            http://www.auto24.ee/used/1583076
                            http://www.auto24.ee/used/1597984

                            Mida siin restaureerida? Istu sisse ja sõida.

                            Muidu mulle meenus, et see ostulubade teema pidi otsapidi 90-ndatesse välja ronima. Igatahes Tavria oli juba tootmises, kui vanaisa ostuloa sai. Mina veel lootsin, et ta saabki selle, aga ikka tuli zaz 968m-iga koju. 4200 rubla vms. maksis veel ning kuna edasi sõitis ta ikka põhiliselt Luaz-iga, siis vahetult peale rahareformi õnnestus see sapakas maha müüa koguni 3000 krooni eest.

                            Comment

                            • Skyline
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 510

                              #854
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Looper Vaata postitust
                              Olen pikka aega otsinud autot aga ei suuda ära otsustada.

                              mis arvate nendest?

                              http://www.auto24.ee/used/1577072

                              http://www.auto24.ee/used/1602749
                              Isegi seda lexust silmand, kuid see konkreetne kuidagi kehva varustusega. Muidu see D4D mootor peaks päris hea olema, kahju et 2,2 diislit vaid manuaal kastiga.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #855
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Juhtusin Tartu Silberauto salongi suvel, ootasin mingit juppi ja samals ajal vaatasin uute autode vahel ringi, täiesti masendav on vaadata sitapruuni uut E-klassi, ilmselt oli klientide peletamiseks välja pandud ja seal oli sama tooni veel teisi mudeleid ka. Vb oli koristaja hommikul ventikasse sitta pildunud. Igale automargile ei sobi ikka kõik värvitoonid.

                                Comment

                                Working...