Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #766
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    gg BDS, avaldasid enda identiteedi

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #767
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      vist mingi tupik tee, ei olnud midagi ohtlikku.
      Last edited by doublemint65; 22.07.13, 21:43.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #768
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        gg BDS, avaldasid enda identiteedi
        Polegi mingit põhjust oma identiteeti varjata :P.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #769
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Konso Vaata postitust
          Soovitan midagi sellist ikka osta :D

          http://www.youtube.com/watch?v=KFqzn...mbedded#at=279
          armatuur on küll Fiati või Dacia oma

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #770
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Mitsubishi koostekvaliteet (salongis kasutatud materjalid) ongi samas klassis Ladaga.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #771
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              http://www.osta.ee/lincoln-town-car-...-38808340.html

              Osta kohe oli pandud 7 000 EUR aga alghing oli 0,01EUR, et päris huvitav oleks teada, kas oksjoni võitja sai selle VÄGA VÄGA hea hinnaga või pigem sai endale hea hinnaga harulduse, millega pole suurt midagi Eestis peale hakata?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #772
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                http://www.osta.ee/lincoln-town-car-...-38808340.html

                Osta kohe oli pandud 7 000 EUR aga alghing oli 0,01EUR, et päris huvitav oleks teada, kas oksjoni võitja sai selle VÄGA VÄGA hea hinnaga või pigem sai endale hea hinnaga harulduse, millega pole suurt midagi Eestis peale hakata?
                peaks saama litsidesse tõmmata v rallit lasta külavahel

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #773
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  peaks saama litsidesse tõmmata v rallit lasta külavahel
                  ära trolli nüüd :D

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #774
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    peaks saama litsidesse tõmmatal

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #775
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      obv ostab "sõber" selle ära viimasel hetkel, kui hind liiga palju alla soovitu jääb.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #776
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        obv ostab "sõber" selle ära viimasel hetkel, kui hind liiga palju alla soovitu jääb.
                        Ei saanud postist hästi aru. Kas sõber ostis sul ära selle Lincolni :D?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #777
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Kas Volvo on nüüd uus BMW? Päris tihti olen viimaselajal hulle möödasõite ja kiirendusi näinud just Volvode poolt. Ei tea, kas autol nii pussi ja turvaline image, et juht peab hakkama tõestama, et see ikka üks kiire auto?

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #778
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ei saanud postist hästi aru. Kas sõber ostis sul ära selle Lincolni :D?
                            osta.ee oktsjonid.
                            pannakse asi müüki, endal silme ees mingi min. hind, mida soovitakse saada. pakutu jääb tunduvalt alla selle.
                            "sõber" hakkab viimasel hetkel pakkuma, et ära osta. kui läheb rebimiseks, siis vähemalt ajab hinda ülesse. kui ei, siis "ostab" ära ja sul jääb müümata lol-hinnaga. maksad ostale oksjoni tasu ära ja next hand pls.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #779
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              osta.ee oktsjonid.
                              pannakse asi müüki, endal silme ees mingi min. hind, mida soovitakse saada. pakutu jääb tunduvalt alla selle.
                              "sõber" hakkab viimasel hetkel pakkuma, et ära osta. kui läheb rebimiseks, siis vähemalt ajab hinda ülesse. kui ei, siis "ostab" ära ja sul jääb müümata lol-hinnaga. maksad ostale oksjoni tasu ära ja next hand pls.
                              Selge. Kunstlik hinnakergitamine siis ühesõnaga jamh. Eks nii ta on jah.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #780
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Sooviks saab 93-le uut helisüsteemi ja signalisatsiooni. Googeldasin ja üht-teist leidsin, aga igasugune kogemus puudub. Äkki keegi siit oskab soovitada, kus võiks antud asju parima hinna ja kvaliteedi suhtega teha lasta.

                                Comment

                                Working...