Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #781
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Silma on jäänud dacia duster-arvamused?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #782
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Silma on jäänud dacia duster-arvamused?
      Palju pensi saad?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #783
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        mul õemehel sai perre muretsetud ning kurtmist pole kuulnud. Kui ise peal olin siis mootor tundus kuidagi lahjavõitu. Vist oli mingi 1.5 või 1,6l diisel vms. Sõidumugavus on väga OK.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #784
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Silma on jäänud dacia duster-arvamused?
          mulle meeldivad ka praktilised asjad, aga dude, mingi bottom level disainile peaks siiski olema. NO.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #785
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Palju pensi saad?
            haha päris hea btw.

            + on muidugi see, et uue hind on suht soodne ja uus asi on ikka uus asi. Muid plusse ma ei näe. Tänavapildis liiga igav auto, plastikut täis topitud mõnuga ja ei taha uskuda, et sõidumõnu ka midagi erilist on.
            Last edited by VisaHing; 25.09.13, 08:08.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #786
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              haha päris hea btw.

              + on muidugi see, et uue hind on suht soodne ja uus asi on ikka uus asi. Muid plusse ma ei näe. Tänavapildis liiga igav auto, plastikut täis topitud mõnuga ja ei taha uskuda, et sõidumõnu ka midagi erilist on.
              Oleneb kellega sa sõidad :D Aga sellise autoga sõidad ainult üksi :(

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #787
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Mõni autotark ehk leidub siin?
                Vw passat 1.9tdi 85kw '99
                Esimeste külmadega, mis saabusid 2 nädalat tagasi otsutas auto hommikuti strekima hakkata. Esimesel käivitusel ketras ikka pärispikalt enne kui käima läks. Seda ainult siis esimesel käivitusel. Muidu käivitub poolest pöördest.
                Sai viidud diagnostikasse pädevasse töökotta. Mehed ei osanud suurt midagi öelda, kui nüüd peaks hea olema. Järgmine hommik sai kontrollitud ning sama jama. Ka 10-13 kraadiga ketras auto end lolliks.

                Järgmine päev sai viidud tuttavate meeste juurde ja nemad täheldasid, et auto ja arvuti temperatuurid ei jookse kokku. Auto temp oli 90* ja arvuti näitas 75*. Seega lausa 15 kraadi erinevust. Tõmmati temp. andur tagant, et järgmine päev saaks külmaga proovida käivitust. Käivitus poolest pöördest. Lasin temperatuuri anduri ära vahetada ja proovisin järgmine hommik uuesti kohe.
                Käivitus poolest pöördest ja tundus et probleem leidis lahenduse.

                Täna hommikul lähen autot käivitima ( komp järgi 6,5 kraadi ). Täpselt sama jama. Ketrab, ketrab, ketrab kuni siis käima hüppab.

                Varasemalt on veel vahetatud kõik eelsüüteküünlad, õli ja õlifter, kütusefilter.

                Uurinud siin oma peaga vähe ja võimalikud probleemid tunduksid nagu kütuse tagasivajumine või siis oleks tarvis ajule softiuuendus teha.

                Kas on veel midagi, mida kontrollida?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #788
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  volkswagen cc tuleks osta ..

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #789
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Täpselt sama jama. Ketrab, ketrab, ketrab kuni siis käima hüppab.
                    Maxi vb oskab aidata - tal oli sama jama voolumõõtjaga.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #790
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Tahtsin ka midagi "tarka" vastuseks kirjutada, õnneks leits ja pastilaa jõudsid ette ja näitasid, kui jabur see oleks.

                      Comment

                      • Matu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 284

                        #791
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        audil mul sama teema
                        peaks parandama vea kytuse pumba vahetus
                        aga mul oli see probleem ka suvel soojade ilmadega niiet ei saa 100% 6elda et sul sama viga

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #792
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Tahtsin ka midagi "tarka" vastuseks kirjutada, õnneks leits ja pastilaa jõudsid ette ja näitasid, kui jabur see oleks.
                          Ja selle postituse mõte on?

                          Küsid abi ja koheselt samad näod ära panemas.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #793
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            võimalik, et ka vaimude käsi mängus .. ise soovitaks oendli felixit.

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #794
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Maxi vb oskab aidata - tal oli sama jama voolumõõtjaga.
                              või siis leits, tal on sama jama naljadega.


                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              võimalik, et ka vaimude käsi mängus .. ise soovitaks oendli felixit.
                              haha eredamat näidet oleks endal olnud raske välja otsida.

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #795
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                LOOOOOOOOL, vinge joke LOOOOOOOOL

                                Comment

                                Working...