Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #631
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.docs.ee/index.php?lang=es...d&pageNumber=1

    See Type S tundub vist sama olevat, mis Audil S line vms.
    E seeria BMW tundub ka vist sama olevat, mis Mercedes Benz E klass

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #632
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas eddi Vaata postitust
      http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....035&rhash=e75e 20k läbisõitu ainult, pidavat kontrollitud ka olema. Kui tõesti, siis väga nuts ost sellise hinnaga.
      kasutatud honda civic 12 500 euriga ei ole kuidagi nuts.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #633
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        E seeria BMW tundub ka vist sama olevat, mis Mercedes Benz E klass
        E-Seeria BMW? Mõtled e36, e39, e46 jne?

        ( Siis on kõik BMW-d E seeriad :D )
        Last edited by VisaHing; 12.03.13, 11:32.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #634
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1235172

          On reaalne masin või mitte?

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #635
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Täis peaga poes viina järgi käimiseks peaks ikka sobima

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #636
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Segi oled ennast kamminud või? 66kw on ka liig, mis liig, kondivalu oleks selline ok võimsus.

              Lihtsalt hetkel on see 280kw isend Eestis ainus niivõrd võimas Subaru. Isegi mobile.de-s oli enamvähem sarnaseid 3.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #637
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Njah, eks neid peast KW arvutajaid on ennemgi nähtud a la sumps + 20 kw ja väljalaskekolle + 15kw jnee. Kui sellel autol oleks see 280 kw reaalne siis oleks seal kõrval ka vahetatud juppide nimekiri (mis soft, mis firma kepsud, kolvid, turbo jne). Vaevalt see konkreetne masin düno stendis 280 kw kätte saaks.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #638
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Lihtsalt täna tuli A8 edasi vahetamine teemaks ja kuigi mitte otsese vahetusena jooksis ka see Subaru teemast läbi. 280kw peaks imo ikka mingi eriti eriline väljalase olema.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #639
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Selle kere peal oli mälu järgi tehase max pauk wrx sti prodrive peter solberg editon ,mida tehti mingi 500 tk ja kw oli 232 kw. Aga nende hinnad hakkavad alates 20K euri

                    edit: targad raamatud näitavad, et max tootmisarv oli 200tk ja kw 195
                    Last edited by kallekusta; 19.03.13, 19:27.

                    Comment

                    • valgelendur
                      Jube Noob
                      • Oct 2012
                      • 121

                      #640
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                      Njah, eks neid peast KW arvutajaid on ennemgi nähtud a la sumps + 20 kw ja väljalaskekolle + 15kw jnee. Kui sellel autol oleks see 280 kw reaalne siis oleks seal kõrval ka vahetatud juppide nimekiri (mis soft, mis firma kepsud, kolvid, turbo jne). Vaevalt see konkreetne masin düno stendis 280 kw kätte saaks.
                      wrong, ei tea antud konkreetset isendit, aga neist masinatest saab lihtsa vaevaga 250kw+, väljalase + soft(et rõhku tõsta), been there, done that (ja ma pean siin silmas korraliku häälestust dünos, mitte paberipeal arvutust).

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #641
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        See potsataja pakutud isend on 2.0 mootoriga (mitte 2,5) ja sellel on oringaal turboga 250kw lagi.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #642
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Miks õli peab vahetama autodel?

                          Kasutasin täna ema autot, aasta 2000 pisike Mazda ja jutu käigus selgus, et ta ei teagi, et sellist asja nagu õlivahetust peab tegema, aint märgutule süttides on juurde kallanud, õlivahetus oleks pidanud tegelt toimuma 30-40K km tagasi, samas auto liigub ja sellise võrri kohta tundub kõik tip-top.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #643
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Miks õli peab vahetama autodel?

                            Kasutasin täna ema autot, aasta 2000 pisike Mazda ja jutu käigus selgus, et ta ei teagi, et sellist asja nagu õlivahetust peab tegema, aint märgutule süttides on juurde kallanud, õlivahetus oleks pidanud tegelt toimuma 30-40K km tagasi, samas auto liigub ja sellise võrri kohta tundub kõik tip-top.
                            Filtri vahetus on palju tähtsam kui õli vahetus. Filter korjab saasta (kondents, metallipuru jne) kokku. Kui filter peaks ummistuma siis see võrr ka enam ei liigu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #644
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Miks õli peab vahetama autodel?

                              Kasutasin täna ema autot, aasta 2000 pisike Mazda ja jutu käigus selgus, et ta ei teagi, et sellist asja nagu õlivahetust peab tegema, aint märgutule süttides on juurde kallanud, õlivahetus oleks pidanud tegelt toimuma 30-40K km tagasi, samas auto liigub ja sellise võrri kohta tundub kõik tip-top.
                              Google aitab: http://www.addinol.ee/olidoktor/kord...-oli-vahetama/

                              Miks peab õli vahetama?

                              Mootori töötamisel ja kütuse põlemisel tekivad jäägid ja mustus, mille mootoriõli endasse seob, ning seoses sellega kaovad pärast teatud läbisõitu õli määrimisomadused. Lisaks ummistub õlifilter ja õli ei juhita enam läbi filtri. Millal tuleb õli vahetada ja kui kaua tohib ühe õliga sõita?

                              Lühidalt kokku võttes tuleb õlivahetusvälpa suhtuda kui muutuvasse suurusesse. Mida rohkem on mootor kulunud või mida raskemates tingimustes see töötab (metsavedu, ehitusmasinad, taksod jne), seda lühem on soovitatav õlivahetusvälp.

                              Õlivahetusvälbad on väga erinevad, sõiduautodel on see sõltuvalt autost ja väljalaskeaastast vahemikus 5000–50 000 km ning veoautodel 10 000–120 000 km. Õige välba saab auto kasutusjuhendist. Samuti on kasutusjuhend õige koht õli kvaliteediklassi teadasaamiseks.

                              Juhul kui kasutada kütuse kiire hinnatõusuga aktuaalseks saanud BIO diislikütust, tuleb õli vahetada poole sagedamini, kui mootoritootja ette näeb.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #645
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                mäkis ja hessis peab ka fritüüris õli vahetama kord kvartalis. sama autol

                                Comment

                                Working...