Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #406
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!



    Asi selles, et eelarvamused ei kao sugugi kiirelt aga kvaliteet kaob või tekib hoopis kiiremini.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #407
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Ka tutikatel Hyundaidel on minu arust üks miinus (nagu enamustel japsidel ja korealastel). Disain. Kui see on vastuvõetav või ei sega, siis võtaks ise ka. Mind segab - kui ikka vähegi rohkem autosõite elus ette tuleb, siis viibid autos arvestatava osa oma elust. Mind teeks kurvaks, kui seal olek mind häiriks. Sõitsin pikalt japsiga ja tundsin seda. Nüüd rootslasega ja autosse minek on ootuspäraselt mõnus ja kodune...

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #408
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

        EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
        Jama jutt, et kia ei hoia hinda. Prantslane ei hoia.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #409
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Sõber mul mässab jälle autovahetuse teemaga. Omamoodi põnev ja samas riskantne. Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd hetkel.
          Hetkel siis Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd>Saab 9-3>MB ML320>MB S500

          Soovib keegi 2000 a. S500 soetada?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #410
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Hetkel siis Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd>Saab 9-3>MB ML320>MB S500

            Soovib keegi 2000 a. S500 soetada?
            mazda 6 kohapealt - oli endal eelmine auto ja kui vanem kui 2007 siis soovitan suure kaarega mööda minna sellest. muidu kõik ok, aga kered neil jäid tehases tsinkimata ja see, kuidas need kõik roostetama hakkasid...ulme. enamik vanemaid M6 mis müügis - teraselt vaadates näed, millised armsad koopaääred neil on. lähemalt uurides sama seis kõikide uste, luukidega. kui uuem, siis seda muret pole ja OK masin.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #411
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

              EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
              True story. Ma üritasin pool aastat peale liisingust välja ostmist oma Hyundaid müüa. Kuni 30% alla esinduse soovitatud turuhinna. Lõpuks mõtlesin, et las vedeleb parem õuel, äkki kunagi on vaja kellelgi. Aga 5a ja 50k km hiljem ei olnud võimalik korras auto eest saada 30% rahast, mis uue auto eest ise maksin. Sellega tuleb lihtsalt arvestada.

              Comment

              • Cashmer
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2011
                • 438

                #412
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                kuulge, kes te siin oma huinjaa accidente ja muid kaalikaid soovitate, oma emale vaataks ikka auto puhul rohkemat kui seda, et oi odav on hooldada.

                Volvo XC60 on üks mõistlikumaid soovitus

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #413
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:



                  Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #414
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                    kuulge, kes te siin oma huinjaa accidente ja muid kaalikaid soovitate, oma emale vaataks ikka auto puhul rohkemat kui seda, et oi odav on hooldada.

                    Volvo XC60 on üks mõistlikumaid soovitus
                    räägib ilmselt see, kes pole elus ühtegi autot liisinud, hooldanud jne...

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #415
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      njaaa...olin ka kunagi noor...

                      Mina vaataks ikka auto puhul kõige olulisemat asja. Kui palju ma sellega sõidan ja kui kauaks ma selle kavatsen endale soetada?
                      Eks igaüks võib ise arvestada kui palju tal kilomeetri hind tuleb kui esindusest tutikas auto võetakse ca 30k eur eest, sellega 4-5 aasta jooksul napilt 40k sõidetakse ja siis poole hinnaga maha müüakse ja uus võetakse.
                      Inimesel, kes auto liisingule perioodi lõpus tagastab koos 300k+ läbisõiduga, tuleb muidugi vaadata kallimate mudelite poole, mis eeldatavasti ka kauem vastu peavad. Aga kuni 10k aastas sõidjatele...no selle sõitis omalajal mosse ka ilma hoolduseta ära.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #416
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:



                        Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.
                        Sõbral Hundai Getz ja käsi just korralises hoolduses, maksis 500€+. Kõlab hästi, kui autot ostes saad 7aastase garantii, aga palju see lõpuks maksma läheb?

                        Vennal Skoda, millel läks peale garantiiaja lõppu ventikas läbi, remondipakkumine 400€. Võrdluseks, vahetasin oma vanal bemmil ise, romula vent 20€ (2tk igaks juhuks) + pool tundi tööd.
                        Last edited by alaska; 29.08.12, 11:38.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #417
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          teema juba hakkab tilti ajama :)

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #418
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            hyundai ja volvo hoolduse võrdluse saan aja peale ise ära teha - vanematel on nii i40 kui v60 (mõlemad selle aasta autod).

                            suur LOL väite peale, et XC60 on mõistlik soovitus. mina väikeauto mõõtu üüratu hinnaga dziibis küll midagi mõistlikku ei näe.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #419
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Getz on väga halb Hyundai.
                              Väike punn aga kütust võtab rohkem kui keskklassi pereauto.

                              Comment

                              • Cashmer
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2011
                                • 438

                                #420
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:




                                Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.
                                see uuring ei ütle mitte midagi.

                                1. toimus ühes riigis - Saksamaal - kus jumal teab miks eelistatakse hundaid, roomas nt. on iga teine auto alfa romeo või mingi suvaline väike autoplönn, sest kitsaid tänavaid on palju. Kui õigesti mäletan, siis täpselt nii laiad ehitati tänavad, et eesel saaks ringi keerata.
                                2. hinnati - usaldusväärsust, vastupidavust ja kasutajate rahulolu. Nunnud kriteeriumid.Kaks esimest kattuvad. Kasutajate rahuoluga on nii, et see on buhuuu. Kes see ikka ütleb - krt siuke junn on mu uus auto.

                                Kui sind lohutab, siis ma ei tea mitte midagi autodest ja lube ka pole.

                                Top 3 unistuste autot: BMW 507, Lamborghini Miura, Saab 900 Turbo Carlsson

                                Comment

                                Working...