Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #391
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Forssis esimene vaba aeg 29.ndal alles. Ei viitsi oodata nii kaua :(

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #392
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!



      korra külastasin, kui oli vaja sõbranna autol õlivahetust teha ja veermik üle vaadata. jutule sai kohe ja hind oli pigem soodne.
      kvaliteedi suhtes ei oska sõna võtta.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #393
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Sain neljapäevaks aja, tnx

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #394
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          http://www.auto24.ee/used/1052445

          Aga palun , vähese raha eest on pakkuda sellist masinat. Quattro + manuaal + diisel.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #395
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Kuna kuulutus on vanem kui 7 päeva, siis ei ole turuhinda arvestades tegu vähese rahaga.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #396
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas albinar Vaata postitust
              manuaal
              see soovitus võiks tärniga olla. kui elad maal, siis fain. kui tallinnas tipptundidel ja tööpäeval ka liigud, siis on see vale variant :).

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #397
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Need, kes jätavad kuulutusel pooled lüngad tühjaks ja auto kohta midagi ei kirjuta on 95% skämmerid imo. Või vähemasti ei tasu loota hea hinnaga normaalset autot.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #398
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Õnnestus enda lollusest esitiiva küljelt ilus jutt värvi maha võtta. Kellelgi soovitusi kuhu minna asja parandama ja palju see pull kokku maksma võib minna ? ise leidsin http://automaaler.ee esimese pilguga, solid ?

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #399
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    ema hakkab mul autot osta, on kellegil mingeid huvitavaid soovitusi? Kuni 25k mingi crossover tüüpi asi või mnigi väiksem mahtuniversaal vms. Hyundai ix35 jäi endal silma

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #400
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Quashqaisi antakse ka suht hea hinnaga hetkel. Muidu ix35 ka solid imo.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #401
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        ema hakkab mul autot osta, on kellegil mingeid huvitavaid soovitusi? Kuni 25k mingi crossover tüüpi asi või mnigi väiksem mahtuniversaal vms. Hyundai ix35 jäi endal silma
                        kui 25k ja peab uhiuus olema, võtaks ma ise Yeti. kui vanus pole oluline, siis juba midagi sellist, mida silmal ka ilus vaadata on ja milles end valge inimesena tunned (vihjena - selle raha eest saab juba paar a vana XC90).

                        Comment

                        • neeme
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 540

                          #402
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Sellise papi eest võtaks kindlalt mingi ~2010a. Volvo XC60.

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #403
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            leits ajab autode kohapealt ikka sellist kelba juttu, et anna abi.

                            ÄRGE jumala eest tema nõuandeid tõsiselt võtke .. pikemalt ei viitsi seletada

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #404
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas neeme Vaata postitust
                              Sellise papi eest võtaks kindlalt mingi ~2010a. Volvo XC60.
                              miks? ma võtaks iga kell uue hyundai või kia (sõidan ise v70ga). (sõidu)mugavuses enam imo vahet pole ja varustus, hooldus on kial ja hyundail parem.

                              veel paar aastat tagasi poleks uskunud, et sellisel arvamusel kunagi olen aga kokkupuuted korea autodega on uskumatult positiivsed olnud. volvol on omad plussid aga hinna ja kvaliteedi suhe on pask.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #405
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                miks? ma võtaks iga kell uue hyundai või kia (sõidan ise v70ga). (sõidu)mugavuses enam imo vahet pole ja varustus, hooldus on kial ja hyundail parem.

                                veel paar aastat tagasi poleks uskunud, et sellisel arvamusel kunagi olen aga kokkupuuted korea autodega on uskumatult positiivsed olnud. volvol on omad plussid aga hinna ja kvaliteedi suhe on pask.

                                räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

                                EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
                                Last edited by Tarmonator; 18.08.12, 22:59.

                                Comment

                                Working...