Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #436
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    See JEEPi põdratest sai minu puhul suht otsustavaks ja see auto on väljas igasugusest nimekirjast. See lihtsalt nii räige viga. Kas laupkokkupõrke puhul läheb ainult selgroog või ka kaelalüli, see on kama, aga kui koerale otsasõitu vältides üle nipli paned, on küll jama.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #437
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #438
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas kollane Vaata postitust
        Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?
        Milleks sul siukest autot vaja?
        Hinnavahemik 10K-15K eur. Sellises hinnaklassis on valik mõnusalt suur ja 350z oleks küll üks viimaseid valikuid.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #439
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Milleks sul siukest autot vaja?
          Sobib mulle ideaalselt. Ei viibi Eestis kogu aeg ja kasutaks paar korda kuus.
          Esimene auto võiks midagi äkilisemat olla.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #440
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas kollane Vaata postitust
            Sobib mulle ideaalselt. Ei viibi Eestis kogu aeg ja kasutaks paar korda kuus.
            Esimene auto võiks midagi äkilisemat olla.
            Kui endale meeldib,raha on, siis miks mitte muidugi.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #441
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Kui endale meeldib,raha on, siis miks mitte muidugi.
              Nii palju, kui uurinud olen siis midagi hullu pole nagu räägitud. Mootor pidi õli võtma ja sidur pidi selline kahtlane asi olema.
              Hoolduste maksumusest ei tea ma midagi. Äkki valgustad.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #442
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas kollane Vaata postitust
                Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?
                Kütust võtab palju, maanteel alates 8l/100 ja linnas olenevalt sõidustiilist 13-20+. Ise linnas arvestan 20 euri 100km peale, aga jalg pigem raskepoolne ka.

                Ainult 2 kohta ja pole ka moepärast tagaistet, nagu mõnel teisel autol, aga vajadusel mahub 2 naist kõrvalistmele kenasti ära, korduvalt järgi proovitud :D

                Pagasnikus ruumi suht palju, siiamaani alati kõik vajalik ära mahtunud. Samas, kui korralik heli sisse ehitada, siis pool sellest ruumist läheb võimu alla..

                Sõidumõnu on selle raha eest ilmselt rohkem, kui ühegi teise autoga. Kiirendus on esialgu rohkem kui piisav (aastaga muidugi harjub ära ja tahaks paremat), teelpüsivus on super ja igasugused veojõu, pidurdusjõu, stabiilsuskontrollid ja muud abimehed on paar korda õnnetusest päästnud (muidugi pääseks nendest ka lihtsalt tavakiirusel sõites). Talvel ka ülimugav sõita, püsib teel nagu rööbastel kui korralikud rehvid all. Muidugi piisab ühest nupuvajutusest (ESP off) ja kõik muutub, esimesel korral suutsin päeva jooksul 5 spinni teha, samas polnud varem tagaveolisega sõitnud.

                Pühapäevaautoks ideaalne, bang for buck ratio on laes. Ise enam praktilisuse kaalutlustel uuesti ei ostaks, samas loobuda sellest ka ei raatsi.

                Edit. Sidur on jah selle auto nõrk külg, rohkem vigu pole 30k kilomeetriga silma hakanud ja kõik muu tundub kenasti vastu pidavat.
                Last edited by sm112; 15.09.12, 17:00.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #443
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Standardhooldused(iga 15000km) palju nende maksumuseks kujunenud on?

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #444
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas kollane Vaata postitust
                    Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?
                    Olen teine selle auto omanik siin foorumis (2004a oma). Mingeid tehnilisi probleeme pole mul esinenud siiamaani. Muus osas klapib jutt suuresti sm-iga. Kütusekulu mul keskmiselt linnas 13,5 näidu järgi. Olen rahul.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #445
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Siiamaani pole veel ametlikus esinduses käinud, vajalikud asjad sain ühe tuttava tutvusi kasutades üle euroopa tellitud ja tema abiga ära vahetatud. Piduriklotsid olid kokku 300 euri, õlivahetus 80 euri, uus sidur 950 euri, küünlad ja rihmad-rullid ka kokku ca 300 euri, uus aku 80 euri. Sidur oli standard, muud asjad nn. performance ja need hinnad ilma eestipoolse juurdehindluseta. Nüüd sügisel lasen standardhoolduse teha, aga hinnast pole praegu veel õrna aimugi.. Ei taha vist teada ka, mis kirve nad esinduses selga võivad lüüa, aga usun et seni tehtu eest peaks ca 2,5 korda rohkem maksma seal.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #446
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Siiamaani pole veel ametlikus esinduses käinud, vajalikud asjad sain ühe tuttava tutvusi kasutades üle euroopa tellitud ja tema abiga ära vahetatud. Piduriklotsid olid kokku 300 euri, õlivahetus 80 euri, uus sidur 950 euri, küünlad ja rihmad-rullid ka kokku ca 300 euri, uus aku 80 euri. Sidur oli standard, muud asjad nn. performance ja need hinnad ilma eestipoolse juurdehindluseta. Nüüd sügisel lasen standardhoolduse teha, aga hinnast pole praegu veel õrna aimugi.. Ei taha vist teada ka, mis kirve nad esinduses selga võivad lüüa, aga usun et seni tehtu eest peaks ca 2,5 korda rohkem maksma seal.

                        Selged pildid, tänud mehed. Äkki lisanub kolmas z-i omanik ka siis siia foorumisse.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #447
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Siis ma vast tooks juba saksast. Valikuvõimalus suurem ja hind ka tsipa parem.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #448
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            mõtlen, et teeks load ära. elan tln. palju umbes kogu komplekt maksma läheks? tahaks teha ka mootorratta load korraga
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #449
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              mõtlen, et teeks load ära. elan tln. palju umbes kogu komplekt maksma läheks? tahaks teha ka mootorratta load korraga
                              koos veidi odavam.. aga arvesta et praegu sa B kati ei saa teha.. aga üldjuhul on kuldreegel et per kategooria läheb 640€ vähemalt.. alla selle ei tule kuidagi välja... kui kirgas kriit oled, siis sõidutunde juurde võtma ei pea.. aga sellest hoolimata tuleb ikka 600+

                              tänapäeval räägitakse palju neist õpi ise internetis teooriatundidest.. RÄMEDALT EI SOOVITA SEDA... jah eksami saad tehtud, aga olen kohanud sellise õppe läbinud juhte... ja krt.. isegi mootorratta ülilihtsatest ja eluliselt vajalikest ohutusnõuetest nad ei tea tihti midagi... igal juhul võta klassiteooriad.. seal ka õpetajad on enamasti väga kogenud ja oskavad olulistele kohtadele tähelepanu suunata ja ise oma teadmistest ka juurde rääkida..

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #450
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                ty,
                                ilmselt sõidutunde võtan juurde vennalt - tal see sõiduõpetaja paber olemas ja tundub +ev.
                                aga pmst siis ca 1200€

                                ty
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...