Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #361
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    haha, ärge norige :)

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #362
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      1k€ eest midagi ka saab? Oleks pooleks aastaks või nii mingit lambi transpordivahendit lihtsalt vaja.
      Tseki seda - http://www.auto24.ee/used/1052776 (sorry, et 99€ kallim 1kst, aga kui Kenny hästi kaupleb siis vast saab 1k€ peale ka.)

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #363
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Mingit täiesti ronti pole mõtet osta, pead iga natukese aja tagant jälle midagi ära vahetama ja läheb kokkuvõttes kallimaks kui osta veidi korralikum, mis võtab vähem kütti. Kui enam vaja pole saad rahus maha müüa. Odavam.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #364
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          MrKenny, mida ostsid? ma tahaks sama papi eest nüüd mingit en-väh autot :)

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #365
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            MrKenny, mida ostsid? ma tahaks sama papi eest nüüd mingit en-väh autot :)
            Plaanid muutusid veits. Ei ole koheselt vaja ning otsustasin et kogun paar kuud ja ostan midagi korralikumat.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #366
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Kus kohas Tallinnas teha Audile õlivahetus ja veel nipet-näpet hooldust ? Oskab äkki keegi soovitada mingit kohta ?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #367
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Keegi Tallinna kesklinna kandis oskab soovitada mingit remonditöökoda, kus ühe väikse asja (tagumine suppordi pidurivoolik) kohe ära vahetatakse kui kohale lähen? Ei viitsi nii väikse asja pärast kuhugi kaugele rändama hakata...

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #368
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Mul plaanis mingi väiksem jeep või siis neljaveoline sõiduauto.Oskab keegi öelda kuidas nt passatil nelivedu toimib.Pidevalt vaja paati või käru vedada.Või on mõistlikum ikkagi jeep osta?
                  Leidsin sellise isendi.

                  http://www.auto24.ee/used/1058224 Ei tea kas nii väikese läbisõiduga peaks mingit jama kartma?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #369
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Kui kõige väiksema läbisõiduga 2007+ Forrester on ka kõige odavam ning pole ära ostetud, siis peaks tõesti mingit jama kartma.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #370
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Leidsin sellise isendi.

                      http://www.auto24.ee/used/1058224 Ei tea kas nii väikese läbisõiduga peaks mingit jama kartma?
                      Passati 4motion on nii, et kui esiratas ringi hakkab k2ima, võtab tagarattad järgi. Syncro veab kohe 4ga, tho 80 km/h pealt pidi tagant vedu ära kaduma. Selliseid jutte olen kuulnud igatahes :D Endal oli ka 98a passat 4wd syncro..

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #371
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Mingi tavaline auto 4 veoga on täiesti mõttetu, kui ta natukenegi kõrgemale pole tõstetud (ala mingi volvo xc vms see pikkapapid on kõrgema kliirensiga). Põhjapeale jäävad nad kõik ikka ühtemoodi ..

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #372
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          Kus kohas Tallinnas teha Audile õlivahetus ja veel nipet-näpet hooldust ? Oskab äkki keegi soovitada mingit kohta ?
                          Autohooldus.ee aka Flameko (varasemalt vist audihooldus) tegeleb audidega, a hind vist krõbedam kui mujal ja kohe ei pruugi löögile ka saada. Õlivahetust saab väga edukalt teha ka nt Carstopis.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #373
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Mingi tavaline auto 4 veoga on täiesti mõttetu, kui ta natukenegi kõrgemale pole tõstetud (ala mingi volvo xc vms see pikkapapid on kõrgema kliirensiga). Põhjapeale jäävad nad kõik ikka ühtemoodi ..
                            Lumes on vahe ikka mäekõrgune ja kuskil märja muru/sopa sees ka (kuhuiganes ta oma paati vedades ka ei satu)


                            E: Nelja ja kaheveolise vahe siis.
                            Last edited by virukunn; 13.08.12, 20:18.

                            Comment

                            • r1v0
                              Julm Donk
                              • Jun 2012
                              • 93

                              #374
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Mingi tavaline auto 4 veoga on täiesti mõttetu, kui ta natukenegi kõrgemale pole tõstetud (ala mingi volvo xc vms see pikkapapid on kõrgema kliirensiga). Põhjapeale jäävad nad kõik ikka ühtemoodi ..
                              suure hurraaga vaatasin, et kirjutasid, et näiteks tavalise avanti ja allroadi kliirens on sama ja kinni jäävad nad samamoodi :D tahtsin puhtaidioodiks sõimata juba

                              Teist korda läbi lugedes sain aru, et seda ei olnud mõeldud, ning olen Su väitega täiesti nõus, et tavaline nelikvedu on äge aind talvel järvejääl ringide tegmiseks, ülejäänuks on nelikveo edge liialt väike. Muidugi hetkel jätame välja evod ja imprezad ja kõik need autod, millega oleks plaanis rallit sõitma minna vms.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #375
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Enamus "kahe" veolised on tegelt "ühe" veolise.. ja ei ole see vahe "nii suur" .. Kui sa jääd põhja peale ei päästa sind ei 6 ega 8 veoline...

                                Ma soovitaks pigem mingit "linnamaasturi" sarnast asja, kuna nad on natukenegi kõrgema kliirensiga

                                Comment

                                Working...