Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Diisel on peaaegu sama hinnaga mis meil, v2ga suurt vahet ei tohiks olla .. kui vist 24/7 kuskil tyrklaste pizza baris syya ,siis vist on jah enam vh2em sama hind ..
Diisel on peaaegu sama hinnaga mis meil, v2ga suurt vahet ei tohiks olla .. kui vist 24/7 kuskil tyrklaste pizza baris syya ,siis vist on jah enam vh2em sama hind ..
Comment