AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trippin567
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 65

    #331
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    See Mr.Tungiv on kirjutab kuidagi kuidagi sarnaselt Ranka stiiliga, kui ta leveldab.
    Tegelt peaks olema asi nagu näiteks on mujal kohtades, et in ainult üks kasiin. Ma lihtsalt ei saa aru, et kuidas nad seal neid turniire üldse mängivad? Sain arru, et on 280 mängijad ja kas siis sinna visshodelli viidi 280 aparaati ning kõik tagausid?????

    Ja siis see, kes eestlane, kes võitis selle 110,000 eurit. Kas nad siis panid aparaatidesse münte ning lõppuks tuliddki välja seal 110,000 ühe müntisega? Täiesti haige, ainult valetavad ja teevad nippe.

    hilarious, parim pärl mr.tungiv poolt seal

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #332
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      wtf vennad seal koos .. sick

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        no *****, kas tuleb mõni satikapilet ka ära. 7 alles, sb vs bb normstäkiga JJ-ga allin ja ikka A2 sikutab ära. vitttu miski coca imeb luckboxi ära vist. ei leidnud asdf teemat üles ja seda anyway keegi ei loe.

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #334
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Keegi peab alla EV ka jooksma ju...doh

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #335
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            wtf vennad seal koos .. sick
            Kõige naljakamad on imo pokkerientusiastid, kelle jaoks pokker on sama püha, kui Edgar pühendunud keskmoorte jaoks.

            "Tõde" , kas sa siin foorumis ka tegutsed ?

            Comment

            • herlio
              OlyBet'i ametlik esindaja
              • Nov 2010
              • 418

              #336
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              võtan ka sõna. kuna ma pole eelnevalt cocat ei otseselt ega läbi lillede mõnitanud siis ei käi vast eelnev jutt minu kohta.
              see eelnev shippppppppp, moneyzzzzz jne juttudest tuleb aru saada nii nagu nad on - rohkem huumoriga ja nn võidurõõmsa inimese hüüetena. tegu ei ole toore ülbusega. ept-l on ta väga tagasihoidliku ja soliidset joont hoidnud ja võimaliku tulevase ülbe suhtumise eest(mida ma ei usu et tuleb) jube ette kedagi maha tegema hakata on ikka kohatu.
              oma tegemiste kajastamine on osa tema proks olemise (pool?)kohustuslikust osast ja nende kannete lugemine ei ole ju kellelegi kohustuslikuks tehtud. olen seda vist varemgi välja öelnud...........
              ( ) poen.
              Nõustun täielikult. Privador on nii siin kui pokernewsis viimased postid coca suckoute ainult toonitanud. Mis seal ikka, olid tema päevad. Tunne rõõmu.
              Coca võid ju ikka lubada 30k auto(ei näe küll priiskamist), elu on nautimiseks mitte dacia parandamiseks. Milleks siis üldse 10k auto, kui 5k saab ka suht okei?
              btw Vallo pani tänase EPT Main turbo kinni: http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=18617
              Last edited by herlio; 07.08.11, 22:31.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #337
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                HCC võiks auto teema üle tõsiselt järgi mõelda. Milleks raha põletada, vähem kui 10k eest saab juba sellise püssi ja/või mugava pilli.
                hcc ära kuula neid.

                WHEELS4ROLZZZZZZZZZZZZ

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #338
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #339
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Vaikselt hakkab tunduma, et pokkeri-lehmast tuleb veel ASAP lüpsta mis lüpsta annab ja lähiaastatel uut elukutset valima hakata...

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #340
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      pluss haseeb (samuti ka jungleman?) üritas(id) kogu asja kinni mätsida, et kaitsa oma mainet ja/või varjata oma osalust selles scammis. ning kui avalikustada haseebi soov asi vaka all hoida, ei pidavat nad üldse vist raha tagasi saama. Kohe peaksid ilmuma skype chat logid ühe ohvri poolt, kõik söövad popcorni.
                      Last edited by IamAllin; 07.08.11, 23:58.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Vaikselt hakkab tunduma, et pokkeri-lehmast tuleb veel ASAP lüpsta mis lüpsta annab ja lähiaastatel uut elukutset valima hakata...
                        Seega rohkem sweatima!? :) Ma parandaks su posti natuke: Hold'emi lehmast :)

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #342
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Vaikselt hakkab tunduma, et pokkeri-lehmast tuleb veel ASAP lüpsta mis lüpsta annab ja lähiaastatel uut elukutset valima hakata...
                          miks nii ? Bad sess seljataga ? :P

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #343
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            kahtlen, et siin sessiga midagi pistmist oli.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #344
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              miks nii ? Bad sess seljataga ? :P
                              Kogu online poker crashib täiega viimasel ajal, algas sellega, et iga riik tuli välja oma seadustega ja ainult oma riigi mängijad (PokerStars.fr jms), nüüd Black Friday ja #2 suurim tuba kukub perse omadega, paljude respektitud tipp-prode kappidest ilmuvad luukered välja jms.

                              Live pokker pole ka variant, üks halvimaid töösid maamunal mis ma ette oskan kujutada (kui just Hollywoodis filminäitlejatega nosebleedi toksida ei saa).

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #345
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                kahtlen, et siin sessiga midagi pistmist oli.
                                kuis sul laas muidu läheb?
                                turnad toidavad veel ?

                                Comment

                                Working...