Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Tegelt peaks olema asi nagu näiteks on mujal kohtades, et in ainult üks kasiin. Ma lihtsalt ei saa aru, et kuidas nad seal neid turniire üldse mängivad? Sain arru, et on 280 mängijad ja kas siis sinna visshodelli viidi 280 aparaati ning kõik tagausid?????
Ja siis see, kes eestlane, kes võitis selle 110,000 eurit. Kas nad siis panid aparaatidesse münte ning lõppuks tuliddki välja seal 110,000 ühe müntisega? Täiesti haige, ainult valetavad ja teevad nippe.
hilarious, parim pärl mr.tungiv poolt seal
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Ja siis see, kes eestlane, kes võitis selle 110,000 eurit. Kas nad siis panid aparaatidesse münte ning lõppuks tuliddki välja seal 110,000 ühe müntisega? Täiesti haige, ainult valetavad ja teevad nippe.
hilarious, parim pärl mr.tungiv poolt seal
Comment