AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #301
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    võtan ka sõna. kuna ma pole eelnevalt cocat ei otseselt ega läbi lillede mõnitanud siis ei käi vast eelnev jutt minu kohta.
    see eelnev shippppppppp, moneyzzzzz jne juttudest tuleb aru saada nii nagu nad on - rohkem huumoriga ja nn võidurõõmsa inimese hüüetena. tegu ei ole toore ülbusega. ept-l on ta väga tagasihoidliku ja soliidset joont hoidnud ja võimaliku tulevase ülbe suhtumise eest(mida ma ei usu et tuleb) jube ette kedagi maha tegema hakata on ikka kohatu.
    oma tegemiste kajastamine on osa tema proks olemise (pool?)kohustuslikust osast ja nende kannete lugemine ei ole ju kellelegi kohustuslikuks tehtud. olen seda vist varemgi välja öelnud...........
    ( ) poen.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #302
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      ranka
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      hahahaaaa @ neutraalne :D

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #303
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        gg coca!!!

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #304
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Raigo Aasmaa:
          Liiga palju intekaid. Liiga plju spämmi.
          Esimene ost on tummine 20-30k auto....

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #305
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            See nn läbi lillede mõnitamise näol võib olla tegemist hoopis teravama huumoriga ju... või noh äärmisel juhul parem ikka kui otse idoodiks sõimata lol

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #306
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              võtan ka sõna. kuna ma pole eelnevalt cocat ei otseselt ega läbi lillede mõnitanud siis ei käi vast eelnev jutt minu kohta.
              see eelnev shippppppppp, moneyzzzzz jne juttudest tuleb aru saada nii nagu nad on - rohkem huumoriga ja nn võidurõõmsa inimese hüüetena. tegu ei ole toore ülbusega. ept-l on ta väga tagasihoidliku ja soliidset joont hoidnud ja võimaliku tulevase ülbe suhtumise eest(mida ma ei usu et tuleb) jube ette kedagi maha tegema hakata on ikka kohatu.
              oma tegemiste kajastamine on osa tema proks olemise (pool?)kohustuslikust osast ja nende kannete lugemine ei ole ju kellelegi kohustuslikuks tehtud. olen seda vist varemgi välja öelnud...........
              ( ) poen.

              This.

              Need print moneyzz jne, need on alati olnud võiduhyyded. Kas ma ei või rõõmustada enda suurepäraste tulemuste ýle?

              Hateritele soovin edu tulevikus.
              Kiidan vsiud, vilkut ja herlit,kes kajastasid eptd suurepäraselt.

              Loodetavasti oli põnev liveylekanne! :)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #307
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Kui suure osast BRi investeerid, kui saladus pole?
                Keskendud live turniiridele või jätkad põhiliselt neticashi?
                Kas on plaanis võtta coach?
                Kus afterparty on?
                Mis selle eelarve on?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #308
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Vähe rohkem respecti, rahvas. Keegi meist pole veatu. Ja enda müümine on Coca OO diili üks osa kindlasti. Ja seda ta teeb suurepäraselt, lisaks headele tulemustele obv. Iga juntsu teab tänaseks kes on HCC.
                  Aasta mängija on ilmselgelt selgunud ja ma annaks aasta parima lepingu auhinna OO'le. Said ikka jubeda jackpoti Coca'ga.

                  Nii et wp, nh, gg ja ENJOY!!!!!!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #309
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Vähe rohkem respecti, rahvas. Keegi meist pole veatu. Ja enda müümine on Coca OO diili üks osa kindlasti. Ja seda ta teeb suurepäraselt, lisaks headele tulemustele obv. Iga juntsu teab tänaseks kes on HCC.
                    Aasta mängija on ilmselgelt selgunud ja ma annaks aasta parima lepingu auhinna OO'le. Said ikka jubeda jackpoti Coca'ga.

                    Nii et wp, nh, gg ja ENJOY!!!!!!
                    kuskil kirjutas, et hcc peab võitudest mingi 3% ära andma Pajumaale ja kellegile veel. Miks nii? Mingisugune stake toimus :P ?

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #310
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Türneri ja Paavoga oli lihtsalt 3% vahetatud neil oma vahel.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Neil lepingus on ka punkt, kus peavad andma (mikroskoopilise osa) OO-le tagasi.

                        Comment

                        • armand0
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 358

                          #312
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          kuskil kirjutas, et hcc peab võitudest mingi 3% ära andma Pajumaale ja kellegile veel. Miks nii? Mingisugune stake toimus :P ?
                          lol swapis 3% Priidu ja Paavoga.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #313
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Postimehe kommentaare sellest värgist on huumor lugeda.

                            Ei saagi aru kas leveldatakse või tõesti on inimesed täielikud semi-retarded idioodid. Ulme mis jutt lihtsalt.

                            Comment

                            • armand0
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 358

                              #314
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Postimehe kommentaare sellest värgist on huumor lugeda.

                              Ei saagi aru kas leveldatakse või tõesti on inimesed täielikud semi-retarded idioodid. Ulme mis jutt lihtsalt.
                              Need kommentaarid on alati sellised olnud vähemalt kõik mis on pokeriga seotud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #315
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Tohmanitele

                                07.08.2011 18:14
                                Ja palju ta sinna kaotas. Sellest ajalugu vaikib. Mõned jopskid mängivad kogu oma elu maha.


                                Võitis 110k euri aga palju ta kaotas ? :D
                                lulzzzzzzzzzzzzz

                                Comment

                                Working...