AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #316
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Mr. Tungiv
    07.08.2011 17:50
    Sa ka asartmängusõlane wä????? võixin koheselt teha sinuga ühe bokkeriturniiri ja näeksid ise ka, et võttaksin sult kõik sinu asjad ära.

    muideks kus neid bokkereid üldse mängida saab?
    :D

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #317
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Tohmanitele

      07.08.2011 18:14
      Ja palju ta sinna kaotas. Sellest ajalugu vaikib. Mõned jopskid mängivad kogu oma elu maha.


      Võitis 110k euri aga palju ta kaotas ? :D
      lulzzzzzzzzzzzzz
      Kusjuures täiesti õigustatud küsimus turniiride puhul. Mõni vb mincashib Super High-Rolleril $150K kuigi buy-in $100K ja meedias kirjutatakse ikka, et võitis $150K.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #318
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Tohmanitele :

        Ja palju ta sinna kaotas. Sellest ajalugu vaikib. Mõned jopskid mängivad kogu oma elu maha.


        tegelik tohman oled sina :


        sisseost on ära märgitud? Palun tee lihtne matemaatiline tehe ja ütle palju ta kaotas siis?????? Tohman
        Tallinnas peetud PokerStars.com Euroopa Pokkeriturnee (EPT) kaheksanda hooaja avaetapi põhiturniiril võitis 282 mängija konkurentsis kolmanda koha ja 110 000 eurot auhinnaraha eestlane Raigo Aasmaa.


        4250eurose osalustasuga turniiril alustas Aasmaa tänast finaallauda kaheksa mängija seas suuruselt neljanda punktisummaga ning vormis selle igati soliidseks tulemuseks.





        Ülimalt loll, mage ja NALJAKAS on neid Postimehe kommentaare lugeda. Lausa eraldi grupp inimesi on need internetikommentaatorid.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #319
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          ehk ta on 300k€ lifetime miinuses vms, pigem mõeldakse seda. võid kasiinos ka 300k maha mängida paari päevaga, viimane päev 100k saada ja ainult sellest rääkida - mingi lihtlabane näide.

          inimesed ei kannata üldiselt attention whoremist(kas siis asja eest või mitte, heas mõttes või mitte)

          wd!
          Last edited by con; 07.08.11, 18:57. Põhjus: z

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #320
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Nagunii lükkab täna slotis nahhui kõik..

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #321
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              peale tänast sündmust levib pokkeripisik kõigis eesti kodudes lol ehk vaatan etv2 netist Eesti - USA kossu ja chatis käib selline jutt:D

              Vestleja1486

              07.08 20:58

              *** mul hakkab pokkeri turniir ka juu.. .D

              Vestleja1561

              07.08 20:58

              staar oled?

              Vestleja999

              07.08 20:58

              kus mängid?

              Vestleja999

              07.08 20:58

              kas triobet on eestis lahti tehtud juba

              Vestleja1561

              07.08 20:58

              stars 100k gntd probably

              Vestleja1561

              07.08 20:58

              lol

              Vestleja1486

              07.08 20:58

              ei ole staar :D Olympikus selles õhtuses freerolli finaalis :D:D

              Vestleja1486

              07.08 20:59

              muidu trios ja pokerstarsis ka pelab

              Vestleja759

              07.08 20:59

              me yoo

              Vestleja488

              07.08 20:59

              pane kinni ja tee välja

              Vestleja1561

              07.08 20:59

              trio juba pikemat aega lahti 21+

              Vestleja1486

              07.08 20:59

              teada värk jah

              Vestleja259

              07.08 20:59

              aga unibet

              Vestleja1486

              07.08 20:59

              kõik 21+ nüüd juu

              Vestleja488

              07.08 20:59

              las su emps teeb kasutaja siis

              Vestleja1561

              07.08 20:59

              kinni vist

              Vestleja1370

              07.08 20:59

              reiki ka saad?

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #322
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Ma olen küll reiki saand. värdjad

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #323
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Eesti moneymaker

                  Comment

                  • Loksutaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jun 2010
                    • 448

                    #324
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    http://forumserver.twoplustwo.com/29...5/index19.html loeb keegi? maailm on üks suur scam, ojaa.


                    Originally Posted by Invertible
                    Should be pretty obvious that either:

                    A) He went on a massive heater, won $2m and has since lost it all back. Alot of friends have played with him at 6max and said he plays the same as any other 6max grinder so it wouldn't surprise me.

                    B) He faked the results in the first place.

                    I can't imagine anyone who has made $2m through work (sort of ) and still has a decent portion of it would think of stealing from others. Especially when you mix in that it would ruin his reputation in the community and end both his Lock deals and poker training site deal.

                    I used to talk to alot of people on Skype who always seemed like they were very good players, they always had a answer to everything and they could always explain there reasoning very well to the point where you thought they were very good players. Yet alot of them had very bad/mediocre results. Granted, you would have to be very good at this to pull the wool over the eyes of so many good players eyes, but when you have the "results" to back it up, you seem alot more knowledgeable.

                    - HEM results are very easy to fake obv
                    - He has never outted any of his s/n
                    - The only s/n he did out (Lock Poker) he seemed like a average player and multi-accounted at higher stakes anyway.
                    Last edited by Loksutaja; 07.08.11, 19:25.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #325
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Mingi 5h juba hoian F5te peal seal, hea möla käib.

                      Aint see quote küll mingi source pole mida sa postitasid siia, lihtsalt keegi teeb oletusi.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #326
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        jea ma tean aga paneb mõtlema. liiga shady kogu see teema, kõhedaks võõtab lugedes rsk.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #327
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Raigo Aasmaa:
                          Liiga palju intekaid. Liiga plju spämmi.
                          Esimene ost on tummine 20-30k auto....
                          HCC võiks auto teema üle tõsiselt järgi mõelda. Milleks raha põletada, vähem kui 10k eest saab juba sellise püssi ja/või mugava pilli.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #328
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            HCC võiks auto teema üle tõsiselt järgi mõelda. Milleks raha põletada, vähem kui 10k eest saab juba sellise püssi ja/või mugava pilli.
                            +1. See oli esimene asi, mida ma mõtlesin.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #329
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Ostab Codeccilt 400€-ga sierra ära.
                              Kõik töökorras ja poiss nagu ponks.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #330
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                :D
                                See Mr.Tungiv on kirjutab kuidagi kuidagi sarnaselt Ranka stiiliga, kui ta leveldab.

                                Comment

                                Working...