AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #481
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    95 peaks pildi saama? Ise sain ka 97 trahvi ja seal oli peal +-4 km seega 95 peaks pildi tegema vist ikka?

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #482
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Olen testinud 96'ga ja seda GPS'i järgi...pole veel pilti tehtud. Pead anda ei saa muidugi.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #483
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Olen testinud 96'ga ja seda GPS'i järgi...pole veel pilti tehtud. Pead anda ei saa muidugi.
        Kõigis pole kaamerat sees, asukohta vahetatakse.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #484
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          doh, ma ju tean seda :D

          Comment

          • redskruf
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 168

            #485
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            minu teada ka 95-ga laksatakse ära juba, testinud pole :D
            EDIT: Kuigi nyyd loen kuskilt, et 96 saab, mingi vanem artikkel seal 97, ah blinn kes seda teab :)
            Last edited by redskruf; 09.08.11, 22:22.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #486
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              jooksen ilmselt üle EV siis ja isegi GPS'i järgi sõites on varu veel :D

              Comment

              • redskruf
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 168

                #487
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Mingi lambi kommentaar delfist
                "sain ka trahvi 18 eurot, mis ka tasutud. puhas oma lohakus - sõistin 90 alas 100 ga! kes ei tea, kuda ülekiiruse rehnut käib, sellel väike väljavõte trahvist:
                sõitis sõiduk MAZDA 6 registreerimismärgiga xxx xxx
                sõidukiirusega 101 km/h +/- 5 km/h, millega ületas lubatud sõidukiirust vähemalt 6 km/h!
                Vot!"

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #488
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Olen testinud 96'ga ja seda GPS'i järgi...pole veel pilti tehtud. Pead anda ei saa muidugi.
                  Tsikliga ei tee enamasti üldse

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #489
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Täna teevad kõik mr. Obv nalju.

                    Aga point jääb samaks, olgu siis 95 või 97, ei ole vaja hoog enne kaamerat maha pidurdada. Noh...teate küll...pidurdus ja siis uuesti kiirendus saastavad keskkonda jne

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #490
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Ise panin navi peale kõik kaamerad, 300m enne teeb väikse märguande, vbla vaja cruise canceldada ja mööda kulgeda.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #491
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        See paistab täiesti standart, et maanteel on vahtralehemeestel konstantselt 100km/h rauas ja neil kellel load piisavalt kaua käes olnud, 110-120km/h. Kiirus võetakse tavaliselt maha kiiruskaamerate läheduses või politseile lähenedes. Kui kinni peetakse ja trahvi tahetakse tegema hakata, siis aetakse alati selle süüks, et ju siis on spidokas tehases mööda kalibreeritud ja enda teada ei ületanud mitte kui mingil juhul lubatud kiirust.
                        Kui kinni peetud, siis pole mina valetama hakanud, et miks ma kiirust ületasin. Tunnistan süüd ja luban rohkem spidomeetrit jälgida (mida ka teen, aga see ei tähenda, et ma ikkagi korralikult sõidan :D ). Kuni 20km/h üle on nad siiani suulise hoiatuse teinud ja minema lasknud.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #492
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          No see kiiruseületamine ja turvalisus on suhteline... Mõni pensionär Žiguli roolis 90km/h on tunduvalt ohtlikum liikleja kui kogenud ja keskendunud sportautojuht 130km/h juhul kui ta riskantseid möödasõite ei tee ja seetõttu kaasliiklejaid ohtlikke manöövreid tegema ei pane.

                          Olen mõelnud paar korda, et autodel võiks olla erinevad klassid mis ülevaatusel määratakse, a'la klass A - Lamborghinid, Porsched jne, lubatud 150km/h, klass D - 20a vanad Žigulid ja Sierrad, 80km/h. Üherealistel teedel võimatu tho

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #493
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            nooooooo tervist mehed

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #494
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              tsau

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #495
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                tere

                                Comment

                                Working...